Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Etos

Znowu ten niesmieszny chłopiec?

Recommended Posts

Posted (edited)

Cóż starzy wyjadacze tej sieci pewnie kojarzą moją lecz z racji mojego powrotu(szczerze mówiąc sam nie wiem którego xD)postanowiłem się przywitać z ludźmi którzy są krótko na sieci.

A wiec. Mam na imie Sebastian mam 22 lata i pochodzę z Stalowej Woli (takie małe zadupie na Podkarpaciu).

Obecnie jestem bezrobotnym bez prawa do zasiłku[niestety w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem(if you know what i mean)]

Moją mordę można spotkać zazwyczaj na 3mapsie (na którego zapraszam oczywiście jeśli chcesz zostać pokarany :D)oraz czasami na tsie.

Edited by Etos

xD 

Elo Seba

Miło że jesteś znów, może kiedyś ktoś przyzna ci racje i stwierdzi że zasłużyłeś na range VIP na forum :D 

Boshe, taki bot przywitał się z nami na forum ;)

Do zobaczenia na 3 maps :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage