Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ZuKoPoYeB

ODRZUCONO [Grafik] ZuKo

Recommended Posts

1. Grafik musi spędzić na forum co najmniej 1 miesiąc (i być, co oczywiste, aktywny) -

2. Osoba ubiegająca się o tą rangę musi mieć przynajmniej 16 lat (ale zdarzają się odstępstwa od tej reguły - liczy się Twoje ogólne ogarnięcie) +

3. Składający podanie nie może posiadać na swoim koncie żadnych ostrzeżeń +

4. Nie otrzymasz rangi "Grafik" jeżeli wcześniej straciłeś dowolną funkcję na naszej sieci z powodów przeróżnych (wyzywanie, wymądrzanie się, notoryczne łamanie Regulaminu etc) +

5. Ostateczną decyzję podejmuje Administracja Forum i/lub Właściciel Sieci

6. Twoje podanie musi zostać poparte przynajmniej 7 głosami "ZA"

Imię: Jonasz

Jak długo jesteś z nami na forum? Od 5 września jednak poznałem już kilka osób i myślę, że zostanę tu na dłużej.

Doświadczenie (pełniłeś już wcześniej tę funkcję? grafiką zajmujesz się zawodowo/amatorsko?) Owszem raz posiadałem rangę Grafik, ale sieć szybko upadła i jestem tutaj :D. Ja osobiście oceniam moje prace na amatorszczyznę, ale nie wiem jak użytkownicy forum

Dostępność na forum:Wydaję mi się, że dziennie przebywam 2-3 godziny na forum i każdy temat nowy przeczytam

Kilka słów o Tobie, dlaczego to właśnie ty nadajesz się na tę funkcję? Ponieważ nie ma na forum grafika, rozumiem ktoś powie, że niepotrzebny grafik jak nie ma zleceń do wykonywania, ale ja sądzę, że zleceń nie ma, ponieważ właśnie nie ma grafika. Ale też chciałbym tą posadę ponieważ jak zostanę forumowym grafikiem będę miał większą motywację do robienia grafik jak i do uczenia się nowych rzeczy.

Program/narzędzia, na których pracujesz wykonując grafiki:Photoshop CC 2018 (Bezpłatnie zostały 3 dni), Gimp 2.10.4

Zaprezentuj swoje prace graficzne (przynajmniej 5, ale im więcej tym lepiej): https://imgur.com/a/bvwVooZ

Chuje muje dzikie węże, dałeś w przykładowych pracach swój avatar MOJEGO AUTORSTWA

Dziękuję i pozdrawiam, na przyszłość wstawiaj swoje

FhMHti4.png

Link do zlecenia:

ZLECENIE

@ZuKoPoYeB

"To dziwne kolega mi mówił, że to jego[...]" ......

"[...]i, że mogę jako moje dać tylko troszkę ciemniejsze" ...............

Rozpoczynając od tych cytatów w sprawie podania na Grafika - jestem na nie. Nie lubię jak ktoś przywłaszcza czyjąś pracę. Jeżeli wyślesz prace, które TY wykonałeś, to zmienię zdanie.

To co tutaj napisałeś przypomina mi typowych "memowych" rodziców: Masz synu tutaj obraz Matejki narysowany przez twojego ojca, weź go do szkoły na ten konkurs i powiedz, że ty go namalowałeś, a i byłbym zapomniał - podpisz się po lewej stronie... nikt nie zauważy.

Jeżeli bierzesz jakieś logo... nie wiem jak to "trzeźwo" napisać by każdy zrozumiał, więc wezmę przykłady:

prz.1

Jeżeli pobieram logo np. orlen 8174e50e129ed.png  i zmieniam kolor a0af0173253c9.png  nie mogę powiedzieć, że to ja wykonałem to logo, nawet jeżeli sam grafik Orlenu powie, że mogę sobie je przywłaszczyć to i tak nie będę wykonawcą tej grafiki. Mogę napisać: Zmieniłem kolor w logo orlen, zmieniłem napis, ale nie jest moje.

prz.2

Pobieram z gogle przykładową grafikę, e28e043910495.png  chcę zrobić avatar, 9c45b6d13bf4d.png jestem wykonawcą (X) tego avataru, ale nie tła, przekazuję osobie, która zleciła wykonanie (Y) - osoba (Y) jest posiadaczem, ma prawa do udostępniania jej, ale i tak osoba (X) jest autorem. Osoba (Y) zmienia kolor avataru bo chce np. zielony, 408ebe6cc5df3.png to nie zmieni go w autora grafiki, ponieważ autorem jest dalej osoba (X) a (Y) tylko go edytowała.

Idąc dalej:

Teraz jestem osobą (Z), tworzę dla osoby (P) sygnaturę zawierającą avatar (Y) (bo np.akurat mu się spodobało), który jest publiczny, nie ma ograniczonych praw, żaden człowiek za użycie go nie będzie ścigany przez CBŚ.

Biorę więc avatar z forum osoby (Y) 9c45b6d13bf4d.png i używam go do sygnatury :4a42b3a272359.png

Wtedy jestem twórcą tej sygnatury, ale nie jestem twórcą tego avataru, ani tła.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem trochę o rolach :)

To co napisałeś to tylko edycja i nie uprawnia cię do bycia autorem tej grafiki. Więc jeżeli Ci zależy na tej funkcji to weź się w garść i wyskrob z PS, Gimpa lub painta trochę więcej prac (Avatary, sygnatury, userbary itp) i je wstaw. Nie zniechęcaj się od razu z powodu kilku pomyłek. Popraw błędy i tyle.

To chyba wszystko :)

Dziękuję ^^

PS Przykład nr 1 nie jest w żaden sposób sponsorowany

48639454615467249847.png

Nie tym razem!  Niestety musimy odrzucić twoje podanie. 

Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem.

Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)