Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Whaaaaataaaaa.!

Kilka uwag i propozycji

Recommended Posts

Wczoraj w nocy, ze względu na brak graczy u nas, poszedłem do pierwszej-lepszej konkurencji pograć. Trafiłem na jeden z serwerów, na którym było ponad 25 osób, więc zostałem tam na ponad 3 godziny. Grało mi się świetnie i myślę, że kilka spostrzeżeń uda mi się tutaj przemycić, może część uda się wprowadzić. Wszakże uważam, że trzeba patrzeć na najlepszych i dostosowywać się do ich poziomu. 

Po pierwsze, poziom samej gry jest naprawdę o wiele wyższy niż naszych serwerów, ale to juz chyba wiemy od dawna. Na naszych próżno szukać naprawdę "wykoksanych" graczy, którzy grają od lat i są w tym naprawdę ekspertami. 

Większość graczy o tej porze to gracze STEAM. Co ważne, na serwerze było widać, który z nich ma STEAM a który nie. U nas dawno tego nie widziałem, ale skoro u nich można, to pewnie i u nas też.

Sama rozgrywka to nie klasyczne DD2 a ankieta na koniec danej mapy wśród graczy. Fajna opcja, miło było zagrać azteca, nuka i inne tego typu mapy. DD2 strasznie mi się już znudził.

Była wprowadzona rozgrzewka - tutaj akurat były M1 przez minutę.

Fajną sprawą była przede wszystkim dynamiczna rozgrywka. Admin od razu wypieprzał tych, którzy czaili się na respie, nie wykonywali celów mapy, nie ogarniali itd. W efekcie jedna runda rzadko kiedy trwała dłużej niż minutę. Super sprawa. U nas natomiast lecą skargi na admina w momencie, kiedy wywala z respa po 1:30 - sami wiecie, jak to wygląda. 

???, racja...

Dodatkowo pomyślcie o unikalnych dodatkach które wyróżnią was wśród tysiąca innych serwerów typu; "Only DD2". A przede wszystkim aktywność i jeszcze raz aktywność. Możecie mi powiedzieć że moja aktywność jest 0-owa, ale ten problem był i za moich czasów..

Pomysł przedni :P

takie zmiany byłyby w porządku, ale:

Co jeżeli zmiany te naruszą zasady TABU "klasycznego serwera DD2" ?

@Wajder, miałeś na myśli chyba zakazy, a nie zasady. 

Dodając głosowanie pod koniec rundy na mape, zmieniamy całkowicie jego charakter. To juz nie będzie serwer DD2.

Jeżeli chodzi o widoczność graczy steam, to jestem tego samego zdania.

Również popieram rozgrzewkę. Co myślicie o rozgrzewce z losową bronią? Lub np. na pompy:)

Można było by dodać plugin odpowiedzialny za slapowanie graczy, gdy stoją nieruchomo dłużej niż pewien okres, tak jak to ma miejsce na naszym DM.

Też chciałbym pograć na innych mapach, ale uważam, że ten serwer nie jest odpowiedni do tego. Bardziej byłbym skłonny zrobìć to na DM lub innym serwerze. 

Tak jak ART wspomniał, musi nas coś wyróżniać. Proponuje zmiane modeli jednego teamu na np. modele kobiety :D

Chciałbym napisać trochę prawdy o której może nie każdy wie, bądź nie każdy ją jeszcze słyszał. Dodatkowo dodam oraz powtórze kilka istotnych informacji o których pewne osoby zapominają.

Pierwsza i najważniejsza istotna informacja - Krzak to pierdolony leń. Mam go dość. Przy reinstalacji serwera uzgodniłem razem z nim, że zajmę się instalacją serwera od strony modułów, wgram najnowszy silnik na serwer, kilka zabezpieczeń, ogólnie całą podstawę, bez której nie wypuściłbym żadnego serwera. Wszystko zostało pomyślnie zainstalowane, Krzakowi zostawiłem robotę od pluginów, których kopii miał chyba ze dwieście, żeby je nadzwyczajnie powgrywał. I to tyle od strony serwera co mi wiadomo. Dodatkowo powiedziałem Krzakowi, że wgram jeszcze za niego pluginy oraz skonfiguruję, których by on nie potrafił (W tym przypadku był to tylko i wyłącznie plugin blokujący Bs B poniżej dziesięciu osób na serwerze, który o dziwo obecnie został usunięty z serwera, hmm..) Tak więc serwer śmigał i dalej mi o niczym nie wiadomo. Do tego dochodzi kopia zapasowa serwera tylko od mojej strony, czyli same zabezpieczenia, czyli jedyne co wystarczy zrobić to zapisać sobie top15 na pulpicie, przywrócić kopię, a następnie pojedyńczo zacząć wgrywać pluginy i dojść do skutku który plugin powoduje szkody na serwerze.  Następnie dostaje info, że jakieś coś tam na serwerze się dzieje, jakiś błąd. Od tego momentu dostawałem codziennie, przez 5 dni, wiadomość na Steamie od Krzaka czy nie mógłbym sprawdzić co się dzieje z DD2. Do dziś zgaduję, że sam z tym nic nie zrobił, a pogłoski chodzą, że to ravek nic nie robi. Jeżeli chodzi o crashe, to nie ma innej opcji niż ta, że wynikła ona z pluginów wgrane przez Krzaka. Nie w tym było moje zadanie przy stawianiu serwera. Notoryczny spam Krzaka zaowocował wręcz wyjebaniem go ze znajomych na Steam i ucięciem kontaktu. 

Tak więc na historia jest takim follow-up'em do powodu jakości serwera. Myślcie jak chcecie, ale - nie mamy ekipy, aby taki serwer prowadzić. To jest pierwszy powód. Ja już powiedziałem, że serwera samemu już nigdy więcej nie będę ogarniać, a że Krzak się nie spisuje na tym zadaniu, nie widze innego ochotnika który miałby choć odrobinę wiedzy pomóc to ogarniać. Na serwerze mamy może ze 1-2 adminów, którzy wbijają na serwer codziennie, reszta dalej delektuje się wakacjami, uznajmy to za powód. Co powoduje rozpierdolem na serwerze, gdzie ludzie się wyzywają, nie wykonują powierzonego im zadania grania po danej stronie, przez co spada ilość graczy oraz samoocena serwera. Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać ani krytykować, bowiem nie w tym rzecz, ale po prostu aktywność adminów na serwerze jest chujowa. 

Jeżeli mapy wam się nudzą i to jest powodem waszej niskiej aktywności, to czemu najzwyczajniej w świecie nie zrobić serwera FFA jako naszego głownego serwera? 

A jeżeli już mówimy o zmianach, to powiedzcie mi czy wam ten "klasyczny dd2" już się nie znudził. Mamy rok 2018, obecnie jeżeli chodzi o populacje graczy to csgo >>>>>>>>>>>>>> cs 1.6. Czy naprawdę chcecie brać to 1.6 tak na poważnie, że ma być klasycznę, równe jakbyście grali mixa, czy ma to za zadanie być czymś, czym chcecie się zrelaksować po wejściu do domu po pracy i mieć po prostu fun z osobami które się zna?

Kolejnym powodem jest jakość serwera sama w sobie, czyli nasza kochana, piękna, cudowna - Pukawka. Bleh, chyba już wiadomo o co chodzi i chyba jasne jest to, że nie dość, że serwer z 1s1k jest wydajniejszy, to jeszcze tańszy niż te badziewia z pukawki w którym się strzela komuś w głowę, a pociski w najlepsze przenikają przez głowe przeciwnika.

Mam wrażenie, że miałem coś więcej na głowie do powiedzenia, ale jakoś mi to z głowy uciekło. Macie czas do następnego poniedziałku (2-3 września) na decyzje, gdyż po tym terminie już nie będę w stanie wam pomóc z powodu braku czasu. I powtarzam, jeżeli chodzi o moją pomoc - nie będę nic robił sam. Już tak robiłem, a jedyne co usłyszałem na drugi dzień to "Co ravek znowu spierdolił na tym dd2?"

Wypowiadajcie się, co kolwiek, nawet najmniejsze badziewia o zmianach, żeby to miało chociaż jakiś sens, którego i tak już jest bardzo mało.

Nie będę niczego komentował ani w jaki w jakikolwiek głębszy sposób się wypowiadał, lecz temat zlewany przez tydzień mi wystarcza. Proszę jednak bym na przyszłość nie był wytykany palcem, że nic nie robiłem, nie chciałem pomóc, bądź "uciekłem bez słowa". A teraz żegnam, bo więcej czasu nie mam.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...