Jump to content
poli007

ZAAKCEPTOWANE Jedyny w PL a może i na świecie?

Recommended Posts

Posted (edited)

(Krótka historia tego serwera)

Witam z tej strony polisław czyli Mateusz (kilka osób mnie zna) trochę tutaj się posiedziało ale musiało się tez zrobić pauze (ok 3-4 lat od cs) wyjazd praca itd itd.. mniejsza

Więc tak jako że mi się nudzi w tym nudnym nie za ciekawym teraz czasie postanowiłem pobrać cs 1.6 (jestem fanem klasyki). Oczywiście tak jak kilka lat wcześniej zwykłe mody są dla mnie zbyt nudne więc postanowiłem stworzyć coś co może wypali może nie (sami oceńcie dlatego ten post). Mod o nazwie TOWER DEFENSE  :O  (co to takiego?)

111.png.aa9b74ab2cb0805461d3dd40e242d240.png

Krótko o sewerze - 2 przeciwne teamy (ct - tt)  łączą siły i stają razem w szeregu aby obronić wieże przed zagładą krwiożerczych stworów 

Serwer jest unikalny ponieważ nawet samemu na serwerze można bardzo dobrze się bawić :)

więcej informacji można zobaczyć na tym oto filmiku (autorów całego moda)

(jest to starsza wersja moda więc dużo naprawdę dużo inaczej teraz to wygląda)

Więc tak w najbliższym czasie myślę że skończę go (drobne poprawki) i można spróbować dokupić sloty jak i reklamę pozdrawiam 

Mod: Tower Defense

IP: 51.83.241.195:27240

https://www.gametracker.com/server_info/51.83.241.195:27240/

(zobacz ocen i daj znać dziękie pozdrawiam)

Edited by poli007
  • Lubie To! 2
  • Dzięki! 1

Oczywiście jestem za, jak będziesz aktywny na serwerze jak i forum to zapraszam Pana. 

Oczywiscie  ze jestem na  wielkie TAK. Serwerek taki przydałby sie na Forum :)

Jestem jak najbardziej za dodaniem serwera pod warunkiem Twojej aktywności w życiu naszej sieci.

• Lubie To! 1

mod fajny jestem za dodaniem go do sieci

Boże, wróciłeś? Przecież twoja obecność jest traktowana jak obecną epidemia k******irusa... 

... Dobra, Świry  (p.s. tak, wiem.. Nie jedna osoba ugryzła w język przed wypowiedzią że to ja jestem tak traktowany) 

Poniższa opinia jest oparta na opisie propozycji oraz na ocenie Gameplay'a z którego łącznie obejrzałem może 30 sekund.. Nie zamierzam także odnosić się do twojej aktywności.

Propozycja? Motyw dobry. Fabularnie rozgrywka podobna mocno do BaseBuilder. Dodatkowo patrząc na średni wiek graczy w/w MOD'a łącząc z tym aktualną sytuację w PL - wymuszone Ferie, to mega szansa na wybicie się serwera pod odpowiednimi rękoma. Jako osoba która trochę w tym siedziała i coś tam potrafiła - propsy za projekt i jest warty uwagi. 

ART

• Haha 1

Propozycja zaakceptowana! Wejdzie w życie w niedalekiej przyszłości!

propozycja akceptowana.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...

Important Information