Jump to content

Recommended Posts

1. Nick z serwera: Kapi szonek
2. Imię: Kacper
3. Wiek:16
4. Steam ID:STEAM_1:0:1768333155
5. Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ):https://www.gametracker.com/player/Kapi%20szonek/46.29.21.219:27480/
6. Doświadczenie w adminowaniu na serwerach BB: Adminem byłem tydzień na innym bb i zdążyłem poznać wszystko.
7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):4/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: na serwerze zdarzają się cheaterzy, wyzywanie, skanowanie, obrażanie. Dlatego jakby bym miał admina to by tego niebylo
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 7 do 19
10. Posiadasz mikrofon?: TAK
11. Akceptacja regulaminu admina/serwera:Tak oczywiście
12. Linki do poprzednich podań:nie składanym poprzednich podań to jest piersze
13. Kontakt:discord, mesengera, gg

9 minut temu, тяυѕкαωкα♥ napisał:

Jestem na nie na razie ponieważ 

-Jesteś kilka godz na serwie daj się poznać 

Zaufać to może następnym razem napiszę inne 

Zdanie na twój temat 

+wiek 

- GT 

- jacy cheaterzy mg być na bb xD

Odp: na bb może być AIM i speedhak pozdro

Przyczepie sie do pytan:
Pyt 5: Brak spedzonego czasu. Pisałem od 20H mozna składac podania
Pyt 6: w Tym pytaniu mówisz ze posiadałeś Admina na serwerze, A ja sobie zacytuje twój Punkt nr: 12
=
"12. Linki do poprzednich podań:nie składanym poprzednich podań to jest piersze"

=

Po za tym Wszsto jest wporządku

-/+ wiek

+ mutacja

+ mikro 

+ przyjazny 

-/+ AMXX

• Lubie To! 2

To i ja się przyczepię.

@BlackMill dodaj w końcu ten serwer do rankingu GT, aby zapisywało czas graczy na serwerze, bo obecnie to się nie dzieje.

Co do samego podania @Kapi szonek jestem neutralny, gdyż tak naprawdę nikt Cie nie zna, co prawda serwer jest nowy, ale fajnie, jakbyście też dali się poznać od strony forum innym użytkownikom.

• Dzięki! 1

6 minut temu, Kapi szonek napisał:

Powiem Ci tak zna mnie kisiel wlasciciel 

To ma akurat mało do rzeczy ;)

Wszędzie obowiązują zasady.  Serwer to nie wszystko. Do tego nie wypowiadamy się we własnym podaniu, to grozi warnem. 

Co do samego podania, jestem też neutralna. Nie wiem kim jesteś, nie wiem jak z twoja kulturą bo na forum się nie wypowiadasz i nie mam jak tego nawet ocenić. 

• Dzięki! 1

Przyczepię się tylko do tego "7. Znajomość obsługi admina ( x/10 ):4/10"

A tak to jestem na Testowy okres

+Wiek
+Mikro
-Za mało o sobie napisałeś.. Jeśli sie wtydzisz coś o sobie powiedzieć to rozumiem ale jeśli nie chciało ci się bo to podanie na szybko no to nie wiem tutaj już @BlackMill zadecyduje.
-AMXX

Nie mam nic więcej do powiedzenia :) 

• Lubie To! 1
  • Haha 1

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

temat zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...

Important Information