Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

Ostatnio tak sobie myślałam, może by tak usunąć zakaz rushu?

Na innych naszych serwerach nie ma zakazu od długiego czasu i nie ma z tym większego problemu. 

Na tym serwerze jest taki zakazaz, admini sami nie są pewni gdzie jest granica i wiem że kultura na serwerze też na tym cierpi. Myślę że po części to też zniechęca innych do grania. 

Chciałabym zobaczyć co wy o tym myślicie? 

//Edit

@AdekBB To są dwie różne rzeczy. To tak jakbym miała powiedzieć że  zakaz rushu na A ale na B już można bo tam nikt nie będzie planować. 

• Lubie To! 1

Zgadzam się z tym, bo nie każdy ma ochotę czekać ponad 2 minuty na koniec rundy. 

Ten zakaz raszowania strasznie spowalnia rozgrywkę. 

3 godziny temu, hahuś napisał:

Zgadzam się z tym, bo nie każdy ma ochotę czekać ponad 2 minuty na koniec rundy. 

Ten zakaz raszowania strasznie spowalnia rozgrywkę. 

Daje szansę tt wyjść z respa ;) skoro znieść rush i to na b powinno być że można plantować nawet jak nie ma 10 osób :)

Edited by AdekBB

Jak już chcecie zakaz rush? to zróbcie jak teraz na różnych serwerach cs 1.6 granice lini rush'u.

Graczy dużo nie ma adminów też nie widać więc ogarnąć taki zakaz nie jest prosto. ;)

Jak ma być zakaz rush'u to zróbcie linie! to jest najlepsze rozwiązanie, bo inaczej wszyscy będą to łamać.

Kolejna sprawa dany serwer nie ma określonego miejsca gdzie można szybko wbiegać na resp TT.

Ja jakoś nie widziałem żeby ktoś się skarżył "ooo tam mogę iść" linia rush jest ruchoma i taka powinna być, gracz może wyjść np. z anarchi by podnieść broń po przeciwniku przed regulaminowym czasem JEŚLI nie koliduje to z innym graczem przeciwnym. Kolejna sytuacja to rush kiedy gramy na 2 bs, jesli tt poszło na B a gracz chce szybko zrotować przez anarchie (CT) to nie dajemy lub inaczej nie powinniśmy dawać bana. Rush CT to jest wtedy kiedy wybieganie ciągłe skracanie uniemożliwia innym (TT) swobodną rozgrywkę. Niech Rzuci pierwszy kamieniem kogo chociaż raz... parę razy nie zirytowało jak respisz się wychodzisz ledwo a tam headshot z anarchi i leci już na waszego respa -.-

Po za tym nie widziałem by ktokolwiek narzekał na rush, zwolenników raczej więcej jest by był zakaz rushu (przynajmniej jak tam robię amx_vote na serwie.)

a zasady zawsze komuś będą wadzić, więc z rushem czy bez rushu kultura na serwerze się nie zmieni

Osobiste moje zdanie jest takie że bez sensu jest usuwać coś na co nie było skargi, admini rozumieją genezę tego pkt. regulaminu, i dobrze wykorzystana stawia trochę balans na serwerze.

• Lubie To! 3