Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Wajder

PROPOZYCJE SB -- Propozycja zmiany

Recommended Posts

Bry

Proponuję zmniejszyć box'a przeznaczonego do pisania w SB.

5842ed7847f05.png

Pole czerwone - Pole do pisania

Pole zielone - Dodatkie

Trochę kuje w oczy przy pisaniu długich wiadomości.. Słowa wchodzą pod to "Zielone pole" jak mu[UE]yn w kobietę mierzącą 1,25m . Na początku fajnie, ale potem... Żadna przyjemność.

=========================================Dodatkowa propozycja wizualna===========================================

Na stronie głównej znajduje się ta grafika:

84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_rotator

Proponuję zmienić ją na:(grafika z google)

450c133e62fc4.png

Przyznajcie, że wygląda to lepiej

a906d746cdf91.png

Chyba, że @ZuKoPoYeB wymyśli coś lepszego.

Edited by Wajder
  • Lubie To! 1

Wypowiem  się i ja :D co do pierwszej propozycji jestem za, tak jak mój przedmówca napisał, ucina tekst i nie widać co się piszę. Bardziej proponował bym jednak wyłączenia tych gifów, bo przez to strona często się długo ładuje (siedzę chwilę w IPS i wiem to z własnego doświadczenia) 

Co do drugiej propozycji to może być, ale ja jednak zostawiłbym tak jak jest :)

Edited by NoYesPro

Co do SB i tego pisania wiem że był z tym jakiś problem na początku czy coś. Miało to być zrobione jak będzie taka możliwość. 

Ale oczywiście jestem za usunięciem gifów, a przynajmniej tych z tą rybką xdd tego nikt nie używa. 

I jeszcze nawiązując do SB, wciąż mam ten sam problem odkąd zmieniliśmy silnik. Wciąż nie mogę pisać z telefonu. Nie ważne jaka to przeglądarka, i tak się nie da. Przy Sb nie mam tego "przycisku" by wysłać, a naciskając "gotowe" na klawiaturze odświeża mi stronę. 
Pamiętam że @Service naprawił a potem chyba po aktualizacji znów to samo. 

Więc jakby ktoś wiedział i miał czas to prosiła bym by ktoś na to popatrzał ;) 

Co do 2 propozycji jestem za, bardziej nowoczesne zdjęcie tak jakby odświeża wygląd forum :D Ładnie to wygląda. 

Co do pierwszej propozycji, proponował bym naprawić jak najszybciej shoutboxa, bo tak jak wspomniała @~DArkness nie działa na telefonie. Dziś pojawił mi się ten sam problem, a większość osób na forum korzysta z telefonu :)

Aby zmienić cokolwiek w shoutboxie trzeba zainstalować wtyczkę GIPHY, której nie mam. Ze względu, na moją długą nieobecność zapomniałem również wszystkich haseł, potrzebnych do instalacji tychże wtyczek, więc... albo poczebuję dostępu, albo ktoś inny to wykona. Co do loga, cusz jeśli chodzi o drugi obrazek to niby ACTA2, a w przypadku pierwszego obrazka wszystko jest legalnie, więc pewnie Arek nie będzie chciał nic zmieniać.

Postaram się coś zrobić, ale aktualnie nie mam czasu, ponieważ: szkoła, wynajem mieszkania. No więc najprędzej w ten weekend.