Jump to content
DrHouse

ZAAKCEPTOWANE Propozycja VIP za rejestracje

Recommended Posts

Witam,

Proponujemy ( Kamilos, Kisiel, ja) aby po wejściu na serwery wyświetlała się informacja o tym, aby po rejestracji na forum oraz napisaniu postu (np. w dziale przywitaj się, coś o sobie)  taki gracz otrzymywał  VIPA na danym serwerze na miesiąc.
Myśle, iż zwiększyło by to ilość nowych użytkowników oraz stałych graczy na serwerach.

Proszęo Wasze opinie.
Pozdrawiam

• Lubie To! 3

Posted (edited)

WASZA PROPOZYCJA JEST ŚWIETNYM POMYSŁEM, Z PEWNOŚCIĄ "VIP" NA MIESIĄC BĘDZIE SUPER REKLAMĄ.

Edited by Kamyk_
  • Lubie To! 3

Jak najbardziej tak.  Było to dyskutowane już przeze mnie i przez Kszaczka. Myśle, że zachęciło by to ludzi do wchodzenia na forum :)

• Lubie To! 2

Moim zdaniem też bardzo świetny pomysł, zwiększyła by się aktywność zarówno jak i na forum, jak i też na serwerach.

Myślę że jest to dobra propozycja która kiedyś była dostępna i mam nadzieje ze zwiększy to ruch na forum.

W dniu 19.05.2020 o 22:45, DrHouse napisał:

Witam,

Proponujemy ( Kamilos, Kisiel, ja) aby po wejściu na serwery wyświetlała się informacja o tym, aby po rejestracji na forum oraz napisaniu postu (np. w dziale przywitaj się, coś o sobie)  taki gracz otrzymywał  VIPA na danym serwerze na miesiąc.
Myśle, iż zwiększyło by to ilość nowych użytkowników oraz stałych graczy na serwerach.

Proszęo Wasze opinie.
Pozdrawiam

Według mnie jest to dobry pomysł. VIP na miesiąc za resjetracje :) SUPER :) 

Miesiąc trochę za długo ludzie pograją tylko przez ten czas potem oleją ;/  Można spróbować na tydzień lub 2 za free 

Też jestem za 2 tygodniami  :)  

Więc jeżeli nikt nie ma nic przeciwko,  powiedzmy że darmowy vip na 2 tygodnie za posta na forum.  

Czekam 24H, jak nikt nie będzie mieć nic przeciwko to akceptuje propozycje. 

Pomysł VIP'a za rejestrację na forum na okres 14 dni brzmi naprawdę dobrze.

Trzeba by było dodać nowy temat, w którym każda osoba musiała by napisać posta ( nowa osoba ).

Dodatkowo można by było dodać na głównej tabeli w pasku przesuwnym link do tego całego zamieszania.

Temat fajny, jestem jak najbardziej ZA.

Propozycja zaakceptowana! Wejdzie w życie w niedalekiej przyszłości!

propozycja akceptowana.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...

Important Information