Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
dominad(o)

ZAMKNIĘTY Skarga ogólna

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: d0m1nad(o) #`n

Nick admina podczas gry: MIstrz / Kszaczek

Mapa: dd2

Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj bana mam jeszcze na 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 8 godzin , 54 minut i 8 sekund bana.  czysta matematyka

Dlaczego składasz skargę: No to lecimy z koksem, a więc tak  https://imgur.com/a/2ukZ3IK pierw odniose się do tego co napisał pan @Kszaczek Let's go! Odpal sobie DEMKO przemyśl co się działo na mapie a dopiero wyciągaj odpowiednie wnioski. Pisałem U@ do @Mistrz... Kiedy jeszcze owego admka miał, już nie pamiętam co to było... czy koleś na wh ciśnie, albo że siedział na respie od ileś tam czasu... Męczyłem go na tym u@ i żadnej reakcji nie było, wystarczy się domyśleć że zagrywka z jego strony była celowa :) No bo na "LOGIKE" koleś co wstawia na ciebie skarge na forum, i teraz mam się go słuchać ? XDDD Może to komicznie brzmieć, ale takie są realia :) Domagałem się jedynie jego reakcji, a to że się tam śmiałem z niego że coś tam utracił czy coś, a kto by się nie cieszył, jakby ze serwera pozbyć się takiego nieodpowiedzialnego admina? Może mi ktoś wytłumaczyć ? Admin który wyzywa, daje bany nie słuszne, po kiego taki admin ? I oczywiście ty @Kszaczek musiałeś wziąć te bezsensowne argumenty i postanowić że to tylko ja ucierpie !? KOLEŚ CO GO ANI NIE ZWYZYWAŁ ANI NIE PROWOKOWAŁ, BO JEŻELI TY UWAŻASZ ŻE "L 05/15/2018 - 15:08:52: "d0m1nad(o) ďĽ`n<18325><STEAM_6:0:6920831><TERRORIST>" say "masz minute na zbanowanie go" TO PROWOKACJA.... TO NAPRAWDĘ COS JEST NIE TAK, A CO MIAŁEM NAPISAĆ, CHCIAŁEM MU DAĆ DO MYŚLENIA ŻE JAK TEGO NIE ZROBI TO PÓJDĘ ZE SKARGĄ DO WAS, BO CO TO ZA ADMIN JAK NIE REAGUJĘ NA ZGŁOSZENIA HAXÓW?!  A poza tym w pierwszych zdaniach jestem tam napisane. Że go jak go nie zbanuję to pójdę a skargę :) Wczoraj mu darowałem, bo myslałem, że dostanie tą degradacje, ale oczywiście ktoś MUSIAŁ stanąć za nim :) I oczywiście jak zwykle niewinny ucierpiał :)) Odpalcie sobie DEMO i zobaczcie sobie sami co się działo :) PS . Mam jednego świadka który może to potwierdzić wszystko jest to mój kolega z którym w danym momencie grałem i dla niego też ta sytuacja była śmieszna. Czyli admin który zwinił najbardziej nic mu nie zostało postawione, a gracz  został ukarany najbardziej surową karą jaką można dostać za COŚ TAKIEGO co do prowokacji ma to daleko. Dlatego uważam, że ban nie słuszny. Max 1 dzień za te "Debile" powinno być eldo.

Opis sytuacji: Nic nie muszę tu dodawać.

Steam id lub ip:  STEAM_6 : 0 : 6920831

Demko lub screen, ewentualnie link do demka z HLTV

Gościu. Proszę Cię. Nie ośmieszaj się więcej, bo ja naprawdę nie mam ochoty czytać tego. Od samego początku jak pojawiłeś się na serwerze były i są z Tobą problemy. Uważasz się za niewiadomo kogo, prowokujesz i doskonale wiesz, że to nie jest jedyna sytuacja.... Poza tym sprawdziłem dokładnie logi z serwera i Mistrz nie napisał do Ciebie nic prowokacyjnego, za to Ty co chwilę coś robisz... Jak dla mnie ban jak najbardziej słuszny. 

6 godzin temu, dominad(o) napisał:

No bo na "LOGIKE"

Na logikę próbujesz manipulować ludźmi w dodatku dość kiepsko Ci to idzie. Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie problem w tym, że poza Twoim kolegą jesteś chyba jedyną osobą, która tak myśli. Prowokować można nie tylko durnymi uwagami, ale także intensywnością wysyłania wiadomości, próbami wymuszeń poprzez durne skargi oraz samym zachowaniem.

6 godzin temu, dominad(o) napisał:

"masz minute na zbanowanie go"

Co to w ogóle kurwa za tekst jest? Czy admin to Twój parobek albo służący? Poza tym co jeśli Tobie się pomyliło( tak, dopuszczam sytuację, że jesteś jednak omylny), a gracz tak naprawdę był dobry? Admin miał go zbanować, bo Ty tak chcesz? Bo jeśli nie to pójdziesz złożyć skargę? Za samo takie wymuszanie rzuciłbym Ci 24 h.

Wybiórczo wyciągasz sytuacje, a z tego co mówią koledzy Twoje nieodpowiednie zachowanie jest nagminne. Tacy ludzie jak Ty są gorsze od osób, które wyzywają wprost nie przebierając w słowach, ponieważ robisz zamęt tam gdzie jest on niepotrzebny. Prawdę mówiąc nie wiem czy bym w ogóle chciał grać z takim graczem na jednym serwerze.

• Lubie To! 4
  • Dzięki! 1

Mogę ze swojej strony dodać, iż to samo ten Pan robił w Niedzielę. Tak jak przedmówca wspomniał, mniemanie o sobie bardzo wysokie.  

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)