Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ART

Gdzie on był?

Recommended Posts

Siema, do rzeczy. Powrót po świętach do DK, minęły dwa tygodnie, nagły, wymuszony zjazd do PL i początek 3 tygodniowego odcięcia od świata.

Nie było mnie prawie 2 mc, na początku tego czasu nie funkcjonowaniem tak by tu być a później nie miałem jak.

Wiem że znikłem z dnia na dzień i prowadząc sklep i serwer, nie było ze mną kontaktu, w sumie nikt nie miał. 

Co miało lekki wpływ na znikająca aktywność? Odsunięcie mnie od spraw forum. Przesunięcie mnie na stronę wewnętrzną forum i przekazaniu roboty zewnętrznej AF spowodowało że nie musiałem być na forum tyle co kiedyś. Podania i sprawy rozpatrywał wcześniej wspomniany AF, a mi pozostawała tylko robota od środka co jest samo w sobie nudne. (Tak to odczułem z czasem) W skrócie: poczułem się jak wół roboczy który pracuje tylko w środku by na zewnątrz mieli wygodniej

Aktualnie wracam do DK (pozdrawiam z promu).

Co do Mordownii, nie wiem czy będę działał na rzecz sieci w niedalekiej przyszłości bo muszę poukładać sobie życie :D Poza tym zaglądać będę na pewno!

Cóż. Powodzenia w układaniu sobie życia Patryk. 

Trzeba było od razu napisać że jest coś nie tak. Przecież wystarczyło o tym normalnie porozmawiać... Ech... 

7 minut temu, Kszaczek napisał:

Cóż. Powodzenia w układaniu sobie życia Patryk. 

Trzeba było od razu napisać że jest coś nie tak. Przecież wystarczyło o tym normalnie porozmawiać... Ech... 

Nie byłem wstanie xD

Nie bede sie tu rozpisywal bo to jest nie potrzebne.

Tylko powod Twojego znikniecia przypuszczalem jaki byl i teraz to nawet potwierdziles (jabym tylko inaczej to troche ujal) jednak jestem stary i praktyka czyni mistrza :) 

O tym pisal mniej wiecej Dziku kiedys w swoim poscie jak byly spiny.

Ale to juz historia.

Wszystko rozumiem co do zycia prywatnego,OK.Ale na prywatne wiadomosci mozna bylo odpisac.

Zakonczyc,uporzadkowac sprawy i tyle,a tak nie wiemy co dalej ze sklepem,serwerem itp.

Nie wiem dalej co z Twoim serwerem,zmniejszylem sloty i go przedluzylem o miesiac bo nie wiedzialem co jak bedzie, wiec serwer bedzie dzialal dopoki sie nie rozsypie bo paczki nie posiadam.

Ale milo ze sie zycie Tobie uklada i ze sobie radzisz,mysle ze na zlot przyjedziesz/cie.

Dziwaczne zachowanie, dla mnie niezrozumiałe. 

Cytat

Proste jak budowa cepa, krótkie info i wszystko byłoby jasne. 

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...