Jump to content

Recommended Posts

Siemka Wpadłem na pomysł dodania  tabeli w ktorej bedzie mozna wyswietlic muzyke w swoim profilu. 
np: Wchodzi uzytkownik o nicku (jakis nick) na twoj profil i wtedy moze zobaczyc ze leci nutka na twoim profilu ktorą ty dodałes sobie w profil 

Nie da sie mnie zrozumiec jezeli jestem  po 

ale tworze wtedy nowe pomysły   

Edit: Proszę nie propagować swoich uzależnień. 

Jeżeli jesteś po ░░░ to zamiast pisać rzeczy w obcym języku, którego "nie da się zrozumieć", zapisuj pomysły i po tym jak wrócisz do świadomości - napisz post. Wyświetlić muzykę w obecnych czasach będzie ciężko, wręcz chyba niemożliwe, co najwyżej przebieg audio jak z oscyloskopu.

Chodzi ci raczej o odtwarzanie muzyki w tle profilu? Nie byłaby to zła opcja, jeżeli zastrzec tą możliwość, aby już dłużsi (np. po miesiącu stażu) bywalcy mogli jej używać to nie mam nic przeciwko.  Oczywiście pytanie czy nie będzie to zamulać forum?

• Smutny 1

Napewno obciąży to forum, już jest obciążone po przez różnego typu pluginy oraz zabezpieczenia. 

Można by to wypróbować, narazie istnieje opcja dodania video z YouTube na swoim profilu. Można by to było zastąpić samym utworem bez video. Nie widzę sensu by mieć to i to. 

Z drugiej strony nie wiem czy jest to coś co jest ważne czy miałoby sens (to samo tyczy się video) ze względu na to że mało kto odwiedza nasz profile i czyta tam informacje o użytkownikach. 

• Zmieszany 1

5 godzin temu, ~DArkness napisał:

Napewno obciąży to forum, już jest obciążone po przez różnego typu pluginy oraz zabezpieczenia. 

Rozumiem

Można by to wypróbować, narazie istnieje opcja dodania video z YouTube na swoim profilu. Można by to było zastąpić samym utworem bez video. Nie widzę sensu by mieć to i to. 

Video tez moze byc

Z drugiej strony nie wiem czy jest to coś co jest ważne czy miałoby sens (to samo tyczy się video) ze względu na to że mało kto odwiedza nasz profile i czyta tam informacje o użytkownikach. 

Racja

Forum jest zabezpieczone a przez to niestety lekko muli, jeśli dodamy muzykę na profilu gwarantuje, że zamuli forum do tego stopnia, że dużo nie zrobimy, mimo, że jest ono już na innej maszynie niż było. Pomyśl fajny, ale obecnie nie do zrealizowania. 

Tym razem się nie udało. Jeżeli uważasz że propozycja nie została poprawnie rozpatrzona, bądź masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do KONTAKTU !

propozycja odrzucona.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...

Important Information