Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

INteR

ONLY DD2 Podanie by INteR

Recommended Posts

Podanie piszę tutaj,ponieważ nie wiem dlaczego nie mogę dodać tematu w zakładce Podania na Admina.

Imię: Hubert 

Nick w grze: `INteR

Jak długo grasz w CS'a?: około 4-5 lat

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Funkcję admina pełniłem kilka razy,zawszę przez kilka miesięcy .

STEAM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198844611159/

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): 10-20 W tych jestem prawie cały czas.Po 20 jak mam czas na cs.

Ile masz przegranych godzin na serwerze:

https://www.gametracker.com/player/`INte_[R]/193.33.176.138:27015/ tutaj gt na ns bo ostatnio kupiłem

https://www.gametracker.com/player/`INteR/193.33.176.138:27015/ gt steam 

Coś o sobie, dlaczego Ty:Trenuje piłkę nożna chwilowo mam przerwę przez kontuzje,nieraz wchodzę na serwer i jakieś dzieciaki drą się przez mikrofon i używają przekleństw.Są teraz wakację wiec mam sporo wolnego czasu.

Podania na admina dd2 dozwolone od 5 postów na forum, których nie masz. Nikt Cię nie zna, nie wiemy nawet kim jesteś. 

Tym razem ode mnie nie. 

Jestem za okresem próbnym:

- Mało adminów 

- Steam

-GT takie se :D

Nie spełniasz wymagań. Nikt Cię tu nie zna. Masz napisane 2 posty - w dziale Screenshoty i tu. Konto wygląda jakby założone pod podanie. Najpierw daj się poznać, zdobądź zaufanie. 
Pozdrawiam

Mysle ze chyba zaczynaja przychodzic koledzy "swierzych" adminow,ktorzy tez maja lub mieli okresy probne.

Wymagan nie spelniasz-zadnych.

Nie

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)