Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Whaaaaataaaaa.!

Zlot CS-Mordownia.pl 2019 <3

Recommended Posts

Już za kilka miesięcy ponownie spotkamy się na kolejnym zlocie naszej ulubionej sieci. Tym razem wspólnymi siłami zdecydowaliśmy, że zlot odbędzie na terenie woj. dolnośląskiego tak, by Ci, którzy corocznie przemierzają tysiące kilometrów, mieli wreszcie blisko. 

Co roku zlotem zajmuje się Arek, ale wyjątkowo w tym, ze względu na swoje miejsce zamieszkania, chciałbym go nieco odciążyć. Potraktujcie to jako wstępny temat-dyskusję, poszukiwanie miejsc oraz chętnych osób. Pierwszy post, po zatwierdzeniu informacji, będzie aktualizowany.

Na wstępie proponuję, aby rozwiązać sprawę tych osób, które deklarują, że będą a następnie na zlot nie przyjeżdżają. Takich "kfiatkuf" jest multum. Rozwiązanie jest więc proste: opłata wstępna za uczestnictwo w zlocie. Opłata symboliczna, która w całości będzie przeznaczona na "pakiet powitalny" dla każdego zlotowicza. Proponuję kwotę 50 zł realizowaną przelewem na konto Arka. 

Sprawa numer dwa to ciuszki na zlot. Moja koszulka ze zlotu 2018 jest zwykłym, pomarańczowym t-shirtem. Po napisie nie ma śladu. Dlatego chciałbym w tym roku zobowiązać się do zorganizowania koszulek oraz, dodatkowo, bluz. Chciałbym mieć wreszcie ładną bluzę z kapturem z wyhaftowanym logiem naszej sieci.

Podsumowując: czekam na pierwsze deklaracje osób, które na zlocie się pojawiają. Czekam również na info, kto byłby zainteresowany dodatkową bluzą. Na dniach przedstawię najpierw koszt a następnie przykładowy projekt. Kolor będzie jeden, wspólny. 

Do zobaczenia? :) 

Moje wstępne propozycje:

1. https://www.booking.com/hotel/pl/domek-bella-z-widokiem-na-jezioro.pl.html?aid=318615;label=Polish_Poland_PL_PL_28510505545-Pp48DVUKbUvqbN_uj5E1CwS108017182225%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi23275305627%3Atidsa-366201348157%3Alp9067382%3Ali%3Adec%3Adm;sid=b10a9eaa3a521a6deceae1057f542718;dest_id=1306;dest_type=region;dist=0;group_adults=20;group_children=0;hapos=1;hpos=1;nflt=ht_id%3D220%3Bht_beach%3D1%3B;no_rooms=1;req_adults=20;req_children=0;room1=A%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1549466333;srpvid=f6606bae574f00d5;type=total;ucfs=1&amp;#map_closed

2. Piękny domek https://www.eholiday.pl/noclegi-nl9728.html 

3. Domek 10-osobowy https://www.eholiday.pl/noclegi-fm0365.html 

4. Domek 16-osobowy, 300m do plaży, 500m do sklepu https://www.eholiday.pl/noclegi-wv9608.html 

• Lubie To! 3

Bartek. Ja na zlocie jestem, czy sam tego nie wiem, ale na, pewno dam znać. Koszulkę i bluzę z chęcią bym chciał... Oczywiście musiało by to być w końcu zrobione dobrze, bo moja koszulka z ostatniego zlotu także umiera 

Cytat

Oczywiście musiało by to być w końcu zrobione dobrze,

Mam bardzo dobrą firmę we Wrocławiu, jest moim klientem, na pewno jakościowo ogarnie to świetnie. Ręczę za to. 

Siemka,

Jeżeli chodzi o mnie to ja się pojawię. Co do bluz i koszulek jestem za. Będę zaglądał i sprawdzał Kiedy i gdzie planujecie zlot.  Myślę, że dla urozmaicenia połudbie kraju jest dobre. Ważne by było jakieś jeziorko i spokój by sąsiedzi nie mieli nas dość ;)

Pozdrawiam 

m4r1o

• Lubie To! 2

2 godziny temu, m4r1o napisał:

Siemka,

Jeżeli chodzi o mnie to ja się pojawię. Co do bluz i koszulek jestem za. Będę zaglądał i sprawdzał Kiedy i gdzie planujecie zlot.  Myślę, że dla urozmaicenia połudbie kraju jest dobre. Ważne by było jakieś jeziorko i spokój by sąsiedzi nie mieli nas dość ;)

Pozdrawiam 

m4r1o

Byliśmy tam 2 razy (u Dzika). Gwarantuje, że klimat jest niesamowity. Z dala od zgiełku, przyroda dookoła, ognisko, myśliwski klimat. Z wygód, wszystko co jest niezbędne do funkcjonowania jest na miejscu, łącznie z TV i zmywarka. Nie mogę się już doczekać:)

Cytat

Byliśmy tam 2 razy (u Dzika). Gwarantuje, że klimat jest niesamowity. Z dala od zgiełku, przyroda dookoła, ognisko, myśliwski klimat. Z wygód, wszystko co jest niezbędne do funkcjonowania jest na miejscu, łącznie z TV i zmywarka. Nie mogę się już doczekać:)

Brakuje wody, jeziora. I komary wpierdalają aż miło. 

Cytat

Ważna jest też cena

Czego cena? Bluz? Z wyhaftowaniem około 80 zł. Koszulek - zdecydowanie mniejsza. 

JA czekam na dokładną date zlotu ale zrobię wszytko żeby się tam znaleźć razem z wami

Zchecia zakupił bym sobie bluzę oraz koszulkę

Nie wiem jak chłopaki z #100TG ale ja w tym roku jak najbardziej się nastawiam, jedyne co mnie interesuje to termin (związku z zaplanowanym juz wyjazdem na Chorwację)

Krótko i na temat,

Termin dobieramy taki, żeby mi pasował i praca nie przeszkadzała :D. Bluzę i koszulkę biere w ciemno. Miejsce może być każde, oczywiście w woj. dolnośląskim albo opolskim :D Przy okazji proszę jeszcze zarezerwować pogodę, myślę że 30 stopni na termometrze spokojnie wystarczy, plus jakieś jeziorko do kąpania niedaleko, nie za głębokie bo się po pijaku potopicie jeszcze :D I oczywiście rezerwuje najlepszą sypialnię z dużym łóżkiem. Dziwki, koks, tajski boks i masterchefa od grilla. Tańce, hulańce, swawole i orkiestrę dętą, ew. może być @House z akordeonem :D 

• Haha 1

Co do terminu to proszę inny niż 15-30 Czerwiec, bo będę przebywał na urlopie w górach :D

Informacje dotyczace daty i miejsca zlotu podam do 15 kwietnia,chyba ze dostane potwierdzenie urlopu wczesniej.

(przypuszczalna data to 28 czerwca)

Witam ponownie.

Deklaracje obecności potwierdzę po ustaleniu terminu. Mam zaplanowany wyjazd do Grecji 28.06.19-07.07.19. 

Koszulkę oraz bluzę biorę nawet jak by mnie nie było. (dopłacę do kuriera, bądź odbiorę osobiście w innym terminie)

Sprzęt grający zostawcie mi, mam nowe mocniejsze cacuszko , również bezprzewodowe. :D:D DJ Gołomp dba o swoich słuchaczy :):D:D

Czekam na informacje o zlocie. Nie zawszę mogę być na forum. Gdyby pojawił się termin proszę o kontakt inną drogą, Steam bądź messenger. 

Witam

ze wzgledu na krotki moj urlop oraz ze sie towarzystwo porozjezdzalo po swiecie,zlot (spotkanie) bedziemy planowac chyba na poczatku wrzesnia.

Blizsze informacje dam pod koniec miesiaca czerwca.

pozdrawiam

• Lubie To! 4

Jeżeli Coś się ma dziać we wrześniu to proszę o więcej informacji :) My z Łatą wyjeżdżamy w świat w dniach 9.09-23.09, a w pierwszy weekend września też jesteśmy niedostępni. 

Dajcie znać na jakie terminy się zapatrujecie.

:browar:

W dniu 1.07.2019 o 17:50, ` LenA. napisał:

Jeżeli Coś się ma dziać we wrześniu to proszę o więcej informacji :) My z Łatą wyjeżdżamy w świat w dniach 9.09-23.09, a w pierwszy weekend września też jesteśmy niedostępni. 

Dajcie znać na jakie terminy się zapatrujecie.

:browar:

Jak dla mnie to możemy zrobić zlot u Was we Wrocku nawet w lipcu... Mogę przyjechać na dwa dni i się z Wami kulturalnie napić 

W dniu 5.07.2019 o 07:27, Kszaczek napisał:

Jak dla mnie to możemy zrobić zlot u Was we Wrocku nawet w lipcu... Mogę przyjechać na dwa dni i się z Wami kulturalnie napić 

Szczerze zapraszam, tylko terminy proszę konsultować wcześniej bo mamy intensywne weekendy. Teraz całe dnie na kempingu przesiadujemy także miejsca nie brakuje :D Można się "kulturalnie" napić :P

• Lubie To! 1

6 godzin temu, Whaaaaataaaaa.! napisał:

Coś wiadomo? Czy mamy się zająć organizacją?

Z tego co mi wiadomo, Arek na urlopie, więc nie ma z nim za bardzo kontaktu.

Jeśli chcesz, to przejmij obowiązki wodzireja i zorganizuj coś :)

Witam wszystkich oczekujacych na kolejny zlot sieci Cs-Mordowni

Zlot odbedzie sie w tym roku nie co pozniej 6-8 wrzesnia w województwie dolnoslaskim

Miejsce zlotu podamy miesiac wczesniej czyli w pierwszym tygodniu sierpnia.

Kazdy deklarujacy sie uczestnictwa,powinien wplacic do konca lipca kwote 100 zl na moje konto paypal.

Wplata ta bedzie przeznaczona na zakup koszulki dla uczestnika jak rowniez bedzie ona gwarancja,ze dana osoba sie pojawi a jednoczesnie bedziemy wiedzieli jak duzy domek mamy szukac.

W tytule wplaty lub innych informacjach,prosze wpisac swoj nick z forum i jaki rozmiar koszulki (S,M,L,XL,XXL)

Paypal

arkadiuszdada@wp.pl

Jesli ktos chce zrobic przelew,dane podam na PW

• Lubie To! 2

Ja powiem krótko i treściwie. Obecnie mam małe problemy natury prywatnej, ale jeśli zlot będzie niedaleko i akurat mi będzie pasowało to oczywiście wpadne. Chociażby na jeden dzien autem tam i z powrotem. Spotkać się z Wami chłopaki to zawsze jest przyjemność i jak tylko mogłem to zawsze byłem. Więc mam nadzieję, że się zobaczymy. 

• Lubie To! 1
  • Dzięki! 1

Wszyscy doskonale rozumiemy,jest male dziecko to sa obowiazki.

Jakbys wpadl chociazby na jeden dzien ,byloby fajnie sie spotkac po 3 latach chyba.

Jak sie zdecydujesz daj znac.

W piatek za tydzien (2 sierpnia) bede rezerwowal domek i chcialbym wiedziec ile osob bedzie.

Ile bedzie wplat na tyle bedzie robiona rezerwacja,pozostale osoby beda musialy  radzic  sobie sami.

Do tej pory zadeklarowal i wplacil pieniazki tylko:

Tepe

Kszaczek

Zdybson