Jump to content
ART

PROPOZYCJE Tuzin pomysłów i propozycji

Recommended Posts

Parę kwestii..

1. Aktualnie jedyny, odpalony serwer należy do Arka i z tego co wiem to:

• Jest to serwer reaktywowany!/odzyskany przez Amatora od jekiegoś tam dostawcy,
  • Zatem, IP serwera posiadało wcześniej reklamę przez co w jakimś stopniu jest znane w jakimś gronie graczy,
  • Wyżej wymieniony serwer (prawdopodobnie) "stoi" na hosting'u 1shot*****, czyli na hostingu z którego korzystać osobiście nie będę,
  • Z mojej strony jeżeli chcecie to przerobie go na Only DD2 by coś się grywało,
  • Jeżeli jest jakaś chętna osoba która widzi siebie jako H@ tego serwera z własnym pomysłem to wszystkie propozycje są mile widziane w dziale: (link podam nie długo jak ogarnę)

2. Grypa AntyCheat

• I ponownie, każdy kto ma doświadczenie lub chciałby spróbować własnych sił na takim stanowisku również może aplikować tutaj: 
  • Mile widziane osoby znane z naszej społeczności,
  • Jeżeli miałbym wybierać między kimś zielonym ale(!) znanym i aktywnym(!) z CSM'u a kimś obcym ale obeznanym - wybiorę raczej tego z naszego grona,

3. Rangi na Forum

• Zostaną przerobione,
  • Zostaną zabrane i dodane osobą które zasłużyły,
  • Tutaj chciałbym nawiązać do tego tematu

4. Serwer Głosowy

• I tutaj pytanie do was.. Chcielibyście serwer TeamSpeak'a czy Discord'a? Sam osobiście wybieram opcje pierwszą, lecz decyduje większość.

5. Wsparcie Techniczne 

• Wprowadzić w życie tzw. Support.
  • Pomoc techniczna dla społeczności na różnych platformach. 
  • Osoby chętne do udziału w projekcie zapraszam PW. 
  • Cały projekt miałby opierać się na jak najszybszej udzieleniu odpowiedzi/pomocy danemu użytkownikowi. 
  • Projekt dostępny na różnych platformach np. Steam, GG, Messenger, Forum. 

(JEŻELI COŚ MI WPADNIE JESZCZE DO GŁOWY TO BĘDĘ EDYTOWAĆ TEGO POSTA. JEŻELI SAMI MACIE PROPOZYCJE TO OZNACZAJCIE MNIE W KOMENTARZACH I NAPISZCIE SWOJĄ PROPOZYCJE)

• Lubie To! 1

1. Only DD2 - to chyba najlepsza opcja.

4. Serwer głosowy - myślę, że jest niepotrzebny.

5. W mojej opinii, całkowicie zbędne.

Niech działa jakikolwiek serwer, na którym będą ludzie i będzie można pograć. Pod pojęciem ludzie mam na myśli zajętość 20-slotowego serwera przynajmniej w 70%. Jaki to będzie serwer/mod to już nie jest zbyt ważne. 

Serwer głosowy zbędny.

Support zbędny. 

Podstawa:
1) działające, idealnie skonfigurowane serwery
2) gracze na nich (reklama)
3) działający zespół adminów na serwerze oraz jeden aktywny user z rangą Antyczit. 

Edited by Whaaaaataaaaa.!

Do tematu Only DD2, czekam na odpowiedź od Arka dot. AMX Bansa i mogę zrobić, jednak od razu mówię że będzie potrzebna osoba do prowadzenia go od strony forum - podania, propozycje, problemy. Strona techniczna się zajmę. 

Godzinę temu, ART napisał:

Do tematu Only DD2, czekam na odpowiedź od Arka dot. AMX Bansa i mogę zrobić, jednak od razu mówię że będzie potrzebna osoba do prowadzenia go od strony forum - podania, propozycje, problemy. Strona techniczna się zajmę. 

Jeśli chodzi o stronę forum mogę się nim zająć, ale grzebać w nim nie będę chciał. Problem też może leżeć w postaci reklamy. Obecnie reklama raczej nie daje dużo, ale mogę się mylić. 

Myślę ze przerobienie serwera na only dd2 jest chyba jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Z tego co pamiętam zawsze nimi było zainteresowanie graczy.  Odnośnie AC to mogę jak najbardziej zgłosić się na to stanowisko. O ile będzie taka potrzeba, a  co do supportu na razie myślę ze będzie on zbyteczny.

• Lubie To! 1

1.  Ja natomiast myślę że CS:GO MOD jaki kiedyś był stworzony przez Arta byłby dobrą opcją 

DD2 są grane ale tych serwerów jest tyle że naprawdę nie wiem czy sie jakoś wybijemy z tłumu i ludzie będą tak ochoczo grać 
Natomiast Z  CS:GO Moda można ludzi próbować zachecać do wchodzenia na forum ( ew. serwery głosowe )  poprzez konkursy itp. 

4. Nie musi być już zrobiony lecz jeżeli uda sie rozkręcić to wszysko to czemu nie ? Dc jest darmowy mogę spróbować go ewentualnie jakoś poprawić wizualnie albo (ew. napisać bota który po wejściu daje kod na coś na CS:GO-Modzie)

Ogólnie CS:GO Mod ma większe predyspozycje do przygarnięcia ludzi na Forum/Serwery głosowe niż typowy DD2

Art - Nie wątpię w ciebie. Jednakże chciałem tutaj podkreślić że DD2 to tylko DD2 a coda masz multum rozwiązań i możliwości

Edited by KamilloS

22 minuty temu, KamilloS napisał:

DD2 są grane ale tych serwerów jest tyle że naprawdę nie wiem czy sie jakoś wybijemy z tłumu i ludzie będą tak ochoczo grać 

Wątpisz we mnie?

23 minuty temu, KamilloS napisał:

4. Nie musi być już zrobiony lecz jeżeli uda sie rozkręcić to wszysko to czemu nie ?

Musi być, jeżeli "góra" nie zadziała z tym to osobiście wykupie na przełomie Luty/Marzec.  Tylko że jak już TS będzie to każdy będzie wchodzić na jebany weekend by się napić z kimś tam. Póki co to każdy przeciw, zobaczymy później,

1. Ja jestem za tym by ogarnąć serwer i zrobić only dd2.  Przynajmniej narazie, tak aby był jakiś serwer.  I tak nic tam się nie dzieje a że stoi nie na tym hostingu co chcesz to wiem że nie chcesz i nie będziesz się nim bawił. Jak już o tym rozmawialiśmy, mogę nawet być prawą ręką i ogarniać chociażby dział na forum.  

2. Uważam że na Mordownii aktualnie są tylko osoby które są tutaj dosyć długo i można im zaufać. Dlatego dostęp do tego działu póki co mogło by mieć więcej osób, nawet od rangi zwykłego admina. (Póki nie przybędzie ludzi)  I jak najbardziej lepiej dać rangę użytkownikom mordownii których znamy niż pierwszemu lepszemu Tomkowi :P Za dużo tutaj było sytuacji gdzie super Tomki banowały całe serwery i uciekali. 

3.  Okej 

4. Też wolę TSa. Wciąż jest wiele osób które go używają. Uważam też że jak ktoś wchodzi na TS'a to jest większe prawdopodobieństwo że odwiedzą forum :D 

5. Uważam że fajny pomysł bo mamy dużo kompetentnych ludzi w wielu dziedzinach i można wybić forum chociażby tym. Szukasz pomocy? Wejdź na Cs-Mordownia.pl, pomożemy! :D Poza tym to coś "innego" rzadko kiedy to się spotyka u innych, pomoc kończy się na csie, ich serwerach i ich forum. 

Oczywiście, że najlepszym pomysłem jest przerobienie tego serwera na ODD2, ale potrzeba bardzo dobrej reklamy, żeby był zauważalny dla innych graczy.

Serwer głosowy nie jest zbędny, a potrzebny. Ja osobiście wybrałbym Discorda, niż TeamSpeka'a ;*. Jakoś bardziej mi leży i moim zdaniem jest lepszy od TeamSpeak'a.

Support'a również można dodać.

Edited by c1eN
  • Zmieszany 1