Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

1. Serwer Publiczny: tak

2. Ilość Slotów: 17

3. Hosting Serwera: 1shot1kill

4. Rodzaj Moda: Paintball mod

5. Ilość posiadanych Adminów: dwa, ponieważ dziś została dopiero wykupiona reklama i dopiero zaczęło się coś dziać na serwerze, a gdybym miał sieć to oczywiście by było więcej adminów bo by były podania itp. itd.

6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.121:27090/

7. Jak długo posiadasz serwer:

8. Kontakt GG: 66853470

9. Kontakt Steam: dissuwer_

10. Powód odejścia z innej Sieci: to pierwsza sieć.

11. Rank GT: (max 5000): niestety rank jest dość słaby, ale to tylko dlatego, że dziś dopiero wykupiłem reklame i powinien się on polepszyć w dość szybkim czasie, bo po reklamie już gra po pare osób, a dopiero dziś została wykupiona reklama.

12. Czy posiadasz aktywna reklamę (link): tak http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.121:27090

Edited by Prezes Kubusio

O jest i następny paintball xD 

Nie widze problemy czemu bysmy mieli  ciebie oraz serwera nie przyjąć.. ale chciała bym żebyś napisał coś o sobie zanim zostanie podjęta decyzyjna. 

Ile masz lat, ile czasu poświęcasz na serwer, jak często będziesz wchodził na forum i co robisz w życiu? Szkoła/praca? 

Mam na imie Jakub, mam 18 lat, chodzę do 3 klasy technikum o profilu CNC. Na serwer mam dosyć czasu, zależy jeszcze jakie dni, troche moze mniej w weekendy bo kazdy wie jak to balety itp. a w tygodniu to teraz zima to i tak w sumie nudy bo zimno i nie ma co robic na dworze, więc mam dużo dosyć czasu, raczej nie bedzie tak ze go zaniedbam - nie musicie sie o to martwic ;p 

Jakubie.

Mój immienniku. Jeśli chodzi o sam serwer, to fajnie by było, aby kolejny serwer do nas dołączył, bo przecież im więcej tym lepiej.

Fajnie też by było, jakbyś Ty sam coś wniósł do nas na forum. Może masz jakieś ciekawe pomysły? Czytając Twoje wypowiedzi, widzę jedno wielkie masło - maślane, ale idzie z tym żyć.

Pisałeś, że uczysz się w szkole, ale czy aby na pewno jesteś pewny, że stać Cie na utrzymanie serwera na chociażby "średnim" poziomie?

W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko o graczy, co pokazują ostatnio nasze serwery ( tak 3maps nie ma wykupionej reklamy - arek zapomniał ), nie mam oczywiście na celu zniechęcenia Cie do tego, bo to naprawdę fajna rzecz, tylko raczej kiepsko z dochodem.

Ode mnie masz TAK, tak na dobry start !

• Lubie To! 1

Pograłem chwilkę na tym serwerze i stwierdzam, że po paru zmianach serwer byłby w porządku :)

Jestem na tak

Kolejny serwer na sieci :D 
Im więcej tym lepiej, a i graczy będzie więcej :D
Jestem na Tak

Mieszane uczucia. Dlaczego?
- 18 lat jak wyżej @Kszaczek napisał utrzymanie serwera, nie wiadomo czy go utrzymasz?.

- wiesz wszystko jak zmienić na serwie, komendy itp.?
-  paintball, na takich serwerach się wychowałem więc na plus,

-jest jakiś antycheat na serwerze (wykrywacz opengl32.dll coś takiego)?

- reklama jest, więc jacyś ludzie wbiją, ale pytanie czy zostaną?

Na razie myślę, że na TAK, zobaczymy, czy sobie poradzisz.

Dopiszę coś jak trochę pogram na tym serwerze.

2 godziny temu, Kszaczek napisał:

Jakubie.

Mój immienniku. Jeśli chodzi o sam serwer, to fajnie by było, aby kolejny serwer do nas dołączył, bo przecież im więcej tym lepiej.

Fajnie też by było, jakbyś Ty sam coś wniósł do nas na forum. Może masz jakieś ciekawe pomysły? Czytając Twoje wypowiedzi, widzę jedno wielkie masło - maślane, ale idzie z tym żyć.

Pisałeś, że uczysz się w szkole, ale czy aby na pewno jesteś pewny, że stać Cie na utrzymanie serwera na chociażby "średnim" poziomie?

W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko o graczy, co pokazują ostatnio nasze serwery ( tak 3maps nie ma wykupionej reklamy - arek zapomniał ), nie mam oczywiście na celu zniechęcenia Cie do tego, bo to naprawdę fajna rzecz, tylko raczej kiepsko z dochodem.

Ode mnie masz TAK, tak na dobry start !

Nie jestem w stanie Ci potwierdzić, że utrzymam go - ale mam nadzieje, że tak. Każdy kiedyś coś próbuje i nie każdemu to wychodzi, człowiek nie spróbuje - to się nie dowie, prawda? Jeżeli mi nie wyjdzie to się mówi trudno, ale mam nadzieje, że jednak będzie inaczej i coś z tego wyjdzie ;)

2 godziny temu, Wajder napisał:

Pograłem chwilkę na tym serwerze i stwierdzam, że po paru zmianach serwer byłby w porządku :)

Jestem na tak

Jakie masz zmiany na myśli? 

32 minuty temu, Pedel napisał:

Mieszane uczucia. Dlaczego?
- 18 lat jak wyżej @Kszaczek napisał utrzymanie serwera, nie wiadomo czy go utrzymasz?.

- wiesz wszystko jak zmienić na serwie, komendy itp.?
-  paintball, na takich serwerach się wychowałem więc na plus,

-jest jakiś antycheat na serwerze (wykrywacz opengl32.dll coś takiego)?

- reklama jest, więc jacyś ludzie wbiją, ale pytanie czy zostaną?

Na razie myślę, że na TAK, zobaczymy, czy sobie poradzisz.

Dopiszę coś jak trochę pogram na tym serwerze.

na serwerze jest wgrany wh blocker, odnośnie innych anticheatów to też są, ale nie wszystkie - wiadomo - da się to dopradować. Pytasz czy wiem jak zmienić komendy na serwerze, nawet nie opisałeś mi dokładnie jakie ale okej - jeżeli nie wiedziałbym to nie stawiałbym serwera ;p

Myślę, że jutro zrobię większość abyś miał na forum dział, poproszę @amator75 jak wytrzeźwieje aby dodał serwer do tabeli... Ale poczekam na opinie innych. Mimo to podoba mi się Twoje nastawienie. 

• Dzięki! 2

Przepraszam za moją nieobecność. Jutro nadgonie wszystkie sprawy związane z serwerem. 

Jeśli osobnik będzie nadal zainteresowany dołączeniem - zapraszam do mnie na PRIV.

Wówczas wszystko zrobię.

Obecnie nieaktywny od dwóch dni, a nie będę robił czegoś, co później może się nie przydać.

Czekam na informacje.

Temat póki co zamykam.

• Lubie To! 1

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)