Jump to content

Gdzie on był?

Recommended Posts

• [V.I.P]

Siema, do rzeczy. Powrót po świętach do DK, minęły dwa tygodnie, nagły, wymuszony zjazd do PL i początek 3 tygodniowego odcięcia od świata.

Nie było mnie prawie 2 mc, na początku tego czasu nie funkcjonowaniem tak by tu być a później nie miałem jak.

Wiem że znikłem z dnia na dzień i prowadząc sklep i serwer, nie było ze mną kontaktu, w sumie nikt nie miał. 

Co miało lekki wpływ na znikająca aktywność? Odsunięcie mnie od spraw forum. Przesunięcie mnie na stronę wewnętrzną forum i przekazaniu roboty zewnętrznej AF spowodowało że nie musiałem być na forum tyle co kiedyś. Podania i sprawy rozpatrywał wcześniej wspomniany AF, a mi pozostawała tylko robota od środka co jest samo w sobie nudne. (Tak to odczułem z czasem) W skrócie: poczułem się jak wół roboczy który pracuje tylko w środku by na zewnątrz mieli wygodniej

Aktualnie wracam do DK (pozdrawiam z promu).

Co do Mordownii, nie wiem czy będę działał na rzecz sieci w niedalekiej przyszłości bo muszę poukładać sobie życie :D Poza tym zaglądać będę na pewno!

• [V.I.P]
7 minut temu, Kszaczek napisał:

Cóż. Powodzenia w układaniu sobie życia Patryk. 

Trzeba było od razu napisać że jest coś nie tak. Przecież wystarczyło o tym normalnie porozmawiać... Ech... 

Nie byłem wstanie xD

Nie bede sie tu rozpisywal bo to jest nie potrzebne.

Tylko powod Twojego znikniecia przypuszczalem jaki byl i teraz to nawet potwierdziles (jabym tylko inaczej to troche ujal) jednak jestem stary i praktyka czyni mistrza :) 

O tym pisal mniej wiecej Dziku kiedys w swoim poscie jak byly spiny.

Ale to juz historia.

Wszystko rozumiem co do zycia prywatnego,OK.Ale na prywatne wiadomosci mozna bylo odpisac.

Zakonczyc,uporzadkowac sprawy i tyle,a tak nie wiemy co dalej ze sklepem,serwerem itp.

Nie wiem dalej co z Twoim serwerem,zmniejszylem sloty i go przedluzylem o miesiac bo nie wiedzialem co jak bedzie, wiec serwer bedzie dzialal dopoki sie nie rozsypie bo paczki nie posiadam.

Ale milo ze sie zycie Tobie uklada i ze sobie radzisz,mysle ze na zlot przyjedziesz/cie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ChatBox Publiczny

ChatBox Publiczny

Please enter your display name

• Create New...

Important Information