Jump to content

Recommended Posts

Imię: Mateusz

Staż na forum, jego znajomość: Staż : 12.04.2020r  (17dni) , Znajomość : (7-8/10)

Doświadczenie na funkcji admin: Doświadczenie miałem całkiem spore lecz po 5 latach nie grania w Counter Strike niestety pozapominało się to i owo ale po kilku dniach grania i bycia Adminem  przypomniało się co nie co i chcę dalej utrwalić wiedzę nabytą 5 lat temu. Jestem aktualnie adminem na kilku serwerach, gdy mam czas pomiędzy zajęciami, nauką i "pracą" to wpadam na serwery sprawdzić co i jak. 

Kilka słów o sobie: Pochodzę z woj. Świętokrzyskiego i mieszkam nie daleko Kielc. Interesuję się elektroniką, informatyką, motoryzacją oraz w pewnym stopniu sportem. Jestem osobą miłą, sympatyczną, dojrzałą, lubię czasami pożartować ale z umiarem.

Składka tak/nie (składka 10zł przelew/17zł sms): Na ten moment niestety nie, ponieważ przez tą całą pandemię nie ma jak wyjść z domu i kupić PSC.

Znajomość amxx: (8-9/10)

Na tak.

Aktywność+

Doświadczenie+

Kultura osobista+

Skill ————

:D

• Haha 1

Cytat

Jestem aktualnie adminem na kilku serwerach

Posiadanie admina na innych serwerach niż Cs-Mordownia dyskwalifikuje Cie na starcie.

Mam nadzieję, że chodziło po prostu o Admina u nas na serwerach o których nikt poza @afgan nie miał pojęcia, za co były już zjeby xD

• Lubie To! 1

Nie rozumiem co się dzieje, podanie jeszcze nie zostało przyjęte a ranga multiadmin jest już przypisana jakiś czas..? 

Mimo to, @Flashu zgłoś się do [email protected] serwerów o admina, (Jeżeli chodzi o TD, decyzja należy do @poli007 czy ci da tam uprawnienia) 

• Lubie To! 1

GRATULUJEMY!  Zostałeś przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny, Powodzenia!

Po odbiór rangi na forum zgłoś się TUTAJ !

podanie akceptowane.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...

Important Information