Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Etos

PRZYJĘTE O boze tylko nie on

Recommended Posts

Posted (edited)

Imię:Sebastian

Nick w grze:Etos

Jak długo grasz w CS'a?:Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Bedzie gdzieś około 10-11 lat

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera):Hmm. Wielokrotnie admin na mordowni oraz dwukrotnie AC, kilka epizodów na innych sieciach pokroju admina, moderatora forum,administrator forum(tak wiem brzmi to dziwnie ale to prawda)

STEAM : http://steamcommunity.com/id/Miauczek

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia):Póki co jestem praktycznie dostępny 24/7.Niestety w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem,lecz gdy ogarnę sprawę z robotą myślę ze raczej w godzinach wieczornych a na weekendach od świtu do zmierzchu.

Ile masz przegranych godzin na serwerze:Tego tez nie mam pojęcia gdyż pod serwer nie jest podpięty gt ale z moich ustaleń będzie około 30 godzin.

Coś o sobie, dlaczego Ty:Cóż tutaj dużo o sobie mogę powiedzieć.Nie jestem zbyt wylewny na temat swojej osoby ale myślę ze jeśli będzie jakiś problem zawsze można bez najmniejszego problemu ze mną załatwić. Poza tym widać ze na serwerze jest niedobór adminów widać do aż za bardzo. A do tej sytuacji żeby złożyć podanie skłonił mnie fakt ze po prostu jestem jak na ten serwer za dobry i zbyt często zostaje oskarżany o czitowanie. A tak na serio to j.w widoczny brak adminów na serwerze i chęć pomocy w ogarnięciu serwera.

Edited by Etos
  • Dzięki! 1
  • Haha 1

Nie, bo nie... 

Ogólnie myślę że byś się nadal na to stanowisko, ale nie. 

Boshe. Jak tu sztywno. Jestem na tak. Aktywny, pomocny, ale i tak jest botem... 

• Smutny 1

Jestem na Tak, pod warunkiem, że ogarniesz swoje klatkowanie. Wielokrotny administrator, bez problemowy (poza klatkami).

52573056032274599746.png

GRATULUJEMY!  Zostałeś przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny, Powodzenia!

Po odbiór rangi na forum zgłoś się TUTAJ !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage