Jump to content
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Majkon

PRZYJĘTE Podanie na Admina - Majkon

Recommended Posts

Imię:  Mateusz

Nick na ts3: Majkon

Znajomość obsługi ts3 (1-10):  8/10

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Na 3 , ale już nie jestem ponieważ odeszłęm. Miałem prywatne zycie 

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia):  Od Poniedziałku do piątku 4-5H a w weekend 5-6H

Coś o sobie, dlaczego Ty:  Cześć Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam na wsi w Reskowie Wojedz.Pomorskie. Chodzę do szkoły zawodowej jako Budowlanka " wykończyniówka".

Jeżeli chodzi o TeamSpeak 3 Byłem administratorem na kilku serwerach ts3. Jestem praktycznie codziennie na teamspeak'u , chętnie  mogę pomóc innym użytkownikom , zarejestrować ich , stworzyć kanał , czy rozwiązać inny problem.Znam się dobrze na permisjach . Jestem osobą spokojną  jak i miłą. Każdemu służę pomocą bez wyjątku. Uważam iż jestem osobą bezkonfliktową, bezstronna nigdy nie było ze mną jakich kol wiek problemów. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną więc myślę że spokojnie możecie mi zaufać.Kolejnym powodem dla którego jestem dobrą osoba na to stanowisko jest moja umiejętność rozmowy z wszelakimi trollami lub osobami używającymi modulatora.

> Na TeamSpeak 3 Mogłbym wnieść <

Konkurs do Wygrania skiny do Lola lub CS:GO

Karaoke Do Wygrania [ V.I.P] Oczywiscie kupiłbym tego Vipa od Własciciela i dał by wygranej osobie :)

Oraz wiele innych zabaw.

Moja praca jest wykonywalna w 100% nigdy nie biorę za wiele prać ponieważ okazuję się ze mija mój termin zrobienia tego co mam zrobić i tego nie mam. więc robię powoli ale dokładnie :) 

Zawszę robię jedną pracę i do końca.

Myślę ze moję podanie Miło się czytało :) Pozdrawiam Administrację oraz czekam na Wynik :):P do Zobaczenia :D " Mateusz"  

Kontakt: 

Poza kilkoma "bykami" (daje 2 + za orografie) na szczęście nie jest to tutaj oceniane, a może jednak powinno??

To nie wiem czy jest sens admina na TS3, skoro chyba tam nic się nie dzieje?

Jeżeli jednak jest on niezbędny , to chłopak ma pomysł więc oddaję swój głos na tak " na okres próbny"

Pozdrawiam

Pan Ptak

Ode mnie okres próbny bo nikt tak naprawdę Cie nie zna. 

Czy ty kiedykolwiek byłeś na naszym tsie? 

W ogóle ciebie nie kojarze. Masz dobre pomysły, tak. Ale kto będzie brał udział w tych konkursach skoro tam przeważnie jest maks 6 osób? 

Mógłbyś dać się najpierw trochę poznać. 

Mimo to też jestem za okresem próbnym. Możesz spróbować bo każdy zasługuje na szanse :) chociaż osobiście nie wiem po co m 3 adminów. Ale nic nie stracimy możemy za to tylko zyskać :D chociaż i tak chcielibyśmy się przenieść na discorda..xD

@KamilloS do dzieła 

Dawajcie go bo mnie prawie nie ma :) 

Jestem na tak, przyda się ktoś :)

Tak byłem na TeamSpeak3 i rozmawiałem z Wlascicielem :) 

//E: @MajkonNie wypowiadamy się we własnych podaniach. Następnym razem dostaniesz warna. 

Dziwi mnie kilka faktów
-Rejestrujesz się na sieci mija 20 min składasz podanie a następnie dopiero przywitanie

-Na ts'a wchodzisz dopiero prawie 2h po napisaniu podania. 

-Byłeś tylko 2 razy na ts

Jednakże nie widzę żadnych sprzeciwów.

Dlatego specjalnie dla cb utworzyłem nową range Admin (Na Okres Próbny)

Została ona zmodernizowana tak abyś w razie jakich ukrytych intencji nie spowodował jakich większych szkód.

Pozdrawiam KamilloS

52573056032274599746.png

GRATULUJEMY!  Zostałeś przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny, Powodzenia!

Po odbiór rangi na forum zgłoś się TUTAJ !

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)