Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

dominad(o)

UNBAN POLSKA MISTRZEM POLSKI

Recommended Posts

Nick oskarżonego: POLSKA MISTRZEM POLSKI

IP/SteamID oskarżonego: 

Data i godzina zdarzenia: 19:34

Nazwa serwera: Cs-mordownia only dd2 +asysty.

Mapa: DD2

Dowody: https://www26.zippyshare.com/v/Ge977bJf/file.html demko 

1. 2:03:29 - Czyżby kolega configuruję haxy? A może mama zawołała na pomidorową :)

2. 2:32:04 - HE 300 IQ? Na pewno ^^ 

3.2:59 - Dobry ESP na model co bracie? 

4.3:38 - Trzeba było zerknąć przez ścianę, czy czasem nie wychodzi anarchia, co brachu ?XDDD

5. 4:27 - Pomidorowa? Czy sznycel ze ziemniaczkami tym razem? A może konfiguracja HAXÓW?

6. 4:36 - Mordo nie ma to jak wychylać w ten sposób na gale jadąc po ścianie celownikiem, wiesz, że tt, może podejść na gale na walku? Ale ty oczywiście wiesz, że nie było tam nikogo dlatego szukałes już celu na wh/ESP.

7.4:53 - Nawet mnie tu zaskoczył grajek 600 IQ, i to walenie full auto po modelu nie widząc go XD Zaraz powie, że on to po "DŹWIĘKU" rozpoznał gdzie idealnie stoi XD HAHA

8.6:10 - 6:17 - Niby normalne strzały, ale jednak w pewnym momencie zatrzymał na ułamek sekundy na modelu :) 

9. 8:08 - Namierzony, ale jednak jeszcze poudaje, że nie wiem gdzie on jest HAHA :D

10. 8:18 - Ahhhh jak pospieszyłeś za fragusiem HAHAHA XDD Wychylony idealnie :D

11. 9:48 - Modelik za gruba ściana, co mordo? XD HAHAH

12. 12:08 - Wręcz gonił go po modelu na CT HAHAH XD

Dalej mi się go nie chce rozpisywać zostawiam to UBT do oceny więcej akcji na pewno będzie miał widocznych na demko, jestem w 90% pewny, że typo odpalony, coś się tam próbuję kryć, ale w kluczowych momentach mu to nie wychodzi. 

Opis sytuacji: Jakbyś tak nie chojrakował, to pewnie w twojej sprawie bym się nie zgłaszał, no ale. 

ale jestes zabawny :D rozbawila mnie twoja ocena buahahahaha jak dlugo grasz w cs synku?

W dniu 21.05.2018 o 20:44, infid napisał:

ale jestes zabawny :D rozbawila mnie twoja ocena buahahahaha jak dlugo grasz w cs synku?

3 dni :c Wybacz sorki, ALE TY JESTEŚ TAKI PROOOO ŻE JA TAKI LOW MYŚLĘ, ŻE ODPALONY JESTEŚ SOLKI :C

Ciesz się, że nie chciało mi się całęgo demka rozpisywać XD takie pety to bez rozpiski powinny być gaszone 

Nie no ty jesteś powiem Ci grajek jakich mało, ale najbardziej mnie rozbawiła akcja, co przez okno nie mogłeś wskoczyć, i się zaklinowałeś cielskiem XDDDDDDDDD MISZCZ XD

Dobra nie rób spamu niech sie ktos z UBT wypowie

@infid Aaaa PS. Chcesz kupić 2k4 steama? 20k/h wierz mi wtedy nikt cie nie rozpisze.

@kac2203Same godziny na steamie nic nie ja znam ludzie co maja po 25k /h na steamie i lataja odpaleni, i w zyciu nikt by ich nie rozpisal, bo maja perfekcyjna gre, tylko ze oni nie lataja na espie czy wh, są przeróżne "SETY" legit do cs'a których ci nic nie wykryję, typ nie ma movmentu na te 3k/h na steamie ja jak zaczynalem po 3 miesiacach grania mialem juz 2,5k h przregrane na starym steamie. i sam jeszcze movement raka miałem, zauwaz ze kazdy grajek co ma x godzin na steamie powyzej, stawia na rozgrywke powolną nie wychyla sie na pale, nasluchuje wszystko a przede wszystkim po samym ruchu myszki mozna wiele zobaczyc kto jak gra, bo zeby wyrobic idealny movemnt, trzeba lat przegranych, a on tego nie ma, zbyt dobre info jak na takiego miernego grajka, nie mówię że jest "Totalnym gó....", bo grajac odpalonym wkoncu zapamietujesz sobie miejscowki jak kto wychyla na danym serwerze i uczysz się gry dlatego przewaznie cheaterzy zostaja na 1 serwerze . Podtrzymuję, że grajek jest na 99,9% odpalony, tylko irytuje mnie ciagle fakt ten, że przez taki czas nikt go nie zauwazyl, chyba maly nacisk tutaj admini dają na demko, więc ludzie co potrafią się kryć mają tu raj. Pewnie tylko ss-y , wychodzą kler, to uj tam demka nie trza.

@Sztywny Stawiał bym na najprostszego ESP'a, bo najprostszy esp , ma ograniczoną widoczność przez sciany, dlatego widzisz model gdzies gdzie jest niedaleko, bądź są urywki z daleka, to poprzez textury na dd2. 

PS. No chyba, że ten serwer nie ma anty walla, to widzi wszystko. 

@Mistrz...No właśnie gracz stały, dlatego małe podejrzenia są co do tej osoby, ale wystarczy go rozpisać raz drugi, i wszystko jest pokazane jak na tacy, dobrze się określiłeś "Pionek", ale nie każdy jest nim jak to określiłeś i niektórzy wyjadacze są w stanie po samej grze kogoś zobaczyć, czy jest odpalony typ czy nie. Patrz przykład, twoja gra jak zdołałem zauważyć ogranicza się na tego stopnia, campić w jednym miejscu z awp, czekać aż ktoś wychyli, dlatego nie masz większego pola do popisu, co gorsza nie powineneś się tu wcale wypowiadać, bo jedynie pokazujesz że zaciekle bronisz osoby, która jest na BANK odpalona. 

Nie oceniam może znacie się z poza gry, może znacie się w grze wiadomo zawsze tam staniesz za nim murem, czy coś takiego. Ale według mnie pownieneś być neutralny. Ale co ja tam wiem.

@Dr.[Joint] @mequ @M1CH1

Zajmiecie się podejrzanym? W razie czego mogę pomóc w rozpisce dokładnej, bo tą robiłem na szybko, a i tak mi się wydaję, że wystarczające dowody. 

@Mistrz... Po pierwsze to ty płaczesz, po drugie używaj opcji edytuj i nie spamuj pod nie swoim tematem. Zgłosiłem go tu podałem typa do odje...ania na talerzu... Warna już dostałem. 

I coś tam paplałeś że są od tego "Ludzie" to dlaczego tak "DOŚWIADCZONY" admek jak ty nie zgłosiłeś go? Bo NIE MASZ NA TYLE WIEDZY BY COKOLWIEK ZOBACZYĆ. Skończyłem dyskusję z Tobą. I nie spamuj. 

Gra podejrzana, nawet bardzo bym powiedzial widzialem demo grałem z nim nie raz. Ale wydaje mi sie za ma ON/OFF wallhacka. Niechce pochopnie osadzac dobrze gdyby zobaczyl to ktos kto ma wieksze doswiadczenie ode mnie ale ja tez jakies mam.

To co wy mówicie ma małe znaczenie, gracz jest stały, nigdy nic nie widziałem u niego , dla takich zwykłych pionków jak my , którzy tu się wypowiadają powinny być warny ponieważ od tego są inne osoby ktorzy posiadają rangę . 

Same 3k h godzin w csa na steamie mowi samo za siebie, a niewiadomo ile ma na nnsie. Moim zdaniem to po prostu skill no i może ma dobry sprzęt co też ułatwia dobre granie :P .

Wale już tego warna którego dostane ale mnie wpieniłeś teraz mistrzu wielki który płacze na u@ bo ktoś Cie kara, masz jakieś wątpliwości to jaki to problem? Gracz posiada steam zgloś go na bl i tyle a takie twoje mizerne pisanie to jest tu żałosne . 

Robi się spam, a AC najwidoczniej nie ma czasu się tym teraz zająć. Wg. Mnie gracz jest czysty. 

Temat zamykam aby uniknąć kolejnych bezsensownych wypowiedzi. AC do roboty :) 

84927495634988013915.png

Tym razem Ci się udało, pamiętaj że mamy Cię na oku. Do zobaczenia na serwerze!

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...