Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

GAZETKA Wydanie 20

Recommended Posts

96718152838467010951.png

W ostatnim czasie sporo użytkowników dołączyło do naszego forum, przywitaj się z nimi w dziale "Przywitaj się z nami"

Dołączyli do administracji: 

@mequdołączył do grupy AntyCheat

Na stanowisko admina dd2 wrócił znany nam @JOKER DD2

H@ serwera FFa został @Spalony

@sobek i @michu dołączyli do administracji serwera CS;GO MOD

jH@ serwera CS;GO MOD ponownie został @Rehab

@ESL został administratorem TeamSpeak3

Wszystkim życzymy powodzenia na stanowiskach :)

Zapraszamy do wywiadu z @DrHouse

Link do wywiadu:

Przyszłóść FFa
Po rozmowie właściciela naszej sieci @amator75 oraz @Spalony, doszli oni do porozumienia. O co chodzi? 
Spalony zostaje head adminem serwera FFa, serwer ten przez długi czas był zaniedbany a jak widać, są już efekty
gracze pojawiają się na serwerze, serwer pracuje w sumie dobrze, czekamy na dalsze losy serwera! 

Link do tematu:

ANKIETA #41

na temat ". Z jakich portali społecznościowych korzystasz najczęściej?" Większa część użytkowników 
udzieliła odpowiedzi "FACEBOOK" a dokładniej 44,44% nas!

Link do ankiety:

Nowe logo Mordowni!
Zapraszamy do tematu w którym @amator75poruszył temat "Logo sieci" możecie dodawać własne propozycje, czekamy na wasze pomysły!
Cenimy kreatywność oraz pomysłowość, każda propozycja jest mile widziana.

Link do tematu:

GRUPA STEAM
Zapraszamy do grupy steam! Dowiedz się kto aktualnie gra, i na jakim serwerze! Nie jesteś fanem wchodzenia na forum?
Ważniejszych informacji dowiesz się właśnie tam, dołącz teraz :)

http://steamcommunity.com/groups/cs-mordownia

V ZLOT MORDOWNI !

Czy znamy datę i miejsce piątego już zlotu Mordowni?
Ogłoszono przybliżoną datę zlotu, oraz miejsce. Termin to 29 czerwiec-1 lipiec.
Chcesz spotkać się z społecznością Mordowni w rzeczywistości? Przyjedź na zlot, jesteś mile widziany:)

Link do tematu:

FACEBOOK

Dołącz również do naszego facebooka, dużo aktualności wspólnych z forum, i nie tylko :)
Daj lajkacza! https://www.facebook.com/CsMordowniaPl/

SERWER MIXOWY!

Serwer mixowy na mordowni? 
Ostatnio po czatboxie, chodzą słuchy że do mordowni może dołączyć serwer mixowy!
Czym jest serwer mixowy, chyba nikomu nie muszę tłumaczyc :)
Mam nadzieję że się spotkamy na mixie :)

Wywiad ART v2
To już drugi wywiad z @ART, który przeprowadziła z nim nasza redaktora @~DArkness, w tym wywiadzie możecie dowiedzieć 
się więcej o naszym administratorze forum, grafiku a także właścicielu csgo mod. Pytania są skierowane bardziej w życie prywatne
moim zdaniem wyszło super, sami oceńcie i sprawdźcie !

Link do wywiadu:

SPRZEDAM MIESZKANIE!
Trol czy nie? 
W naszym dziale Offtopic (inne) nieznany nam użytkownik @romex dodał temat w którym chce sprzedać... 
No właśnie, co można sprzedawać na forum związanym z Counter Strike, pomyslicie steamy, serwery, paczki etc
ale nie, to coś nowego. Możecie kupić u nas nawet mieszkanie w Warszawie, super oferta haha :)

Link do tematu:

Ankieta #42 
Ile czasu spędzasz dziennie w internecie ? W ankiecie zagłosowało 14 osób, a 9 osób z tego zagłosowało na "6h i więcej"
czy na Mordowni jest tak wiele osób uzależnionych od internetu? Tak kilku takich jest, leniuchy!! 

wypowiedzi największych no-life'ów
@Perun : Zależy na komputerze to zależy ale jak jestem w szkole to cały czas siedze na Internecie w telefonie :D
@~DArkness : 24/7 chyba zd śpie to wtedy z 18 na dobę  

Link do ankiety:

Gdzie jest BB? 
Żadnych informacji na temat serwera basebuilder, który miał startować na początku ferii, jak wiemy już skończył się okres ferii a serwera dalej nie ma, co się dzieje? Nie wiadomo jak już pisałem żadnych wiadomości na ten temat na czatboxie, i tematu też brak. 
Lenistwo, brak finansów czy może brak czasu? Jak myślicie co może być przyczyną braku odzewu, i  braku serwera do tej pory? 

Ankieta #43 
Kolejna ankieta w której pytaniem było "W którym fast foodzie najbardziej lubicie jeść?" najwięcej a dokładnie 37% osób odpowiedzialo 
McDonald, ankieta ta była jakoś mało "popularna" na forum, mało osób się wypowiedziało i zagłosowało. 
Może to dlatego że nie każdy przyznaje się do tego że je fastfoody? Przecież każdy wie że tak nie jest :D

Link do ankiety:

Event CSGO MOD #2
Drugi event na serwerze cs go mod, który polegał na zdobyciu jak najlepszych statystyk na serwerze, za najlepsze statystyki na mapie
otrzymywało się kod na losowy skin do losowej broni, nie było limitu na kody kto ile wygrał tyle dostawał!

Wystarczyło na koniec mapy zrobić screena że jest się pierwszym i dodać go na forum !
Event uważam za udany dużo graczy walczyło o skiny, serwer ciągle był pełny a administracja na bieżąco dawała kody!

Link do eventu:  cs-mordownia.pl/topic/37950-skin-za-top-1-2-edycja/

Ankieta #44
Nie widziałeś/aś jeszcze nowej ankiety? 
Sprawdź teraz! https://cs-mordownia.pl/topic/38023-44/

Rekrutacja otwarta!

Denerwują Cię gracze łamiący regulamin na twoim ulubionym serwerze?  
Możesz powiedzieć temu stop zostając adminem na serwerze na którym grasz!
Zapraszamy do składania podań na naszych serwerach.

Jeżeli uważasz że serwery to nie wszystko, i lubisz przesiadywać na forum mamy też otwarte rekrutacje 

na takie stanowiska jak Moderator, Antycheat, Redaktor, czy grafik! Złóż podanie już teraz!

Trochę humorku?

53247453523854695795.png

[URL=https://prnt.sc/]https://prnt.sc/iljabu[/IMG][/URL]

89068368744853647049.jpg

Nie wiem jak to odbierzesz, ale dla mnie taka pusta ta gazetka..żeby nie było że walka o redaktora czy kij wie xDD Po prostu zabrakło mi TEGO CZEGOŚ i trochę mało tematów ogólnych..

Mimo to, łap plusa.. :D Bo jednak gazetka :D

Spoko, ale bynajmniej ja oczekuję "więcej" w wydaniu miesięcznym.

Jest czym zapełnić :D

Ale plusik :D

5 minut temu, ART napisał:

Spoko, ale bynajmniej ja oczekuję "więcej" w wydaniu miesięcznym.

Jest czym zapełnić :D

Ale plusik :D

Nie umiem robić takich gazetek, lepiej mi wychodziły zawsze graficzne które były chwalone przez osoby od których było warto usłyszeć pochwałe. Lecz nie ma żadnego hostingu, albo ja nie znam takiego który będzie długo trzymał obrazek. 

Teraz, michu napisał:

Nie umiem robić takich gazetek, lepiej mi wychodziły zawsze graficzne które były chwalone przez osoby od których było warto usłyszeć pochwałe. Lecz nie ma żadnego hostingu, albo ja nie znam takiego który będzie długo trzymał obrazek. 

Odezwij się PW

Tez mi sie podoba,  krótko i na temat,  lubię takie czytać xD

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...