Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Nastepny wywiad !!!

Perun

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Recommended Posts

Imię: Kamil

Nick w grze: Nox

Jak długo grasz w CS'a?: W CS 1.6 spędziłem 5 lat i w CS:GO 4 lata czyli razem 9 :)

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Bardziej w serwerownie angażowałem się za czasów 1.6 i jako 13-latek byłem adminem na Kuleczky COD MOD oraz Moderatorem na forum.

STEAM : http://steamcommunity.com/id/noxicgod/ 

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): Dostępny jestem pon-pt od15 do 24, a w weekendy zależy od dziewczyny i prac domowych/

Ile masz przegranych godzin na serwerze: Aktualnie jest to 7 godzin, ale ostatnio coraz więcej czasu spędzam na serwerze.

Coś o sobie, dlaczego Ty: Jestem rozpoznawalny dla graczy serwera i lubiany (tak myślę). Możecie mnie spotkać także na czatbox'ie. Z tego co widzę nie ma admina na serwerze poza asz'em @Glock, a często widzę, że ktoś biega i tylko przeszkadza, nie wykonuje celu rundy, wyzywa. Myślę, że mogę spróbować swoich sił i  pomóc przy utrzymywaniu serwera w porządku.

Czemu nie , mimo że tam nie gram to widzę że adminów nie ma :)

Nie mam zastrzeżeń, dawać go :D

Nie mam zastrzeżeń, admin dodatkowy sie przyda.

Pisz steam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
ART ART Administrator Techniczny
Kszaczek Kszaczek Administrator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)