Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Nastepny wywiad !!!

Perun

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Kszaczek

PRZYJĘTE Administrator Forum Kszaczek

Recommended Posts

Imię: Jakub

Ile jesteś z nami na forum i jak znasz nasze forum ? : Na forum konto założyłem dnia 11 Wrzesień 2011.

Z małymi przerwami jestem do dnia dzisiejszego :)

Doświadczenie ( ile razy miałeś Administratora Forum?) :  Na Mordowni posiadałem już rangę Administratora ( straciłem ją przez niedziałający komputer i zero informacji co się ze mną stało ). Obecnie pełnię rolę Moderatora Forum, Anty Cheata oraz Multiadmina.

Dostępność na Forum: Staram się być tak często jak jest to możliwe.

Jesteśmy w większości osobami dorosłymi, którzy pracują ciężko na to, aby jakoś w miarę godnie żyć, więc spędzam na forum tyle czasu ile mogę.

Coś o sobie ,Dlaczego TY ?: Uważam, że obecne stanowiska jakie obejmuję realizuję w 90%.

Może nawet troszkę mniej, ale staram się być naprawdę aktywną osobą na forum jak i na serwerach ( aczkolwiek z tym drugim ostatnio jest słabo ).

Staram się nie prowokować ani nie doprowadzać do konfliktów, jednak nie zawsze to wychodzi, po prostu nie lubię, gdy osoby trzecie wciskają ręce tam, gdzie nie trzeba :)

Ile czasu mozesz poswiecic forum: Tak jak napisałem wyżej, staram się być aktywny cały czas jeśli jest tylko taka możliwość, czy to jestem przy komputerze, czy też w pracy korzystam z telefonu, staram się cały czas być na bieżąco z tym, co dzieje się na forum.

Jakie masz propozycje zmian na forum: Uważam, że @ART zrobił naprawdę dużo na forum, poza tym nie składam podania na Administratora Technicznego, tylko na Administratora Forum, gdyż uważam, że jestem w stanie podołać na tej funkcji.

Liczę na to, że nie zjecie mnie na samym starcie, ale wiem, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się opinii negatywnych, za które będę tak samo wdzięczny jakby to były opinie pozytywne.

Dzięki za wszystko :)

10 Reklam naszej sieci

http://cs-soplica.com/topic/213227-cs-mordowniapl/

http://pochylnia.pl/topic/117139-cs-mordowniapl/

https://fragujemy.com/topic/55506-cs-mordowniapl/

http://cs-zgrywus.pl/showthread.php?tid=3427

http://home-edition.eu/topic/15825-cs-mordowniapl/

http://pokaraj.com/index.php?/topic/3855-cs-mordowniapl/

http://cs-faza.pl/showthread.php?tid=230

https://csplay.pl/Thread-Cs-Mordownia-pl--605

https://greenhaze.pl/topic/25266-cs-mordowniapl/

http://www.cs-podlasie.com/showthread.php?tid=5655

Reklamy uzupełnione, jak obiecałem :)

Niestety ciężko o reklamy na innych sieciach.

Większość wymaga aktywacji tematu ( tak jak u nas ), pozostali nawet nie posiadają miejsca na reklamę innej sieci.

Po 22 uzupełnię reklamy, gdyż za chwile znikam do pracy.

@TheDarkKratori skoro nie znasz, sytuacji z warnami, dlaczego w ogóle przywołujesz ta sytuacje? Dla sprostowania, nikomu nie dałem 6 warnów... 

@amator75 podejmiesz w końcu decyzję?

Jestem na nie osobiście, nie znajdę podania na forum gdzie Kszaczek wypowiada się własną opinią, zawsze wypowiedź jest podobna co wypowiedzi poprzedników - brak własnego zdania

Mało czasu na forum spędza moim zdaniem, do tego skoro obejmujesz swoje aktualne stanowiska w 90% to po co pchać się na kolejną rangę? Żeby obejmować je dalej NIE w 100%?  Dziwne albo źle zrozumiałem. 

Cytuje "Jakie masz propozycje zmian na forum: Uważam, że @ART zrobił naprawdę dużo na forum, poza tym nie składam podania na Administratora Technicznego, tylko na Administratora Forum, gdyż uważam, że jestem w stanie podołać na tej funkcji." Gdzie tu są propozycje? 

Wydaję mi się że za często wchodzisz z kimś w spory. Minusem moim zdaniem jest też to że przestrzegasz regulaminu, bardziej niż to potrzebne nowi gracze powinni być traktowani bardziej ulgowo np. upomnieniem, a nie 6 warnami.. 

Jest pewnie jeszcze kilka przyczyn dlaczego tym administratorem nie powinieneś zostać, jak dla mnie masz wysokie ego. Jakoś nie pasujesz mi do tej rangi :) 

Pozdrawiam :) Tak poza tym to lubię Cię, i nie chcę być jakoś nie miły. Niczym mi nie podpadłeś, nie miałem z Tobą spin itp. Piszę co widzę. 

strikes GIF

• Lubie To! 2
  • Dzięki! 1

Powiem krótko i zwięźle jestem osobiście na NIE.

Z tego czego widzę z wypowiedzi micha dałeś 6 warnów "nowemu graczowi", który nie zna regulaminu. Moje zdanie jest bardzo podobne do micha, nowi gracze powinni być traktowani ulgowo a nie od razu warnami.

Nie dość, że nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków Moderatora w 100% tylko w 90% a ty się już próbujesz wpychnąc na kolejne stanowisko??

Pierw wywiąż się ze swoich obowiązków Moderatora w 100% potem, może dopiero pomyśl nad kolejną rangą.

Nic do ciebie nie mam ale skoro nie umiesz się w 100% wywiązać się z obowiązków, które masz teraz na głowie to co będzie gdy dostaniesz ich jeszcze więcej.

• Haha 5

Wepchnąć* 

Sory, że nie mogę edytować wypowiedzi. 

Sorry Kszaczek ale rownież jestem na NIE 

Powodem tego jest własnie to ze za surowo traktujesz innych graczy ,często szukasz problemów tam gdzie ich nie ma...

"Staram się nie prowokować ani nie doprowadzać do konfliktów, jednak nie zawsze to wychodzi, po prostu nie lubię, gdy osoby trzecie wciskają ręce tam, gdzie nie trzeba"

No po ostatnim miesiącu nie wydaje mi się abyś sie starał nie doprowadzać do konfliktów.

Gybyś miał jeszcze więcej praw zbanował byś po warnował połowe sieći.

Następnie ,wydaje mi się ze osoba ubiegająca sie o tą funkcje powinna nawiązywać wspólny język z Adminitratorem Technicznym .Ty zaś o to sie nawet nie starałes tylko wolałes wciąz dopierdalać.

Za bardzo cwaniakujesz aby posiadać ową funkcje ,nie starasz sie nawet o to aby było dobrze miedzy tobą a drugą osobą "pępek swiata" 

• Dzięki! 1

Ja jestem neutralny, z racji tego, iż nie widzę innych kandydatów obecnie na to stanowisko. Coś jest w tym co chłopaki mówią, chodź nie do końca.  Serwery i wszystko to co tu robimy jest nie tylko dla nas, ale  przede wszystkim dla graczy.  W realu dużo lepiej się z Tobą rozmawia i współpracuje niż przez sieć. Byłbym za okresem próbnym, ale nie 2 tygodnie, bo to za mało. Wolę pić z Tobą wódkę niż współpracować :D Mam nadzieję, że dadzą Ci tu szansę i się wykażesz :)

• Lubie To! 1
  • Dzięki! 1

Również na nie, pomijając sprawy osobiste. Pewnie nie tylko zauważyłem to ja; 

- Jak jest jakaś dziewczyna na sieci tracisz zmysły. Było już parę sytuacji np. OLA...

- Nie masz taryfy ulgowej, jesteś surowy, przykład; Ostatni warn 

- Ostatnio narzekasz na brak czasu, zresztą nigdy go chyba nie było. Nie chcemy (chyba) wracać do starych czasów gdzie AF nie miał czasu na sprawy forum..

- Jeżeli dbanie o forum ma być na poziomie dbania o twój DM tym bardziej NIE (nie każdy to widział, ale chyba możecie mi zaufać na słowo - nie każdy :) )

Wystarczy? Pewnie znalazłbym 2131234 innych powodów ale nie chce, oficjalne zdanie - NIE !

• Dzięki! 1

Posted (edited)

Aż tak Cie nie znam, bo za czasów, kiedy spędzałem tu dużo czasu, to skakałeś po swoich "podkrzaczkiem" itp. :D ,

Ale że funkcja się zwolniła i mam szczerą nadzieje, że podanie jest w celach pomocy rozwoju sieci, a nie "pucowania się" kolorkiem, to mogli by Ci dać jakiś próbny okres, zobaczymy Twoje zamiary, hah :D;)

Edited by Glock
  • Lubie To! 1
  • Dzięki! 1

Cytat

Aż tak Cie nie znam, bo za czasów, kiedy spędzałem tu dużo czasu, to skakałeś po swoich "podkrzaczkiem" itp.  ,

To były czasy!

Całkiem niedawno mocno dopingowałem Kszaczka, aby złożył to podanie. Uważam, że wśród "starej gwardii" jest to jedyna osoba, która nadaje się na to stanowisko. Trudno się nie zgodzić z powyższymi zarzutami, wszak ja też mam oczy i widzę, że kolega z Jeleniej Góry niekiedy wariuje. 

Cytat

- Jak jest jakaś dziewczyna na sieci tracisz zmysły. Było już parę sytuacji np. OLA...

Aż wstyd, że zgadzam się właśnie z tym autorem powyższej opinii, ale... ma po prostu rację.

Z drugiej strony to na pewno koleś, który (bądź co bądź) jest konsekwentny i ma największy współczynnik sprawiedliwości. W mojej opinii zawsze stara się, aby każdy potraktowany był w taki sam sposób. Co więcej, nawet jeżeli ma "fochy", to po prostu wychodzi z forum i przeżywa je we własnym towarzystwie, nie przenosi tej toksyczności na forum (tak, porównuję go do poprzednika na tym stanowisku). 

Uważam, że jego osoba przyniosłaby upragniony ład i porządek na forum, bez widziwiania, dobrowolnych zmian. Jestem przekonany, że w sytuacjach konfliktowych weźmie obie strony "na dywanik" i postanowi porozmawiać "w cztery oczy" z każdą ze stron.

Mając na uwadze to, że podział obowiązków zmienił się, uważam, że Kszaczek to dobry kandydat na AF. Proponuję miesięczny okres próbny choć tak naprawdę sytuacje stresowe pokażą, czy da sobie radę. 

• Dzięki! 1

W dniu 15.03.2018 o 13:37, m1ςhu napisał:

Jestem na nie osobiście, nie znajdę podania na forum gdzie Kszaczek wypowiada się własną opinią, zawsze wypowiedź jest podobna co wypowiedzi poprzedników - brak własnego zdania

Mało czasu na forum spędza moim zdaniem, do tego skoro obejmujesz swoje aktualne stanowiska w 90% to po co pchać się na kolejną rangę? Żeby obejmować je dalej NIE w 100%?  Dziwne albo źle zrozumiałem. 

Cytuje "Jakie masz propozycje zmian na forum: Uważam, że @ART zrobił naprawdę dużo na forum, poza tym nie składam podania na Administratora Technicznego, tylko na Administratora Forum, gdyż uważam, że jestem w stanie podołać na tej funkcji." Gdzie tu są propozycje? 

Wydaję mi się że za często wchodzisz z kimś w spory. Minusem moim zdaniem jest też to że przestrzegasz regulaminu, bardziej niż to potrzebne nowi gracze powinni być traktowani bardziej ulgowo np. upomnieniem, a nie 6 warnami.. 

Jest pewnie jeszcze kilka przyczyn dlaczego tym administratorem nie powinieneś zostać, jak dla mnie masz wysokie ego. Jakoś nie pasujesz mi do tej rangi :) 

Pozdrawiam :) Tak poza tym to lubię Cię, i nie chcę być jakoś nie miły. Niczym mi nie podpadłeś, nie miałem z Tobą spin itp. Piszę co widzę. 

strikes GIF

Wiem że to głupie, i rzadko spotykane.. 

Zmieniam zdanie co do głosu, jednak jestem za okresem próbnym. Widać co się dzieje na forum, na niektóre rzeczy można dniami czekać... a niektóre rzeczy są obiecane i później wszystko ucicha. 

Potrzeba nam dowodzącego forum. Proszę nie hejtować mojej zmiany zdania. 

edit; piszę drugi post żeby było wiadome że głos zmieniam, nie chciałem usuwać tego co pisałem po prostu :)

• Dzięki! 2

Godzinę temu, m1ςhu napisał:

na niektóre rzeczy można dniami czekać... a niektóre rzeczy są obiecane i później wszystko ucicha. 

Odbiegne od tematu "Podania" 

jakie rzeczy???

to jest pierwsze

a drugie to piszesz tak jakby forum bylo bez administracji wieki  

• Lubie To! 1

W dniu 15.03.2018 o 17:50, ESL napisał:

Sorry Kszaczek ale rownież jestem na NIE 

Powodem tego jest własnie to ze za surowo traktujesz innych graczy ,często szukasz problemów tam gdzie ich nie ma...

"Staram się nie prowokować ani nie doprowadzać do konfliktów, jednak nie zawsze to wychodzi, po prostu nie lubię, gdy osoby trzecie wciskają ręce tam, gdzie nie trzeba"

No po ostatnim miesiącu nie wydaje mi się abyś sie starał nie doprowadzać do konfliktów.

Gybyś miał jeszcze więcej praw zbanował byś po warnował połowe sieći.

Następnie ,wydaje mi się ze osoba ubiegająca sie o tą funkcje powinna nawiązywać wspólny język z Adminitratorem Technicznym .Ty zaś o to sie nawet nie starałes tylko wolałes wciąz dopierdalać.

Za bardzo cwaniakujesz aby posiadać ową funkcje ,nie starasz sie nawet o to aby było dobrze miedzy tobą a drugą osobą "pępek swiata" 

Rownież zmieniam swoje zdanie, jest troche prawdy w tym co napisalem ale nie mogę powiedzieć ze kszaczek sie nie dostosowuje do regulaminu a z tego co widzę potrzebuje forum takiej osob bo robi sie syw .

Więc jestem na TAK.

Neutral! 

Masz swoje zalety - jesteś z nami długo i wystarczająco dużo robisz na forum ;) każdy cię raczej zna. 

Ale też wady które zostały wymienione wcześniej już ;p 

jestem za okresem próbnym 

Osob chetnych brak jak widze na te stanowisko,wiec postanowilem dac okres probny 1 miesiac.

Duzo sie zmienilo w ostatnich dniach na forum,chodzi tutaj o wspolprace uzytkownikow miedzy soba,wiec mysle ze warto sprobowac.

Rekrutacja dalej jest otwarta na to stanowisko.

Od tej pory,kazdy robi to co do niego nalezy.

• Haha 1

52573056032274599746.png

GRATULUJEMY!  Zostałeś przyjęty na 2-tygodniowy okres próbny, Powodzenia!

Po odbiór rangi na forum zgłoś się TUTAJ !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
ART ART Administrator Techniczny
Kszaczek Kszaczek Administrator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)