Jump to content

Recommended Posts

WITAM KOCHANI

Wpadłem na pomysł dodania BOT'A ktory bedzie naliczał czas kazdemu uzytkownikowi na TeamSpeak'u. Czas będzie zapisywany w tabeli ktorą mozna będzie zrobic na forum lub na TS. W tabeli znajdą sie   X  osob o najdłuzszym  spędzonym czasie  na serwerze TeamSpeak. Prosze o niekrytykowanie posta bo to tylko wymysł mojej wyobrazni xDxDxDxD 

Avatar-2.thumb.gif.8cc31398275a920cd33f7

9 minut temu, Kszaczek napisał:

Pomysł nie jest zły, ale powiedz mi, czemu on ma służyć? Bo nie do końca to rozumiem?

Czemu ma służyć to dokonca nie wiem ale moze  coś wymyśle :p 

Wiesz, jak piszesz pomysły, fajnie by było, aby były one dopracowane.

Ten nie jest kompletnie, gdyby to miało czemuś służyć, to nie widzę problemu, ale tak, to jest troszkę bez sensu...

2 minuty temu, Kszaczek napisał:

Wiesz, jak piszesz pomysły, fajnie by było, aby były one dopracowane.

Ten nie jest kompletnie, gdyby to miało czemuś służyć, to nie widzę problemu, ale tak, to jest troszkę bez sensu...

16 minut temu, Kszaczek napisał:

Pomysł nie jest zły, ale powiedz mi, czemu on ma służyć? Bo nie do końca to rozumiem?

np: Dla osob ktore beda w topce  to :ILE CZASU MAJA PRZEGADANE NA TS.

Oraz dla innych uzytkownikow zeby np wiedzieli /mogli spojrzeć na TOP GADACZY TS'A

Ale nadal nie napisałeś, czemu to ma służyć?!

Co mam robić konkursy pod to czy co?

Bo sam do końca nie rozumiem co to ma zmienić na TS?

Wyjaśnij mi bardziej o co Ci chodzi, bo naprawdę nie wiem.

Przykro mi ale bez dostępu do serwer query żaden Bot nie może zostać dodany na serwer (boty muzyczne to zupełnie inne działka) 

A że na pukawce nie ma dostępu tak pomysł nie ma obecnie szans na realizację 

Tym razem się nie udało. Jeżeli uważasz że propozycja nie została poprawnie rozpatrzona, bądź masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do KONTAKTU !

propozycja odrzucona.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Publiczny

Publiczny

You don't have permission to chat.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Who Viewed the Topic

1 member has viewed this topic:
      ~DArkness 
    • Create New...

Important Information