Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MaGiCznA_Ma(L)inA

ZAAKCEPTOWANE Przydatne Pluginy na serwer DD2

Recommended Posts

Tak więc widzę że coś stało się serwerem i brakuje paru pluginów typu 

- Wyrównywanie Drużyn 

- Mute też brakuje na serwerze 

-Sklepsms żeby zakupić Vipa 

- Plugin dzięki któremu nie można oślepić swoich 

- Można by było wgrać roundsound do 10/15 sek zawsze fajnie jest po końcu rundy posłuchać muzyczki 

i tu trochę niezbędny plugin podczas rzucania flesza lub he są takie dziwne linie wczoraj słyszałem że nie bardzo się podoba ten plugin graczom więc można by było go usunąć. Mam nadzieję że to się do czegoś przyda H@ i opiekunowi serwera ;) 

Pozdrawiam ziomal(L)

Serwer się wysypał. 

Jeśli będę w domu w normalnej chwili to zajmę się dziś tym dd2, może inaczej, postawie go troszkę na nogi, bo obecnie nie działa prawie nic... 

Ziomalku masz rację na razie to z tego serwera stało się jedno dno, wczoraj nim pojechałem na grilla było ok dziś wchodzę totalna nędza , Sądzę ze nie ma czasu na czekanie tylko działać bo w kilka dni można stracić dużo graczy jak i spuścić serwer na psy. 

Temat troche bez sensu..

Administracja wie co się tam dzieje, sęk w tym że nikt ogarnięty nie ma czasu by cokolwiek zdziałać..

Co do graczy, i tak będą. Mniej czy więcej, ale wiem że osoby z Mordowni nie spakują walizek i nie uciekną. Jeśli serwer zacznie funkcjonować tak jak przed tem, to i tak gracze sami przyjdą :p 

A dla osoby która będzie się tym zajmować, powodzenia.

Temat dobry bo nie było żadnych informacji, iudzie nie wiedzą co się stało. Nagle przestało działać, wiec powinna być chociaż informacja na forum co się odwaliło.  Niestety jest lipa bo jest długi weekend i wiele osób wyjechało albo zwyczajnie pracuje. Wiec trzeba czekać i wytrzymać. 

czy teamt bez sensu po prostu napisałem to żeby Administracja miała łatwiej i wiedziała czego brakuje bez sensu to jest twoja odpowiedz ;) 

Jak dla mnie bez sensu, są już tematy z tymi "pluginami" itp oraz co trzeba zmienić, ten temat jest kolejny z tymi samymi propozycjami. A informacja o tym co się stało była napisana chociażby na SB, nie ma obecnie h@ więc nie ma kto się za to zabrać.

- PTB - wgrane, prawdę mówiąc nie wiem czy działa, także proszę o informację,

- Mute - wgrane

- Sklepsms, ze względu na przejściowe problemy chwilowo nie będzie wgrany

- Antiflash - wgrany

- Nie mam czasu, żeby wyciąć piosenki, ale jeśli ktoś wytnie 15-20 piosenek zostanie wgrane

- Plugin "dziwne linie" wyłączony

Tak wszystko działa z tego co wymieniłeś lecz jeszcze dobrze by było jak byście adminów dodali bo bez adma to porazka. 

56874690366688057710.png

Propozycja zaakceptowana! Wejdzie w życie w niedalekiej przyszłości!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)