Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Siema :D

Chciałbym podsunąć temat jakim było by dodanie nowych mapek, aby nie był to tylko dust tylko np. Mirage, inferno, 

dodało by to trochę świeżości serwerowi, tak jak nowe rs'y 

• Zmieszany 1

no nie wiem, bo to jest serwer z only dd2, a jak już inne to jakieś po prostu odmiany dusta.

No niby tak.. nowe mapy napewno by dodały świeżość na serwer, ale to wszystko zależy od graczy i przede wszystkim od @NoYesPro.. co do odmian dusta jestem za, bo tak jak mówię wprowadzą w 100% jakieś nowe zainteresowanie co spowoduje większą ilość graczy, choć i tak pewne mapy po jakimś czasie się nudzą, chociaż są tacy którzy mogą grać de_dusta2 (ciągle tego samego) 24/h :P

Wypowiadam się jako administrator serwer i jest to tylko i wyłącznie moje zdanie ale tak jak powiedziałem i ja o tym nie decyduje.

Ps. Nie ten dział.

Edited by Wojtass
  • Lubie To! 1

Zapraszam do dawania propozycji map. 

Od graczy zależy jakie chcą mapy, nie odemnie, bo mało co gram na serwerze :)

• Lubie To! 2

Jeżeli tak to tak :) Można zmienić to only dd2 na wszystkie rodzaje map oczywiście przerobionych z cs go mam tutaj na myśli: overpass, cache, mirage, inferno, nuke itd.. Jestem tego pewny że zainteresowanie serwerem wzrosło by masakrycznie i przybyło by wielu kilku nowych graczy :) Moje zdanie już znacie, czekamy na wypowiedź innych graczy :)

• Lubie To! 1

42 minuty temu, Wojtass napisał:

Jeżeli tak to tak :) Można zmienić to only dd2 na wszystkie rodzaje map oczywiście przerobionych z cs go mam tutaj na myśli: overpass, cache, mirage, inferno, nuke itd.. Jestem tego pewny że zainteresowanie serwerem wzrosło by masakrycznie i przybyło by wielu kilku nowych graczy :) Moje zdanie już znacie, czekamy na wypowiedź innych graczy :)

Nie jestem za tym żeby zmieniać "fabułę" serwera. Od powstania serwera, do tej pory było Only DD2, zmiania tego spowoduje że starsi gracze serwera odejdą, nie polecajać tego serwera. Jeśli ktoś chciałby pograć na innych mapach tj. de_westwood czy inne. 
Do tej pory mieliśmy de_dust2 i niech tak pozostanie.
Ale to oczywiście moje zdanie

Edited by AdekBB

Własnie moim zdaniem graczy by przybyło i trochę zainteresowanie serwerem by wzrosło :)  Wiesz, zawsze można spróbować :D

Jako iż na serwie jestem od około 8 miesięcy to też nie jestem zdania żeby zmieniać dusta na inne rozdzaje map... zawsze założenie tego serwera było takie a nie inne DUST IS MY LIFE XD to tak jak by kobiecie dać łopatę i powiedzieć idź kopać ... a nie czekaj to juz 21 wiek :) ale wiecie o co chodzi. Ma to być GO:MOD i chcę widzieć tu odmiany Dusta czyli 

de_dust2 sienna
530-85_599a0d3b8e726.jpg

de_dust2_winter
dust2_winter.jpg

De_dust2 Beta    lub de_dust3 bo taka nazwę tez miał

ramp2_dust1.jpg

oraz ostatnia odmiana dusta ... de_zook
86210.jpg

@SummerEK @Wojtass @Pedel @NoYesPro

• Lubie To! 1

Na taaak tylko nie de_zook bo trochę brzydki. Może by dodać dd2 small do nwm 3-5 graczy i można by było plantować na wszystkich bombsitach.

Poszukam jeszcze jakieś odmiany dla propozycji :) @RA1DER

• Lubie To! 1

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)