Jump to content
 • Zlot 2019

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Dr.[Joint]

WYWIAD amator75

Recommended Posts

W dzisiejszym wydaniu dodane będą również pytania oraz odpowiedzi z pierwszego wywiadu przeprowadzonego z @amator75 w 2013 roku.

Link do wywiadu:

* Zielony - Pytania @RazemPonadKilo

* Niebieski - Pytania @Dr.[Joint]

* Fioletowy - Odpowiedzi @amator75

 

 

RazemPonadKilo:

Arku kilka osób na sieci Cię zna trochę lepiej inni mniej, a jeszcze inni prawie w ogóle, zdradź nam kilka swoich sekretów i opowiedz proszę coś o sobie. Skąd pochodzisz, ile masz lat, czym się aktualnie zajmujesz?

 

amator75:

Witam serdecznie,wiec pochodzę z Białogardu Zachodniopomorskie,niedaleko dobrze wszystkim znane Mielno około 25 km jak i Kołobrzeg 30 km. Mam dużo latek ale na tyle się nie czuje,ponad dobrze 30 . Jak większość wie,mieszkam aktualnie od 6 lat w Norwegi,2 lata temu kupiłem tu dom i żyje mi się dobrze,do polski przyjeżdżam tylko latem na urlop na kilka tygodni.Pracuje w norweskiej firmie,która zajmuje się exportem znanego łososia norweskiego (w tym również do polski )

 

Dr.[Joint]:

Z tego co wiemy masz na imię Arek i jesteś lekko po 30stce Czy twoje miejsce zamieszkania zmieniło się od ostatniego Wywiadu?

 

amator75:

Witam wszystkich! Jak pamiętam, to jest to już chyba drugi lub trzeci wywiad ze mną przez okres około 9 lat. Dużo tematów jest nie wyświetlanych, które są w archiwum a powód jest konwersji z VB na IPS. Tak jak napisałeś, wcale się nie starzeje i nadal mam 30+  i miejsce zamieszkania tez się nie zmieniło.

 

RazemPonadKilo:

To może kolejne pytanie trochę z życia prywatnego. Masz rodzinę? Jeżeli tak to może uchylisz rąbek tajemnicy i opowiesz trochę o niej?

 

amator75:

No o rodzinie raczej niechętnie się opowiada przez internet,ale mam żonę i dzieci,znacie przecież Blant@ i znanego dobrze Michała ,który ma 5,5 roku i wymiata na Diablo

 

Dr.[Joint]:

Jak twoje życie prywatne, dzieci dalej grają w 1.6?

 

amator75:

Zycie prywatne to praca i dom, ciągle jest coś do roboty w domu i w kolo niego. Dlatego tez są organizowane zloty aby się trochę zrelaksować raz w roku. W cs-a gra tylko Wiktoria, młodszy ciśnie PS4 i Fortnite

 

Dr.[Joint]:

Jak twoja praca, nadal bierzesz czynny udział przy exporcie Łososia?

 

amator75:

Również nadal pracuje przy łososiu, choć zmieniłem dział ze względów zdrowotnych.

 

RazemPonadKilo:

Grywasz czasami z Małżonką w CS’a? Czy jest Ona raczej sceptycznie nastawiona do tego?

 

amator75:

Hahahahahaha, niee, małżonka nie gra w Cs ale przymruża na mnie oko, chociaż ja tak dużo nie gram lecz zajmuje się forum i innymi sprawami.

 

RazemPonadKilo:

To co nieco już wiemy o Tobie, teraz może opowiesz nam historię z Mordownią? Jak to się wszystko zaczęło, jak dobrałeś skład i skąd wiedziałeś że to wszystko wypali?

 

amator75:

Och, to długa historia, wiec zaczęło się to około 5 lat temu. Pracowałem sam na obczyźnie i mieszkałem po sąsiedzku ze Słowakami, którzy grali w ta wspaniała grę .To oni mnie w to wciągnęli i zacząłem grac z nudów po pracy. Następnie zostały mi zrobione screeny i musiałem wstawić,wiec wbiłem na forum Akademi-Zabijania.xaa i nie miałem zielonego pojęcia co to screeny i skąd je wziąć .Ale pomyślałem sobie dobrze miedz admina,wtedy będę miał spokój z ss-ami,wiec dal mi admina jeden H@ tej sieci (Krzak) za doładowanie na komórkę za 15 zł chyba,po cichu przed właścicielem sieci Respektem. Następnie tak się los potoczył ze ta ów siec kopiłem sobie. Za jakiś czas kopiłem następna,następna i wreszcie Cs-Mordownie,która trochę rozbujałem i istnieje do dzisiaj.

Było dużo dobrych ludzi i również wielu z nich odeszło,ciężko dobrać dobra,zaufana ekipę do prowadzenia tego całego "bajzlu".

Nie wiedziałem czy wypali bo to nie był taki plan tego,chodziło mi tylko aby mieć swoje aby mnie jakiś chłopiec w wieku 12 lat nie banował za coś o czym nie miałem zielonego pojęcia.

 

Dr.[Joint]:

Swego czasu nasza serwerownia bywała w ciężkiej sytuacji, co Cię skłoniło do reaktywacji Mordowni? (zebranie ponownie grupy starszych użytkowników i rozkręcanie forum)

 

amator75:

Jak większość wie, sprzedałem siec znanemu użytkownikowi forum, który po krótkim czasie tez je odsprzedał innym użytkownikom. Jeden z nich był bardzo nie uczciwy w stosunku do drugiego, oraz nie spodobała mi się administracja dobrana przy zarządzaniu strona, forum. To się pogłębiało, zaczęli odchodzić dobrzy ludzie, stali bywalcy i zaczął się robić tzw. rozpierdol. Wiec postanowiłem wrócić i uspokoić troszkę towarzystwo, szkoda było mi tych lat.

 

RazemPonadKilo:

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: czy warto w to brnąć? Czy może było tak że od początku wiedziałeś że to Cię interesuje, właśnie temu chcesz poświęcić kilka godzin swojego życia dziennie?

 

amator75:

Hmm...wcześniej to było z nudów,teraz to hobby

Milo nieraz wejść na forum lub TS i pogadać z Wami botki.

 

Dr.[Joint]:

Skąd twoje zamiłowanie do prowadzenia Cs-Mordownii? Czy nie jesteś już trochę tym znudzony? Co trzyma Cię tu najbardziej?

 

amator75:

Długa to historia, ale tak w skrócie to zacząłem grac z nudów po pracy (na obczyźnie),zaczęli robić mi ss'y,to sobie powiedziałem ze nie będzie mnie  żaden gówniarz banował (Kszaczek), zostałem najpierw adminem po załadowaniu mu konta telefon za chyba 12 zł. Później ta siec #Akademia Zabijania# się rozpadała to ją przejąłem, później  (2010 rok) od kolegi ZSB odkupiłem  świeżo powstała Cs-Mordownie i trzymam do dzisiaj. Może jestem już trochę znudzony,ale pozostał jakiś sentyment bo jednak troche lat już minęło. Poznało się dużo ludzi, pamiętam wielu z Was jak mieliście po 15-17 lat  a teraz zaczynacie dorosłe życie albo już w nim uczestniczycie. I właśnie to jest fajne ze od czasu do czasu ktoś ze starej ekipy wejdzie i się przywita, popisze chwile na SB czy na PW facebook-u, powspomina się stare czasy i zapyta o teraźniejsze.

 

RazemPonadKilo:

No to jedziemy dalej. Jesteś zadowolony z obecnego funkcjonowania sieci, czy może jednak coś Cię trapi, czemuś chciałbyś zaradzić?

 

amator75:

Zadowolony z sieci Oczywiście !!!Tak jak pisałem,to jest tylko moje hobby,ja nie dążę do zrobienia furory w necie,po prostu mam gdzie grac i z kim pogadać.Jak wszędzie jest raz lepiej,raz gorzej,jedni odchodzą drudzy przychodzą.

 

Dr.[Joint]:

Czego aktualnie brakuje Ci na naszym Forum oraz Serwerach?

 

amator75:

Jest jakis temat, w którym napisałem o propozycji pluginów i wtyczek na forum, aby bardziej umilić i zachęcić ludzi do spędzania czasu na forum. Każdy może podesłać propozycje, link do wtyczki a ja (my) przeanalizujemy i zdecydujemy czy zostanie ona zainstalowana na forum. Na forum najbardziej brakuje zaufanej osoby, która w stopniu dobrym ogarniała by silnik IPS i CMS, ponieważ możliwości on ma duże ale brak właśnie takiej osoby znającej się na rzeczy. Co do serwerów to brakuje nam H@ i jak wszyscy widza, graczy.

 

RazemPonadKilo:

To może jeszcze dwa pytania na koniec. Na sieci masz kilku zaufanych ludzi, którzy Ci pomagają w jej funkcjonowaniu w czym więc tkwi sekret zdobycia zaufania Właściciela Mordowni, co takiego taka osoba powinna posiadać, jaka powinna być by mógłbyś jej zaufać?

 

amator75:

Przede wszystkim taka osoba musi być długo z nami w sieci, aktywna na forum jak i w dialogach ze mną czy z innych osób z najbliższego mojego otoczenia Cs-Mordowni. Nieważne czy ta osoba ma 16 lat czy 20+, tu chodzi o jej wierność, inteligencje i tok rozumowania.

 

RazemPonadKilo:

Ostatnie już dziś pytanie, można powiedzieć informacyjne dla Graczy. Planujesz może w najbliższym czasie jakieś zmiany, nowości na Sieci, chodzi Ci coś po głowie?

 

amator75:

Ach..zmiany przychodzą z czasem same, mam taki charakter ze jak coś mi się spodoba to biorę Wiec jak coś strzeli do głowy to robimy lub jak ktoś z administracji czy z użytkowników forum poda dobry, ciekawy pomysł. Tak jak kiedyś jeszcze na starym forum napisałem post "To Wy gracze,admini,użytkownicy jesteście częścią tej sieci jak również Wy ja tworzycie i jesteście jej częściowo właścicielami,gdyż jak napiszecie jakieś błędy,propozycje na serwerach czy forum to staramy się to naprawić czy ulepszyć dla WAS. Wszystkich pozdrawiam i zapraszam nie koniecznie na serwery,ale na forum na pogaduchy na czacie lub na nasz serwer głosowy.

 

Dr.[Joint]:

Jakie planujesz zmiany odnośnie sieci? Czy planujesz stawiać kolejne serwery CS 1.6? Czy może pojawi się jakiś serwer CS:GO?

 

amator75:

Po moim powrocie serwer miał być tylko jeden (chodzi o moja własność). Jak widać mamy trzy, czy one będą jeszcze długo to nie wiem. Na pewno nowych serwerów zakładać nie będę, chyba ze ktoś z takim dołączy. Cs Go było, chyba 2 razy próbowaliśmy i nie wyszło wiec dałem sobie spokój - powód to H@ jak również do serwerów 1.6

 

Dr.[Joint]:

W ubiegłe wakacje odbył się kolejny zlot naszej sieci. Jak wrażenia? Opowiedz nam trochę o waszym wypadzie :D

 

amator75:

Tak, to był już 5 zlot Cs-Mordowni,choć jeden był organizowany przez tymczasowych właścicielów (w sumie jednego). Pierwszy powstał w 2014 roku i tak ciągniemy co roku :D , wrażenia coraz lepsze ponieważ więcej osób przyjeżdża,nowe twarze. Opowiadać nie ma co, trzeba to przeżyć, trzeba na nim być.

 

Dr.[Joint]:

Masz już jakieś plany odnośnie tegorocznego zlotu?

 

amator75:

Planujemy zrobić i w tym roku, ale jeszcze za wcześnie aby planować konkrety, powód to brak potwierdzenia mojego urlopu w pracy na które czekam. Jak tylko dostane odpowiedz (myślę ze do marca) zaczniemy organizować i o 100%  potwierdzeniu napiszemy temat aby każdy miał czas na swoja organizacje. Co do miejsca, na ostatnim zlocie propozycja padła aby zrobić u Dzika, widzę Bartek dal tez propozycje rożnych miejsc, wiec temat będzie do dyskusji. Nam potrzebna jest "dzicz" ze względu na głośna muzykę i pijaństwo. A taka ciekawostką jest, ze wczoraj na TS,ktoś zaproponował "My zorganizujemy zlot i zaprosimy amatora"

 

Losowe pytania od użytkowników:

Za czym najbardziej tęsknisz w Polsce?

 

amator75:

Tęskni się za dobrym jedzeniem, jak np.urwać sobie pętko kiełbasy czy kaszanki i zjeść z bułeczka tego tutaj nie ma. Norwegia to piękny kraj, lecz tak uważam ze Polska jest piękniejsza, mamy wszystko a tu brakuje mi pięknych jezior z trzciną i lasów liściastych.

 

Czego najbardziej w życiu żałujesz?

 

amator75:

Za młodego popełnia się dużo błędów, marzy się o gangsterce a później ponosi się konsekwencje, ale tez ma plus bo uczy życia i oceniać druga osobę np. kolegę

 

Jak wyobrażasz sobie swoją emeryturę?

 

amator75:

Mały domek w lesie nad zarośniętym jeziorem z dala od ludzi z dwoma lub trzema psiakami Nowofundland (takiego posiadam) rybki, grzybki

 

Skąd wziął się twój pomysł na Mordownię oraz jak długo trwa twoja przygoda z CS?

 

amator75:

Moja przygoda zaczęła się w 2008 roku jak przyjechałem do Norwegii do pracy, bylem sam bez rodziny i po pracy z nudów, koledzy sąsiedzi wciągnęli. Później jak było  z Mordownia to już wiecie bo pisałem wyżej

 

To by było na tyle, dziękuje za uwagę i zapraszam już za 2 tygodnie do następnego wywiadu!

 

 

 • Lubie To! 3
 • Dzięki! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest i wywiad! 

Bardzo fajny pomysł na złą złączenie 2 wywiadów w 1! Super opcja :D mam nadzieję że w następnych wywiadach z nowymi użytkownikami będzie więcej czytania :x

++

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...