Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

Posted (edited)

"...nie mamy tak dużego ruchu na forum, aby miało to sens."
Tak wpadłem na jeden pomysł, może was zainteresuje.
Widzę że dużo osób wchodzi zareklamować swoją sieć, czy coś innego.

A gdyby tak zrobić blokadę polegającą na tym że każda osoba która dopiero co się zarejestrowała, zanim udostępni coś w innym dziale lub na chatbox'ie, najpierw musiała by napisać temat w "Przywitaj się z nami"
Może być też taka informacja na środku ekranu, po zarejestrowaniu się i zatwierdzeniu email'a. (Niżej przykład)
                                                                                                                 "Witaj <NICK GRACZA>, przywitaj się z nami.
                             Chętnie cie poznamy, a ty poznasz nas i może zostaniesz z nami na dłużej"

<PRZEKIEROWANIE DO TEMATU "Przywitaj się z nami">

Osoba jeśli by chciała uniknąć przywitania i weszła by w inny temat, będzie jej się pokazywało (Niżej przykład)

NAJPIERW SIĘ Z NAMI PRZYWITAJ :D 

+ Będziemy znali każdego kto rejestruje się a forum i je odwiedza
+ Jest szansa, że być może osoba taka jednak zostanie z nami na forum i będzie większy ruch

+/- Mniej reklam na Mordowni, innych sieci

-Tylko tyle że trzeba chwilę czasu na to poświęcić

Dla ciekawskich osób(jaką jestem np: Ja), stworzyć gdzieś informacje jaka grupa ma do przyznania jaką ilość reakcji dziennie. Przy powiadomieniu "Dziś nie możesz dać już żadnych reakcji" dodać ile czasu zostało do przyznania kolejnej.
Dla osoby posiadającej na forum rangę Admin [CS;GO MOD]; Admin [Ts3] itd. Dodać co najmniej limit 10 reakcji na dzień, fajne te reakcje :D :) 

*Czy są jakieś reakcje które dają - do statystyk?

Skoro ranking reakcji, to czemu by nie ranking spamu na chatbox'ie.
Chodzi o to że koło chatbox'u pojawiała się informacja kto najwięcej spami/pisze na chatbox'ie. (Niżej przykład)

==========================================================================================

<Kowalski> -tralalalalalal                                                                                                                                                                  |

<Andrew> - XD XD XD XD XD XD XD                                                                                                                                              |

<Kowalski> - bla bla bla bla bla                                                                                                                                                        |

==========================================================================================
                                                                                                             Największy spamer ChatBox'u/MordBox'u     [Kowalski]
Po kliknięciu na to okienko, pojawiało by się okienko ze statystykami do 6 osób największych spamerów i ile każdy z nich wysłał wiadomości

+ Było by więcej aktywnych na forum gdyż osoba która jest w top 3 dostaje na chatbox'ie takie odznaczenie obok nicku (Niżej przykład)

=============================================================================================

<Kowalski>  - omg! omg! omg!                                                                                                                                                            |

=============================================================================================

Odznaczenia
Pierwsze miejsce   
Drugie miejsce         
Trzecie miejsce       

Moim zdaniem, jakąś nowość wprowadziło by to na forum i więcej osób by chciało się udzielać :D 

Może jeszcze taki ranking no-life. Byłby to ranking do 6 osób które najwięcej są aktywne na forum. No i jakiś określnik w profilu ile jest się aktywnym (Niżej przykład)

AdekBB
[Admin Ts3]

Zawartość            Rejestracja                        Ostatnia Wizyta                   Wygrane w Rankingu                  Online 
96                          6 listopada 2018                Teraz                                      7                                                 19h. 23 min.

Dalszy wygląd Pozycji Online
1d. 23h. 59min.

1m. 23d. 8h. 11 min.

1r. 12m. 30d. 23h. 59min. 

+ Wiadomo ile osoba poświęca czasu na forum

- Trzeba w to trochę pracy włożyć

No i jeszcze dla rang Administracyjnych prosił bym o dodanie permisji grafiki w tle, w profilu :D 

Jeśli kogoś uraziłem moim wzorem chatbox'u to bardzo przepraszam, chodziło mi tylko o pokazanie jak by to wyglądało.

Edited by AdekBB
Musiałem coś dodać, bo zapomniałem.

Posted (edited)

Zaczynając od początku, nie każdemu reklamującemu inną sieć będzie się chciało pisać jakieś przywitanie żeby móc dodać reklamę co za tym idzie pozycjonowanie szlag trafi.

Pamiętaj o tym, że każda blokada zniechęca do korzystania ze strony. Nawet ta najmniejsza.

Ranking spamowiczów na czacie.. W sumie spoko opcja. Byłoby gdzie się promować. 

Od siebie dodałbym kilka 'bajerów' -> wtyczkę Player Video oraz dodatek customnotifications. 

Wtyczka w profilu pokazuję video, fajne urozmaicenie. Można by ją ustawić np. dla vipa co by zachęciło ludzi do kupna.

Dodatek pozwala na automatyczne wysyłanie wiadomości użytkownikowi po np. osiągnięciu danej ilości postów bądź zaraz po rejestracji.

49 minut temu, AdekBB napisał:

Dla osoby posiadającej na forum rangę Admin [CS;GO MOD]; Admin [Ts3] itd. Dodać co najmniej limit 10 reakcji na dzień, fajne te reakcje :D :) 

Polać mu! Tylko grafika tam jeszcze dodać :ph34r:

Edited by Feew

Te reklamy,które ktoś wstawia, pozycjonuja nasza stronę. Spadek reklam - spadek pozycjonowania. 

Jeżeli chodzi o SB to dla mnie to jest obojętne, jak i informacja o tym kto ile spędza czasu na forum. 

Cytat

+/- Mniej reklam na Mordowni, innych sieci

Reklamować będą wtedy w dziale przywitaj się.

Jakoś mnie nie przekuje ranking no life/ spamerów ;p 

Na Przemo jak i VB był ranking największych spamowiczów na chat, ;) moim zdaniem moda na to minęła.

Kolejna sprawa! Mordownia nie posiada już tak aktywnych ludzi jak kiedyś, wiec czy jest to wszystko potrzebne. 

Posted (edited)
9 minut temu, KING LAZY napisał:

Reklamować będą wtedy w dziale przywitaj się.

Jakoś mnie nie przekuje ranking no life/ spamerów ;p 

Na Przemo jak i VB był ranking największych spamowiczów na chat, ;) moim zdaniem moda na to minęła.

Kolejna sprawa! Mordownia nie posiada już tak aktywnych ludzi jak kiedyś, wiec czy jest to wszystko potrzebne. 

Trudno jest zauważyć że chodzi o to żeby każdego nowego człowieka zatrzymać i ludzi którzy grają na serwerach też byli aktywni na forum i na chatbox'ie...
A poza tym jak odpracowywałem warna, było dużo forów w którym najpierw trzeba było się przywitać a potem dopiero można było reklamę złożyć i jakoś nigdzie nie widziałem reklam w "Przywitaj się". Więc no...

Edited by AdekBB

Zacznijmy od tego że reklamy są potrzebne u nas byśmy my mogli też się reklamować. 

Ranking za sb mógł by sprawić że będzie jeden wielki spam. 

Jeżeli chodzi o tą pierwszą propozycje to zastanów się czy ty byś chciał się witać na wszystkich forach przed reklamą xD

Ja bym olała. 

W sumie nie wiem co o tym myślę nawet, ale takie przemyślenia zostawię 

Moim zdaniem to o przywitaniu się zanim wrzucisz reklamę to serio bez sensu. Tak jak wspomina @~DArkness mi by też się nie cy ciało witać na każdym forum hahah

Druga sprawa te reakcję to w sumie spoko pomysł z tym żeby pokazywało ile czasu do następnej reakcji to jest spoko.

Następnie to z tym rankingiem ile kto piszę na czatboxie też bez sensu no bo za dużo by tego bylo.

Dobry

Ja Wam powiem tak:

W ostatnim roku duzo zainwestowalem w forum,nowy silnik IPS (700-800 zl) ktory jest nabiezaco aktualizowany czyli ze place co pol roku okolo 40 dolarow.

Zmiana hostingu forum na VPS,poniewaz zwykly juz nie dawal rady z baza forum oraz z nowym silnikiem (okolo 1200 zl rocznie) plus domena 120 zl rocznie

Styl forum tez zostal zrobiony indywidualny (okolo 600zl )

Sa tez zainstalowane dodatki platne do forum jak Galeria i inne aplikacje,tylko po to aby zachecic uzytkownikow do spedzania czasu na forum.

Ruch na forum jak widac nie wielki jak byl kiedys co bylo od 400-600 uzytkownikow dziennie.

Wiem ze mozna z IPS-a wycisnac duzo wiecej fajnych rzeczy i zrobic forum zajebiste,ale do tego trzeba osoby ktora naprawde ogarnia ten silnik i ma jakies pojecie bo nie sztuka cos spierdolic a pozniej powiedziec "sorry cos zjebalem"

Takiej osoby nie posiadam a sam nie mam czasu siedziec i na tyle az nie ogarniam aby cos zrobic lepiej i cos nowego.

Mozecie szukac fajnych,pomocnych aplikacji czy dodatkow rowniez platnych pod silnik IPS 4.3.6 lub 4.4 ktory ma sie juz pokazac w kwietniu i podeslac mi linki,ktore pozniej sprawdze i zobacze.

Dla tych co nie wiedza,nowych uzytkownikow taka informacja ze trzymam to ze wzgledu na hobby i sentyment do Mordowni,ktora posiadam okolo 10 lat i bedzie istniec nawet z jednym slabym serwerem tylko po to aby stali,starzy bywalce mogli tu zajrzec,popisac i troszke pograc a nawet w lato sie spotkac w realu i popic przy akordeonie :)

• Lubie To! 9

Posted (edited)
18 godzin temu, amator75 napisał:

Ruch na forum jak widac nie wielki jak byl kiedys co bylo od 400-600 uzytkownikow dziennie.

Właśnie ja tego nie rozumiem, forum nie znikło ma pełno dodatków, co się stało że tak spadła aktywność. Ja rozumiem że CS w szczególności 1.6 jest trochę Resident Sleeper no ale bez przesady inne fora są bardziej kijowe itp. mają serwery które są na jakiś pozycjach 8000, a jednak ruch jakoś większy się wydaje hmm.

Edited by RA1DER

Wydaje mi się że ostatnim czasem została w większości tylko dorosła już grupa użytkowników,którą ma obowiązki takie praca czy rodzina i zagladanie no forum jest tylko rutyna "ach wejdę na forum zobaczę co tam" raz na tydzień.Druga sprawa jest taka,że jak się posiada serwery typu coś,diablo czy to kod to ten ruch jest dużo większy bo na nich grają dzieciaki i mlodziez 

To może i ja coś dorzucę?

Fajnie byłoby gdy po naciśnięciu baneru serwera obrazek odsyłałby do pod forum, a nie samego obrazka :)

• Lubie To! 2

W dniu 7.01.2019 o 16:15, Feew napisał:

Od siebie dodałbym kilka 'bajerów' -> wtyczkę Player Video oraz dodatek customnotifications. 

Wtyczka w profilu pokazuję video, fajne urozmaicenie. Można by ją ustawić np. dla vipa co by zachęciło ludzi do kupna.

Wtyczka wgrana-dostepna tylko dla grup administracji forum i VIP

Dodatkowo zostanie stworzona grupa,na ktora trzeba bedzie sobie zasluzyc lub... w ktorej bedzie tez dostepna ta opcja.

• Lubie To! 1