Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Wiem że łatwo powiedzieć/napisać a trudniej zrobić, ale widzę że ostatnimi czasy aktywność strasznie spadła, domyślam się czym to jest spowodowane. 
Może można by było zorganizować jakąś większą reklamę, lub jakąś serwie na yt, promując przy tym mordownie (sam myślałem kiedyś o nagrywaniu ogółem na YT ale mój sprzęt nie da rady inaczej sam bym się dawno za to wziął).

2. Przeglądam nie raz Chat'box i widzę że jestem oznaczony. Przyszedł mi taki pomysł odnośnie tego, aby powiadamiać bezpośrednio danego użytkownika w panelu powiadomień o tym że ktoś go wspomniał na chat'box'ie i po kliknięciu w to powiadomienie, przerzucałoby osobę bezpośrednio do momentu wspomnienia.

3. Jakiś czas temu pojawił się Widget Discorda i Steama. A co gdyby go przenieść na główny pasek informacji (Śledź nas na bieżąco na facebooku, zlot 20xx, aktualizacja regulaminu itd.), wyglądało by to tam nieco lepiej (moim zdaniem oczywiście).

4. Proszę o usunięcie klubu 100 Twarzy Grzybiarzy (były inne plany związane z tym klubem ale niestety aktywność jest mała i...). Nie działają nadal niektóre opcje w klubach, mam nadzieję o jak najszybsze prace nad klubami :D.

5. Co do paska informacji, może jakaś aktualizacja "Pomagamy!!!" 
Dodanie jakichś informacji o poprzednim "podopiecznym"(?), jak się czuje, co tam u niego (chyba zrozumiecie o co chodzi).

6. Myślałem co dalej jakoby zdecydowałby się ktoś na zrobienie reklamy na YT i promocji forum.
"Co zrobić żeby ludzie częściej odwiedzali samo forum?"
No i wpadłem na takie pomysły:
Administracja organizowała by różne konkursy/eventy na forum, za które by można było odebrać nagrody:
- Ranga "Wyjątkowy" (rangę mogła by otrzymać jedynie najbardziej aktywna osoba, również ta które daje pomysły na tematy konkursów);
- Nagrody w postaci VIPa(jedno z dwóch oczywiście); 
      - Na tydzień na dowolnie wybrany serwer;
      - Na miesiąc na forum.

7. Kalendarz nadchodzących wydarzeń wysunąć, żeby był bardziej widoczny. Dodawanie tam właśnie nadchodzących wydarzeń (np: Następna ankieta, kolejna gazetka. Owe konkursy/eventy, rocznica forum(?), lub rocznica serwera, było by to jakieś urozmaicenie dla forum. 

8. Poprawienie listy serwerów, nie widać całego adresu IP. (albo tylko u mnie tak jest nie wiem :P).
Ustawić, albo ręcznie zerować "most player" co miesiąc lub co pół roku. 

Edited by AdekBB
  • Lubie To! 2

3 godziny temu, AdekBB napisał:

1. Wiem że łatwo powiedzieć/napisać a trudniej zrobić, ale widzę że ostatnimi czasy aktywność strasznie spadła, domyślam się czym to jest spowodowane. 
Może można by było zorganizować jakąś większą reklamę, lub jakąś serwie na yt, promując przy tym mordownie (sam myślałem kiedyś o nagrywaniu ogółem na YT ale mój sprzęt nie da rady inaczej sam bym się dawno za to wziął).

Reklama na cssetti zaczela byc malo efektywna,chyba ze sie da stawke dzienna min.45-50 zl (na to trzeba miec pieniadze)

Czy reklama na YT,filmiki itp. pomoga? niewiem

3 godziny temu, AdekBB napisał:

4. Proszę o usunięcie klubu 100 Twarzy Grzybiarzy (były inne plany związane z tym klubem ale niestety aktywność jest mała i...). Nie działają nadal niektóre opcje w klubach, mam nadzieję o jak najszybsze prace nad klubami :D.

usunieto

5. Co do paska informacji, może jakaś aktualizacja "Pomagamy!!!" 
Dodanie jakichś informacji o poprzednim "podopiecznym"(?), jak się czuje, co tam u niego (chyba zrozumiecie o co chodzi).

6. Myślałem co dalej jakoby zdecydowałby się ktoś na zrobienie reklamy na YT i promocji forum.
"Co zrobić żeby ludzie częściej odwiedzali samo forum?"
No i wpadłem na takie pomysły:
Administracja organizowała by różne konkursy/eventy na forum, za które by można było odebrać nagrody:
- Ranga "Wyjątkowy" (rangę mogła by otrzymać jedynie najbardziej aktywna osoba, również ta które daje pomysły na tematy konkursów);
- Nagrody w postaci VIPa(jedno z dwóch oczywiście); 
      - Na tydzień na dowolnie wybrany serwer;
      - Na miesiąc na forum.

7. Kalendarz nadchodzących wydarzeń wysunąć, żeby był bardziej widoczny. Dodawanie tam właśnie nadchodzących wydarzeń (np: Następna ankieta, kolejna gazetka. Owe konkursy/eventy, rocznica forum(?), lub rocznica serwera, było by to jakieś urozmaicenie dla forum. 

8. Poprawienie listy serwerów, nie widać całego adresu IP. (albo tylko u mnie tak jest nie wiem :P).
Ustawić, albo ręcznie zerować "most player" co miesiąc lub co pół roku. 

Podobaja mi sie niektore pomysly i sa madre.

Mysle ze w sobote wieczor znajde troche czasu i postaram sie chociaz czesc z nich zrealizowac.

• Dzięki! 1

Posted (edited)

Pomysly dobre. Podpisuje sie pod wszystkim. Juz dawno mowilem, zeby zrobic reklame na yt. Zaplacic jakiemus ytuberowi, zeby nam reklame zrobil, to moze i ludzi przybedzie.

Mam znajomego, ktory nagrywa na yt, ma prawie 10k subow. Moge zagadac, ale nic nie obiecuje.

A teraz smutek.. Czy chcecie czy nie cs 1.6 to przezytek, Epoka kamienia lupanego. Odkad jest cs go  to 1,6 nie bedzie mial juz takiej frekwencji jak kiedys..

Ile jeszcze czasu 1,6 przetrwa? Rok? dwa? Jak obstawiam, ze 2- 3 lata i grywalnosc tak spadnie, ze bedzie mozna grac 1vs1. Go  znokatowalo prawie 1,6, a jak wyjdzie w przeciagu kilku lat nastepny cs?? To bedzie pogrom.. 

Dawno dawno temu 1.6 byl jak mantra, jak relikwia. Grywalnosc na serwerze zalezala przede wszystkim od atmosfery na serwerze. Jak grales dlugo  na jakims serwerze, to kazdy cie znal i ty kazdego znales. Byl smiech, byly spiny, kazdy sie dogadywal albo i nie. Ale to wszystko budowalo. I to wlasnie atmosfera na serwerze gra 1 skrzypce, co z tego ze bedzie nie wiadomo jaka reklama jak serwer bedzie jalowy i bez smaku. Klasyki upadaja. Nowe pokolenia rzadzi sie swoimi prawam.. Kiedys na podium byly stare wersje serie quake, unreal, medal. call, csy. A teraz co jest? Komercyjne gry oparte na dawaniu dup**. Kto gra w klasyki? Quake 3 arena? call of duty 2? cs 1.6? systematycznie? My stare pokolenie 80's 90's lat. Nie ma juz tej zajawki na gry jak za dzieciaka. Czlowiek dorosl, dojrzal do pewnych spraw i wie, ze nie granie w gry jest na 1 miejscu, a duzo wazniejsze sprawy. Juz sie nie czuje tej euforii i przyjemnosci z grania jak kiedys. A co nas utrzymuje przy graniu, a nie zajeciem sie czyms pozyteczym, swoimi pasjami? Czasy sie zmieniaja , lata uplywaja szybko i nic z tym nie zrobimy. Mozemy tylko sztucznie utrzymywac przy zyciu ten organizm, ktory jak kazdy ma swoja zywotnosc i wkoncu sam umrze. 

To my budujemy historie i to od nas zalezy czy i jak bedzie wygladala przyszlosc. Czy bedziesz wrzucal kamien do pustej studni,  albo czy tez bedziesz wyciagal z niej wode i z niej korzystal?

Jesli to ma wszystko przetrwac i miec zapewniona kontynuacje na kilka nastepnych lat to kazdy powinnien sie w to zaangazowac w mniejszym czy w wiekszym stopniu! W pojedynke sie nic nie zdziala.Tyle ode mnie. Troche sie rozpisalem, wiem ze z bledami i nie wszystko pod temat, ale sie upilem troche i wzielo mnie na  mownice. : )

Edited by Stalker44
  • Lubie To! 2

Propozycje dobre. 

Jestem za, ale nie wiem czy reklama tutaj coś da. 

Jak wyżej napisał Stalker, cs 1.6 umiera. Inne sieci które są wszystkim znane i przez większość czasu mają full serwery są sponsorowane. Dlatego mają tylu graczy, bo dostają pieniądze na reklame. 

Chcemy robić konkursy, ale też trzeba mieć sponsorów. Też musi się ktoś tym interesować. Co z tego że na forum jest konkurs, jak na forum siedzi tylko administracja albo konta robione tylko po to by reklamować inną sieć? Próbowaliśmy już robić konkursy gdy na sieci było więcej osób. Była też informacja o konkursach na serwerach i udział brali tylko stali użytkownicy forum, czyli administracja. 

Jak pisałam wcześniej, jestem za każdą propozycją. Będzie jakiś konkretny plan - pomogę. Oczywiście w miarę możliwości :P 

• Dzięki! 1