Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdekBB

Egzamin Egzamin

Recommended Posts

Może będzie to dobry pomysł ale to wy o tym zadecydujecie...

Zauważyłem że osoby otrzymujące Administratora, nie za bardzo komendy znają.
Moim pomysłem jest to żeby wdrożyć do rekrutacji Egzaminatora, chodzi o to że osoba
która została przyjęta na Admina, otrzyma go po pozytywnym zdaniu Egzaminu.
Zadaniem Egzaminatora było by wypytanie tej osoby o podstawowe komendy AMX, już nie mówię tu o rcon itp.
Egzamin by odbywał się o umówionej porze ze zdającym, na TeamSpeak 'u, pewnie jest to 5 prostych pytań typu AMX_WHO, co robi
znajomość regulaminu
Jeśli Egzaminator stwierdzi że osoba ma potencjał, oznaczy że egzamin jest zdany i osoba ta może dostać Admina, jeśli jednak stwierdzi że nie nadaje się
może dać mu drugą szansę i umówić się z nim na drugie podejście do egzaminu, albo oznaczyć że osoba nie nadaje się. 
 (Osoba taka oczywiście może podejmować kolejne próby, po "douczeniu" się AMX 'a)

Napiszcie co o tym myślicie, czekam na wasze zdanie.

( Post ten nie ma na celu nikogo pogrążyć )

Może na tak, tylko jak ktoś nie ma mikrofonu? Wystarczyłby zwykły administrator, nie ma sensu robić nowej rangi. Właściciel serwera, albo jakiś doświadczony admin.

Wiem, że to przeze mnie, tylko się uczę jeszcze, dostałem admina nwm o 19 coś koło i musiałem wypracowanie z polskiego napisać, ale to nawet dobry pomysł. Jakaś motywacja do uczenia się komend, a nie tylko bind "p" "amxmodmenu". Fajnie, że na coś takiego wpadłeś.

Bardzo fajny pomysł według mnie +1 
Jestem trochę śpiący i wgl jutro powinienem się rozpisać ale według mnie fajna rzecz i ogólnie bym to trochę udoskonalił ale spoko 

Pomysł dobry ale tak jak wyżej napisał @Pedel administrator lub h@ może się tym zajmować. 

Małe jeżeli ktoś nie miał wcześniej admina to jak ma nim zostać? Ma nie dostać admina bo nie ma doświadczenia? A jak ma je zdobyć Gdy ma przejść jakiś test którego nie zda bo jeszcze go nikt nie nauczył? 

Więc w sumie nie aż tak dobry pomysł? 

Czy aby do prawdy chcecie coś takiego?

Zacznę od tego, że nie idzie tego czytać, tak mieni się to kolorami...

Po drugie uważam, że skoro jest coś takiego jak okres próbny to chyba logiczne jest, że admin w trakcie tego okresu próbnego może się wykazać ze znajomości tego, co tak naprawdę potrafi.

"już nie mówię tu o rcon itp." Ty widziałeś gdziekolwiek żeby zwykły admin dostawał dostęp do konsoli serwera? XD

Nie mówiąc już o tym że adminów jest mało. Po prostu nowych adminów szkolcie lub dawajcie link do poradnika do nauki.

Wiem że na naszych serwerach to nie przejdzie i nie opłaca nam się też robić nowej rangi. 
Myślę że @NoYesPro jak będzie chciał się w coś takiego bawić to zrobi to "prywatnie" na swoim serwerze. 

Temat zostawiam do wieczora, a potem zamykam więc jeśli chcecie coś dodać.. :) 

Również jestem na nie. Po co? Skoro każda ogarnięta będzie umiała wpisać amxmodmenu w konsoli, a raczej jak ktoś składa podanie to wie z czym to się je. Wszystkie czynności można wykonać przez amxmodmenu (sam tylko używam binda na amxmodmenu). 

Każdy nowy admin przechodzi okres próbny 2 tygodni, więc nie ma potrzeby robić żadnych testów, bo i tak wszystko wyjdzie w ciągu tych 2tygodni.  Jeśli tak bardzo chcecie to mogę uruchomić skrypt na jakiejś stronie, gdzie admin będzie przechodził test, chociaż  myślę że nie ma takiej potrzeby. 

18 godzin temu, Kszaczek napisał:

Czy aby do prawdy chcecie coś takiego?

Zacznę od tego, że nie idzie tego czytać, tak mieni się to kolorami...

Po drugie uważam, że skoro jest coś takiego jak okres próbny to chyba logiczne jest, że admin w trakcie tego okresu próbnego może się wykazać ze znajomości tego, co tak naprawdę potrafi.

18 godzin temu, -polish- napisał:

"już nie mówię tu o rcon itp." Ty widziałeś gdziekolwiek żeby zwykły admin dostawał dostęp do konsoli serwera? XD

Nie mówiąc już o tym że adminów jest mało. Po prostu nowych adminów szkolcie lub dawajcie link do poradnika do nauki.

Jak najbardziej za tym co panowie wyżej napisali ^^^^ @NoYesPro ma racje w tym co napisał.. Co do tego skryptu mam mieszane uczucia ;) Moje zdanie tak jak większości, okres próbny w którym admin wykaże się umiejętnościami, ew. przepytanie ze znajomości regulaminu (choć w podaniu pisze czy przeczytałaś regulamin także każdy admin prawidłowo powinien znać regulamin i go przestrzegać). Na nie. 

Ewentualnie zróbcie poradnik w dziale "Admin Zone" dla nowych administratorów.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...