Jump to content
 • Zlot 2019

  Nowa informacja !!!

  Czytaj więcej
 • Aktualizacja Regulaminu !

  Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

  Czytaj
 • Masz serwer? Dolacz do nas

  Dolacz do nas z serwerem !

  Czytaj
 • Pomagamy!!!

  Cs-Mordownia pomaga

  Czytaj
 • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

  Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

  Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD ART v2

Recommended Posts

72356281526859306785.png.1955e3a85305446c9d89bb9c85450731.png

Dziś w wywiadzie poznacie ART'a trochę z innej strony :D Opowie nam więcej o swoim życiu prywatnym! Dla niektórych może to być kontrowersyjne..ale przeczytaj!

Zapraszam! 

 

Pytająca : @~DArkness

Odpowiadający : @ART

 

 

-No cześć Patryku  Od ostatniego wywiadu trochę się pozmieniało i dzisiaj chciała bym to wszystko nadrobić i podsumować w tym o to wywiadzie. Może na początek powiedz jak leci?

-Widzę że bez podchodów  Jak Leci? Czasem lepiej, czasem gorzej.
Jednak ostatniego czasu przeważnie lepiej - wiadomość o dziecku, odstawiłem używki mam nadzieje że do zera, staram się zmieniać na lepsze.. 

-Powiem tobie że twoje zmiany widać nawet na forum i ogólnie całej sieci. Po ostatniej rezygnacji i powrocie, stałeś się jakiś silniejszy i nie boisz się mówić tego co Ci leży na duszy.  Ostatnio jak z tobą przeprowadzałam wywiad byłeś jeszcze "złoty" czyli byłeś tylko VIP'em. A dziś jesteś Administratorem forum, jak się z tym czujesz?

-Może i racja z tą rezygnacją, ale tak na prawdę nie chciałem rezygnować. Rezygnacje udostępniłem ze względu że miałem dosyć czasem, przez to że ktoś mnie wkurwił potrafiłem pierdolnąć robotą na forum, serwerze do czasu kiedy mi przejdzie. Podczas przerwy od AF gadałem z Arkiem, Kszakiem podpowiedzieli mi trochę, trochę pouczyli i powiedzieli co robię źle..  Poza tym obiecałem Kszakowi że jak wypije 0.7 Grant's który został po sylwestrze to wrócę. Oczywiście po paru godzinach dostałem video z Jeleniej góry jak piją  

Co do mojej szczerości, pisze częściej co mi leży ale jednak nie pisze całkowicie co czuje do kogo.  To wszystko dopiero napisze jak się nazbiera...

-Czy planujesz jakieś większe zmiany jeśli chodzi o forum?

-Aktualnie muszę zrobić wszystko co wyszło na ostatnich dniach albo to co olałem wcześniej, zrobić stopkę to po pierwsze. 
W planach jest parę rzeczy, w sumie te co były. Jednak w momencie powstania serwera, nie ukrywam że forum poszło na bok. Zacząłem tam prace, miało to zająć chwile a wyszło co innego. Więc forum stało. O zmianach na forum nie będę pisał bo nie chce by myśleli; "znów obietnice", wole zaskakiwać. 

-Apropo twojego serwera, tzw. "CSGO MOD'a" ciągle jest zapełniony. Jak to robisz? I dlaczego akurat ten mod? Dlaczego akurat ten a nie inny?

-Serwer haha, jak przypominam się skąd się wziął pomysł to jak "wpadka" na imprezie 
Było tak, pijany ART (delikatnie mówiąc), późna godzina. Siedzieliśmy na TS i rozkminiałem co zrobić by ożywić Forum. Po chwili padł temat "serwer". To szybka gadka, szukamy paczki. Po krótkiej chwili znaleźliśmy PaintBalla, a po chwili dostałem możliwość kupna paczki CS:GO mod.
Bez zastanowienia kupiłem, jako gracz wole bardziej CS:GO, można pograć + kolekcjonować skiny. To mnie kupuje, samo zabijanie mnie nie kręci.
Jak sprawdzałem paczkę przed zakupem nie wiedziałem nic, nawet jak ocenić podczas gry pliki serwera, więc pomagał mi Rehab.
Co ja mogę robić że jest pełny? Jedynie staram się trzymać luźną atmosferę na serwerze. H@ dobrego serwera trzymający kontakt z jakimś randomowym 11-latkiem podczas gry? Dla nie których to chore, a dla mnie nie. Lubie pogadać z ludźmi, można się zawsze czegoś nauczyć. Jednak co do tego wspomnianego 11-latka to taki przykład, bo brak tematów tylko bym go zdemoralizował.
Dużo pomogła rada od Arka, podpowiedział co nie co, jak szybko wybić się przy nowym IP, jednak chyba nawet on nie przewidywał takiego ciosu z wybiciem się. Sam jestem w szoku.. Serwer ma ledwo miesiąc..

-O kurcze!  Nie spodziewałam się, hah taka decyzja na raz, dwa, trzy  Czy planujesz jakieś zmiany na serwerze? I o co chodzi z tą nową edycją? To tylko reset rankingu i nowe skiny? Czy może coś jeszcze?

-Nie pierwszy raz taki ruch "spontaniczny" ode mnie, dlatego twierdze że jestem spontaniczny cały.. Zmiany? Jakby miał być sam reset to bym nie nazwał tego nową edycją. Plany są takie; reset, skiny + chciałbym by serwer był łatwy w obsłudze dla graczy m.in. estetyka itd, patrząc na możliwości serwera a są duże patrząc na to co się dzieje od startu (chyba nie przesadzę).
Chciałbym by wylądował w okolicach 150 w GT.
Najlepsze jest to że nasz serwer GO MOD, przebił w GT serwery autora paczki, a on potrafi mi jeszcze pomóc. Szacunek dla niego, mimo konkurencji serwerów / sieci można współpracować. Ale lepiej nie chwalić się  

-A co z j@? Może chciał byś się podzielić z nami dlaczego @Rehab został zawieszony? 
Coś poważnego się wydarzyło? A może po prostu źle się z nim współpracowało? 
Oraz jak wytłumaczysz to że po zawieszeniu, złożył podanie na J@ i szybko je odrzuciłeś mimo tak wielu pozytywnych wypowiedzi?

-Rehab, Rehab... Jest, znaczy był całkowicie zielony w tym.
Zawieszony był dlatego że zero zainteresowania a gdy było trzeba coś zrobić na już na przykład pomóc komuś to albo był nie obecny (nawet nie szło się skontaktować z nim telefon, gg, fb - nic). Albo mówił że coś potrafi a gdy go podpuściłem by sprawdzić albo naprawdę trzeba było zrobić to tłumaczył się że nie ma czasu, później gdy go przycisnąłem się przyznał że nie umie.
Jestem człowiekiem który woli prawdę niż jakieś kłamstwa które szybko wyjdą przy współpracy.
Jego podanie... Chłopak wziął się w garść, zadziwił mnie. To mu powiedziałem; Okey, chcesz wrócić to pisz podanie. Każdy ma równe szanse, zadecyduje publika. Miałem zaakceptować podanie jego, jednak jego odzywki w moim kierunku, pakowanie innych graczy na "mine" by pytali mnie o skiny za pomoc. Wie jakie mam zdanie o nagradzaniu za pomoc gdy ktoś się upomina. Odrzuciłem i mu powiedziałem za co, sam przyznał racje.
Nie zamykam mu drzwi, mam z nim kontakt ciągły, ma dostępy do serwera, pomaga mi wciąż do momentu aż ktoś wejdzie na to miejsce.
Miał być Kszaku ale temat ucichł, ale wolałbym osobiście dać szanse komuś kto by chciał się nauczyć. Później możliwe że by pomógł w rozłożeniu obowiązków na sieci..
Co do Rehaba, progres widać od czasu zawieszenia. Jednak to racja że się docenia coś jak się traci..

-Hehe oj ten Rehab :D   A co z @Cykamsie007 dlaczego on też nie pasuje do tej roli?

-Cykam? Ponosi go. Sprawy prywatne z życia wiąże z siecią. Przenosi agresje, załamanie na serwer i wykorzystuje do tego funkcji Admina.
Od razu prostuje! Powiedział mi się co się dzieje, nie ma kolorowo. Jednak najważniejsze że nie lekceważy moich uwag, mimo spin paru.

-Aj ci chłopcy! Nigdy nie dorosną chyba  Mówiłam ci ostatnio że są lepsi  Popatrz ile pozytywnych i ile negatywnych rzeczy się ostatnio wydarzyło..
Jak się czujesz z tym że niedługo zostaniesz tatą? 

-No każdy ma swój czas do dorastania, np. ja dalej jestem dzieckiem 
A powiem Ci że czuję się super. Może to przez to że sam nie miałem dzieciństwa super, w sumie nic nie miałem. Przez to błądziłem do 20-tki jakoś, ośrodki wychowawcze, problemy, życie w nieciekawym towarzystwie. 
Po tym wszystkim nie chce by moje dziecko nie przechodziło tego samego.. 
Tylko że boje się o "pępkowe", skoro potrafiłem nogę popsuć przy opijaniu samej informacji o dziecku, to co mnie czeka po porodzie 

-Tak, pamiętamy to  Wiadomo już płeć dziecka?

-Nieeee, ale będzie chłopak! 

-Czyli ty już to postanowiłeś!  Dlaczego akurat chłopak? 

-Postanowione! Dziewczyna mogła by być też, ale jestem zdania że wole żeby Syn ganiał pół osiedla, niż żebym ja musiał odganiać osiedle od córki 

-Myślałeś juz o imieniu dla dziecka? Jakie imię dasz synkowi lub córeczce? 

-Syn to Kacper albo Natan (drugi typ jest od mojej sympatii), więc raczej Natan. Sandry nie przegadam.  Córka? Nie wiem. Też Natan, po paru latach powiem jej że takie imię bo miała być facetem. A tak poważnie to nie wiem, poważnie.

-Hahah może jak jego zobaczy to stwierdzi że lepiej Kacper?  Nigdy nie myślałeś "co jeżeli to będzie dziewczynka" ?

-Że będzie Kacper? Wątpię. 
"Kacper to patologiczne imię, wystarczy mi ojciec" - Sandra 
Nie myślałem co będzie, ogólnie ważne by było zdrowe i mądre jak ojciec (żart, wiem). Dziewczyna czy chłopak tak czy siak moje. Jednak boję się o moje zachowanie w momencie opiekowania się dzieckiem, nie jestem jakimś kolesiem co ma rękę do tego. W takich chwilach przeważnie staje się momentalnie "sztywny"

-Myśle że poradzisz sobie bez problemowo i wszystkiego się nauczysz!Hahaha to może wybierz inne imię? Które też ci się podoba?

-Napewno! Jak będę miał problem to zadzwonię do przyjaciela. Matka moja lub mojej... Jednak obstawiam że Sandra ma już 123123 wariantów, a przed porodem będzie wybierać ze swojej "listy" 
 
-A teraz pyatnie odnośnie twojej rodziny..ty przebywasz przez większość czasu w Danii w pracy..a twoja dziewczyna z dzieckiem w Polsce. Masz zamiar poszukać pracy w Polsce lub ściągnąć dziewczynę za granicę?

-Chciałbym tutaj ją ściągnąć, jednak mało czasu jest by to wszystko ogarnąć przed porodem. Dodatkowo trzeba ciągle załatwiać lekarzy. Następny minut to taki że pracuje dużo, nie miała by "tej pomocy" przy dziecku co będzie miała w Polsce od naszych matek, rodzeństwa, znajomych.. 
Do Polski tak czy siak chciałem wrócić, chciałbym otworzyć jakiś mały, stabilny biznes który pozwoli normalnie żyć i być w domu. Ale wtedy bym musiał zmienić otoczenie. W Stargardzie za bardzo jestem znany, boje się że to się odbije kiedyś. To wszystko przez to że ja mam, oni nie. Każdy pracuje na siebie, nikt im nie zabrania a wolą stać i czekać na darmowy zarobek. Jednak nie rozumieją tego i potrafią wyjść jakieś krzywe akcje ..

-Myślałeś żeby po jakimś czasie wyprowadzić się do innego miasta właśnie w Polsce? Myślisz że Sandra jednak by się zgodziła wyprowadzić?

-Myślałem, zawsze chciałem pod Warszawą. Mam rodzinę w Siedlcach, Łukowie, zawsze jakaś pomoc. Sandra na pewno wolała by zmianę miejsca zamieszkania w Polsce niż emigracja za granice. Tam dogada się, wygodniej na pewno iść do Lekarza i gadać po swojemu niż w obcym języku..

-Jasne rozumiem wszystko  Z resztą, chyba jak mało kto cię rozumiem tutaj  Myśle że to tyle jeśli chodzi o wywiad..czytelnicy napewno poznali cię bardziej czytając go a ty jesteś na 100% wymęczony  Chcesz jeszcze dodać coś od siebie? Może kogoś pozdrowić?


-A chciałbym! Pozdrowić jedną osobę szczególnie (i nie, nie środkowym palcem), kogo? Whaaateee!
Mimo wszystkich spin, uważam że jest spoko. No i oczywiście do zobaczenia na serwerach :D

- Ja tobie bardzo dziękuje za wywiad i życzę wszystkiego dobrego :x  A wam czytelnikom za poświęcenie czasu i przeczytanie wywiadu!

 

 

 

Nie zapomnij zagłosować w Ankiecie! 

 

 

 

-Redakcja Mordownii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nowego, tyle, że szczere :D  @ART chciałem coś nowego się dowiedzieć noobie! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze to jakaś namiastka bliższego poznania osoby i jej życia codziennego, niż tylko granie i tematy CS'a ;).  Na +.
Zwracam uwagę tylko na "estetykę" wywiadu - przecinki, kropki, spacje takie drobne rzeczy. Poza tym nie mam uwag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tych kropek i przecinków hehe, po skopiowaniu i wklejeniu tekstu na forum emotikony znikają..a właśnie często używane są one jako przecinek oraz kropki :P co nie zmienia faktu ze mogła bym gdzieś je i tak pozjadać :v 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
 • Create New...