Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Majkon

ODRZUCONO Podanie na Admina - Majkon

Recommended Posts

Imię: Mateusz

Nick w grze: Majkon

Jak długo grasz w CS'a?: 4 lata

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Miałem 2-3 razy Admina , Opiekuna.  Adminem byłem na sieci Greenha**.pl

mimo ze mało siedziałem bo musiałem się uczyc i musiałem odejść z sieci :)

STEAM : Brak

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): Od Poniedziałku do piątku 3-4H w Weekendy 4-5H

Ile masz przegranych godzin na serwerze: 20H "chyba"

Coś o sobie, dlaczego Ty: Cześć Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam na wsi w Reskowie Wojedz.Pomorskie. Chodzę do szkoły zawodowej jako Budowlanka " wykończyniówka".

Jeżeli chodzi dlaczego bym chciał zostać Adminem okej. Jestem osobą która lubi sobie pograć , posiedzieć wieczorkiem. Osoby grającę przeważnie śa to osoby co są starszę grają sobie spokojnie aż tu nagle cheater wbija i niszczy gre. i to mnie bardzo denerwuję i chcę zwalczyć to holerstwo aby gracze mogli sobie normalnie pograć wieczorkiem przy kawcę :) 

Ledwo zagrales dwie mapy z dojazdem i skladasz podanie. Podanie niechlujne, brak tu składni, pełno błędów. Whaaata jak to zobaczy to mu broda opadnie na jaja :)

Jak cos piszesz to wklejaj w slownik. 

Minutes Played: 38 - i wszystko w temacie.

Poza tym nie spełniasz punktu 3 wymagań na administratora. CS 1.6 na allegro kosztuje kilka zl. Jest sezon, mozna zbierac truskawki, puszki cokolwiek. 

Bardziej sie postaraj nastepnym razem.

48639454615467249847.png

Nie tym razem!  Niestety musimy odrzucić twoje podanie. 

Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem.

Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!

18 godzin temu, Majkon napisał:

mimo ze mało siedziałem bo musiałem się uczyc i musiałem odejść z sieci :)

Tutaj mowiles mi inny powod odejscia z sieci-klamstwo

STEAM : Brak

Przystalismy na to,aby dawac admina tez graczom bez steam,ale takich ktorych juz znamy jakis dluzszy czas

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)