Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Nastepny wywiad !!!

Perun

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

WYWIAD `LenA.

Recommended Posts

65051419703360799299.png

Cześć Mordercy! Jak zwykle super osoba trafiła mi się do wywiadu, a jest nią

@` LenA.

Miłego czytania!

[michu - pomarańczowy]

[Lena - fioletowy] 

Ja: Cześć Lena, dziękuję że zgodziłaś się odpowiedzieć mi na kilka pytań :) 
Lena: Nie ma problemu. Witam wariaty.

Ja: Na początek powiedz nam skąd pochodzisz, gdzie aktualnie mieszkasz i ile masz lat. Twoje imię już znamy:) 
Lena: Pochodzę z niewielkiego miasteczka położonego w południowej Wielkopolsce, tuż obok Ostrowa Wielkopolskiego, które się nazywa Odolanów. Aktualnie wynajmuje mieszkanie z Bartkiem we Wrocławiu. W grudniu kończę 22 lata, niestety –nastki się skończyły ;).

Ja: Droga Leno, opowiedz nam troszkę o swojej historii z Counter Strike, jak rozpoczęła się twoja przygoda z grą, jak długo grasz, i co trzyma Cię przy tej grze:)
Lena: Moja historia z CS’em rozpoczęła się jakoś w wieku 12/13 lat i sięga czasów w których dzieliło się jeden komputer na 3/4 osoby w domu i wszelkie problemy rozbijały się o to, czyja kolej teraz na granie i wyliczaniu ile i kto za dużo czasu spędził na graniu poza swoją kolejką. Któregoś dnia znudzeni kolejną kwadratową grą moi bracia dowiedzieli się o istnieniu legendarnego i emocjonującego Counter Strike i zapragnęli zostać mistrzami w dziedzinie zabijania przestępców i rozbrajania pak. Pragnienie to dopadło także i mnie, moi bracia nie wytrwali w osiągnięciu swojego celu, jednak ja dalej brnęłam po trupach do celu i wkrótce stałam się królową HS’sów i majstrem w rozbrajaniu pak. Jak widać ta przygoda trwa do dzisiaj (10 lat, jak to minęło :o) chociaż już nie spędzam tyle godzin na graniu, to jednak mam sentyment do Counter Strike i społeczności która się na niego składa, pewnie zostanę tu tak długo jak istnieje Mordownia, ponieważ wiele przeżyłam na tej sieci i między innymi poznałam Bartka z którym teraz układam sobie życie. Poznałam także wielu fajnych ludzi z którymi spotykamy się od czasu do czasu na piwo czy flaszkę :D. To już nie tylko CS, ale i życie poza nim, a sama gra i forum pozwala utrzymać kontakt i nie zatraca znajomości ;).

Ja: Wiemy już wszystko o Twoim starcie z grą, teraz nadszedł czas abyś opowiedziała nam, jak trafiłaś na Mordownie.
Lena: Szczerze mówiąc nie pamiętam. Pewnie jakiś znajomy zaprosił mnie do gry na serwer, weszłam i po prostu grałam. Pamiętam jednak że od zawsze na Mordowni był fajny klimat, świetni ludzie, zawsze było wesoło i chyba dlatego tutaj zostałam. Był moment, że opuściłam sieć na jakiś czas, ale mimo wszystko zawszę tutaj się wracało. Pamiętam na pewno amatora jak jeszcze byłam małym gówniakiem  poza nim nie jestem w stanie powiedzieć, kto jeszcze wtedy grał, ale było super i jest do dzisiaj :).

Ja: Wiemy że jesteś z Bartkiem (Whatą) :D , powiedz mi co oprócz tego ma w sobie nasza sieć że z nami jesteś? 
Lena: To ten klimat o którym pisałam wyżej, fajni ludzie i z reguły miła atmosfera ;). Doceniam prace jaka zostaje wkładana w to, aby ta sieć miała ręce i nogi – super, że są tutaj ludzie, którzy poświęcają dużo serca tej kwestii.

Ja: Jak odniesiesz się do ostatnich zamieszek na forum, chodzi mi o tematy takie jak "Zmiana AF", problemy z DD2, szukanie nowych h@ 
czy niepotrzebnego spinana się na czatboxie?
Lena: Nie lubię takich sytuacji, z resztą pewnie jak większość z nas. Dla mnie ma być to zabawa, forma odpoczynku, a przez nieporozumienia nie mam ochoty spędzać tutaj czasu ;P. Wiadomo, że ciągle idealnie nie będzie, ale unikajmy takich sytuacji. Co do Zmiany AF, uważam że słusznie się stało, już zbyt długo trwał dylemat na temat tego, czy ART powinien zajmować tą pozycję. Rozumiem, że na funkcji tej ciąży spora odpowiedzialność i wiele obowiązków – z tego też tytułu rozumiem, że ART mógł stanowić źródło większości skarg/zażaleń – jednak lepiej i dla nas i dla niego, że ten temat został rozwiązany w taki sposób, mam nadzieje, że to przyniesie efekty i problem nie będzie nawracać. Tak jak i w życiu, tak i tutaj zawirowania byłą, są i będą, także problem DD2, szukanie h@ czy spiny składają się na istnienie tej sieci i myślę, że to tylko chwilowe ;).

Ja: Niedługo zlot, z tego co widziałem od razu po rozpoczęciu tematu przez amatora uświadomiłaś nas że pojawisz się na zlocie, z czego możemy wywnioskować że zloty to przyjemna sprawa, jak zachęciłabyś graczy aby zjawili się na zlocie? Opowiedz nam coś o zlotach Mordowni.
Lena: Szczerze zachęcam do przyjazdu, chociażby dlatego że to super przygoda. Jak jechałam pierwszy raz nie znałam nikogo, grałam na mordowni przez tyle czasu – owszem, ale jakoś w tamtym czasie zupełnie nie była mi po drodze, kojarzyłam tylko z Nicku Housa, amatora czy Dzika. Bartek do mnie napisał w sumie w ostatniej chwili czy mam chęć przyjechać, nawet długo mnie nie musiał namawiać, miałam nudne wakacje :P. Bartka też wtedy widziałam pierwszy raz na oczy. Ten zlot wspominam najlepiej, mam nadzieje że w tym roku będzie tak samo świetny! Z nudnych wakacji zupełnie życie mi się pozmieniało :D, bawiłam się super – ciche, spokojne miejsce, niedaleko jeziorko, piękna pogoda, można się było wykąpać, opalać, piwko, grill, akordeon Housa  nic więcej do szczęścia nie trzeba było, tak jest zawsze. Wszystkie problemy odchodzą w niepamięć, a śmiechu jest co nie miara ze świrami :D. Zachęcam gorąco do przyjazdu, nie pożałujecie na pewno! Zawsze po drodze może ktoś was zabrać, kwestia dogadania, pieniędzy dużych też wydawać nie musicie, uwierzcie. Jestem z tych osób, które nie uznają wymówek.

Ja: Razem z Bartkiem jesteście naszą forumową parką, jak wszystko się potoczyło że jesteście razem? Nie chcę żebyś się rozpisywała,
bo to raczej sprawa prywatna, ale może w skrócie? Gdzie się poznaliście, jak dobrze się dogadujecie?
Lena: Tak jak napisałam wyżej, poznaliśmy się na zlocie, wcześniej znaliśmy się tylko przez sieć już jakieś 5 lat. Bartek mnie zaprosił i stało się J. Trwamy tak sobie do dziś i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Jak wszyscy przeżywamy upadki i wzloty, ale najważniejsze jest, żeby się wspierać i nie dokładać sobie nawzajem na głowę problemów.

Ja: Jesteś mniejszą częścią społeczności Cs'a, chodzi mi o to że jesteś kobietom, jak sobie radzisz z niektórymi "napaleńcami" na mikrofonach? jak reagujesz na zaczepki? I czy Bartek nie jest zazdrosny  ? 
Lena: Drażni mnie zachowanie niektórych osób, szczególnie tych, które nie wiedzą gdzie jest granica żartów. Raczej nie jestem z tych, które się od razu obrażają, lubię się pośmiać, pożartować nawet z siebie, ale trzeba znać umiar. Mam wrażenie, że przez to ludzie nie biorą mnie na poważnie, bo jak by to ładnie nazwać „mogą sobie pozwolić”. Nie, nie mogą, a jak ktoś przesadza i nie reaguje na moje uwagi, to nie skończy się to dobrze. Staram się reagować spokojnie, od razu z łapami nie lecę, jednak już ostatnio powiedziałam, na kolejnym zlocie nie będę już taka cierpliwa J. Pewnie, że Bartek jest zazdrosny, jak każdy normalny facet i dobrze go rozumiem w tej kwestii. Mamy swoje wspólne zdanie co do niektórych typów, którzy latają za mną jak psy ze zwieszonymi jęzorami, ale to zachowamy dla siebie.

Ja: Odejdźmy od pytań Counter Strike, i Mordowni. Przejdźmy do nieco innych tematów, masz może jakieś hobby?
Lena: Aktualnie nie realizuję żadnego. Jak miałam więcej czasu to słuchałam dużo rapsów i chodziłam na koncerty, teraz robię to bardzo rzadko. Rysowałam sobie też graffiti. Czasami lubię pośpiewać. Jakbym miała możliwość (a może bardziej samozaparcie) mogłabym trenować dalej ręczną, nożną albo siatkówkę, ale to też już raczej za mną niestety… Teraz oglądam tylko serial i czasami jakiś film jak nie zasnę :P.

Ja: Masz lub zamierzasz mieć jakieś zwierzątko domowe?
Lena: Właśnie dwa dni temu mój brat kupił Owczarka Kaukaskiego, słodki szczeniak! Kiedyś chciałabym mieć we własnym domu kota i psa, teraz aktualnie w wynajmowanym mieszkaniu nie możemy mieć żadnego zwierzaka :(.

Ja: Często i czy lubisz podróżować? 
Lena: Uwielbiam! Dopiero właściwie zaczynam zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Często z Bartkiem jeździmy kamperem na różne tripy, na razie po Polsce ale mamy plan na wakacje ruszyć do Chorwacji. Stało się to naszą wspólną zajawką i dążymy do tego, aby w przyszłości kupić własnego kampera i zjechać Europę, a kiedyś może i resztę świata.

Ja: Jakie plany na tegoroczne lato, oprócz zlotu 
Lena: Tak jak wyżej – Chorwacja. Oprócz tego pewnie jakaś umiejscówa w Polsce, ale to już zobaczymy na ile czas wolny będzie.

Ja: Jaki alkohol preferujesz? wódka, whiskey, wino czy może co innego?
Lena: Nie wybrzydzam, pije co dają :D.

Ja: Słuchasz muzyki? Masz jakieś ulubione utwory? Podeślij link
Lena: Nie mam jednego ulubionego utworu, za dużo takich którymi się jaram 
Luźno rzucę link, który ostatnio często się przewija na playce
https://www.youtube.com/watch?v=casEIVRNMWI

Ja: Może lubisz oglądać filmy, i polecisz mi i czytelnikom coś?
Lena: Polecałam serial „Sons of Anarchy” – aktualnie sama oglądam od nowa. Z filmów raczej nie mam faworyta. Gustuję w horrorach i jak na ten moment chyba najbardziej mi zapadł w pamięci „Obecność”.

Ja: Przejdźmy do "szybkich strzałów", wiem że najpierw podsyłam Ci pytania a później na nie odpowiadasz więc masz czas do namysłu, ale 
zabawmy się w gre która będzie polegała na szybkiej odpowiedzi, próbuj jak najszybciej wybrać jedną rzecz. Myślę rozumiesz o co chodzi:) 
Możemy zacząć?
Lena: Yuuuuup

Ja: Forum czy serwery?
Lena: Ostatnio forum

Ja: Na co czekałaś od urodzenia?
Lena: Na wyprowadzkę z domu

Ja: Co jest zawsze takie same? 
Lena: O jeny… krople wody?

Ja: Z czego jesteś znana?
Lena: Z bycia owcą ;d

Ja: Wolisz dzień czy noc?
Lena: Dzień

Ja: Film czy książka?
Lena: częściej film

Ja: Morze czy góry?
Lena: Morze

Ja: W co możesz patrzeć godzinami?
Lena: W zegarek 

Ja: Co masz w domu, ale tego nie używasz?
Lena: Żelazko chyba najrzadziej 

Ja: Kogo z forum nie pozdrawiasz?
Lena: Amatora tego gremlina 

Ja: Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci za wywiad, mam nadzieję że chociaż trochę Ci się podobało, i pytania nie były jakieś złe. Chcesz kogoś pozdrowić?
Lena: Tak, pozdrawiam Parchatka i Owiesię. Pozdrawiam także forumowiczów, którzy będą na zlocie, reszty nie pozdrawiam :D. Elo!

Również pozdrawiam wszystkich forumowiczów! Mam nadzieję że fajnie się czytało, dajcie znać w poście!

Ja: W co możesz patrzeć godzinami?

Podpowiem: w swoje włosy :P 

Z mojej strony dodam, że Lena to jedna z najrozsądniejszych babeczek, jakie w ogóle poznałem w życiu ;) Każdemu życzę takiej urokliwej i ogarniętej kobiety u swego boku, ale tej już nie oddam ;)

Świetny wywiad. Ale przy liczbie pojedynczej piszemy kobietą, a nie kobietom. 

Wywiad jak najbardziej 11/10, podoba mi się jest co poczytać. Oby tak dalej!  ;)

20 godzin temu, Whaaaaataaaaa.! napisał:

ale tej już nie oddam ;)

beard STICKER by imoji

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
ART ART Administrator Techniczny
Kszaczek Kszaczek Administrator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)