Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

Uwaga! Serwer "Easy block" już nie będzie.

Powód: Uwaga cytuje "Ze nie chce ci sie robic"

Jakiekolwiek pytania zgłaszać do mnie

#Fuck_the_Police Wylatuje oficjalnie ze stanowiska właściciela , Powód : "Rezygnacja"

Tymczasem ja jako właściciel oddam serwer w odpowiednie ręce "nawet 2 serwer'y ". Zgłaszać się na pw.

O ile wyjątki będą .

A i tak pozatym ja nie dam sam rady zrobić serwa a co dopiero całego...

#Edit : Mozna jeszcze pisać pod tym tematem o kogo mam pszyjac / lub oddac serwer. Pytania tez.

Edited by korespond
Wazny_edit

Nie możesz zrobić z tego serwera czegoś po prostu prostego, co jesteś w stanie ogarnąć sam?

Do tego reklama i niech sobie działa...

Nie sądziłem, że wywaliliście kasę na serwer, a teraz nagle "Wam" się nie chce ... Ech :/

Co tu się w ogóle dzieje? xD Ja przez was osiwieje 

Najpierw po kilku miesiącach od przyjęcia serwa dowiadujemy sie ze @Fuck the Police nie jest właścicielem. Tylko ktoś inny kto nagle zakłada konto na forum.

Teraz info że „Ee jednak mi się nie chcę” i dodatkowo właściciel szuka następnego jelenia który będzie robił. 

Ogolnie ju nawet nie jestem za tym by te serwery czy serwer u nas był. My nie mamy z tego korzyści, i tak samo wy. A No i serwery są puste. I czy one w ogóle działają? 

Uproscijmy ten temat i zadajmy sobie kilka pytan:

1:"Najpierw po kilku miesiącach od przyjęcia serwa dowiadujemy sie ze @Fuck the Police nie jest właścicielem." 

Y:Jak wiem to miesiąc ten serwer jest na forum , @Fuck_the_Police Jest 2 właścicielem , Ale to nie on opłacał serwer

3:"Tylko ktoś inny kto nagle zakłada konto na forum."

Y: Nie , to konto ma z ponad roku... A poza tym pisałem na wcześniejszym temacie o tym.

4:"Teraz info że „Ee jednak mi się nie chcę” i dodatkowo właściciel szuka następnego jelenia który będzie robił. "

Y: Na te pytanie porobię podpunkty bo to będzie długie 

-Info o tym ze nagle na się nie chce wzięło się stad ze nie mamy już siły na ten serwer , Pomimo ze pracowaliśmy nad tym z ponad 2 miesiące , ponadto problemy techniczne itp.

I to słowo ze nagle się nie chce stad pochodzi , pyzatym już on mi proponuje z 2 raz death run'a który się nie przyjoł (Mało graczy) i potem na ffa zmieniliśmy (wciąż propozycje #fuck_the_police ) Od tego momentu pytał się o forum , mi to było obojętnie i teraz jest , znowu zmiana na eb , i teraz nam się niby nie chce bo te 2 wyjebane za przeproszeniem

miesiące poszły daleko , już pisałem to na wcześniejszym ale nie tak szczegółowo , To jak monotonna praca która nie ma znaczenia bo i tak jest usuwana pszes.... Własnie..

liczne flagi , dawania miliard graczy na admina , myślenie ze zbudują dobrze , i potem huja wszystko poszło bo nie tak zrobili , bo był włam na pukawkę bo niby "przeciek" był...

Kuźwa , nie chce mi się pisać* tyle bo coś pomieszam jakieś fakty...

-TAK! SZUKAM WŁAŚCICIELA I NIE , NIE ZĘBY TO ROBIŁ! wiele razy wbijali gracze na serwerze i chcieli pomoc jak zawsze a właśnie on nikomu nie pozwalał tylko tam swoim znajomym i tak dalej , i pizgali do mnie o to ze on jest chujowy , zmień właściciela i TAK DALEJ... i to nie byli dzieci. Jak już pisałem ja sam nie dam rady i tak , chyba zmienię tryb na taki którym sam dal bym rade... Taki który by wskazywał co robimy , jak itp. Nie mowie ze niby jest zły , tylko ze naprawdę w niektórych momentach ciśnienie skakało do max.

5."Ogolnie ju nawet nie jestem za tym by te serwery czy serwer u nas był. My nie mamy z tego korzyści, i tak samo wy. A No i serwery są puste. I czy one w ogóle działają? "

Y:Racja , ja wiedziałem od początku do końca ze serwer i tak nie wypadnie nawet gdy złużyje dużo czasu . Tym bardziej korzyści itp. ja nawet myślałem czy nie napisać oto o wiele wcześniej zęby wypierdolić ten serwer z tego forum bo to sensu nie ma.

6."Beka"

Y:Huh*.

Zapraszam jeszcze wiecej pytan , mam duzo do opowiedzenia , nie to co #fuck_the_police.

A , zapomniałem o Administracji forum.

1:"Nie sądziłem, że wywaliliście kasę na serwer"

Y: Tak , nie sadziłem ze wyjebie tyle kasy :) Well , world roll me agin.

2."Nie możesz zrobić z tego serwera czegoś po prostu prostego, co jesteś w stanie ogarnąć sam?Do tego reklama i niech sobie działa..."
Y: Jak już pisałem , sam nie dam rady. To znaczy wiesz , dużo nie ogarniam jak z pluginami itp. To znaczy nie chce byc sam , bo taki nieśmiałek jestem*.

Poza tym , sam się zastanowię co dalej....

*XD

Edited by korespond
Poprawki
  • Lubie To! 1
  • Haha 1

Doszłem do wniosku żeby zmienić na ffa.

Pozdrawiam , moja pierwsza propozycja.

W razie czego zostawiłem zapis tamtego serwa....

Reklamę kupie może jutro , albo po jutrze , zależy.

• Lubie To! 1

Bardzo chciałem przeczytać do końca, ale niestety mi się to nie udało. Powody chyba są znane. Proponuję, aby opłacić korepetycje z języka polskiego, a nie serwer. Pozdrawiam.

• Zmieszany 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)