Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Cholo

ZAMKNIĘTY POMOCY

Recommended Posts

Cześć wam potrzebuję waszej pomocy w grupie siła a więc do tematu . 

Zajeb***** mi całe konto steam czy mogę to jakoś odzyskać ? problem w tym ze cs był kupiony przez allegro w formie klucza za 10 PLN . Typ musiał już wszystko pozmieniać bo nie mogę się zalogować ani nic może macie jakieś pomysły co zrobić ? 

Mysle ze jest taka mozliwosc,lecz roznie to bywa.

Musisz napisac do Steam (j.angielski) podac swoj mail,ktory uzywales przy rejestracji konta.

Bedzie zapytanie z ich strony o klucz,pudelko-musisz sciemnic np. ze przeprowadzales sie w inne miejsce zamieszkania i gdzies sie zapodzialo. (mi to pomoglo)

Konto swoje odzyskalem,czekanie bylo 1 miesiac.

powodzenia

Myślę, że dużo winy w tym jest Twojej.

Kupiłeś gotowe konto - założone przez kogoś innego, po zakupie zapewne nie zmieniłeś maila ( może się mylę ), pytania pomocniczego itp.

Stąd też ten ktoś miał możliwość dostania się na Twoje konto :)

Wina w sumie twoja, następnym razem postaraj się włączyć steam guarda

Dlatego nie raz pisalem na forum,w tematach jak ktos proponowal sprzedac konta steam(nie klucze) aby sie zastanowic,bo pozniej jest jak jest.Lepiej dolozyc pare zlotych i kupic nowe.

Panowie nie ukrywam że mojej winy w tym jest bardzo dużo ale 8 lat temu nie myślałem o tym w ten sposób wiecie jak jest brak pieniędzy robił swoje @amator75dzięki za pomysł będę próbował w ten sposób to ogarnąć 

Ja również próbowałem odzyskać swojego 1 steam. Niestety się nie udało ;c 

Ja to naprawdę nie wiem jak można w tych czasach stracić konto. Jest ono na twój mail, do tego masz mail zapasowy. Do tego dokładasz swój numer telefonu, a do tego Steam Guarda. Na sam koniec wystarczy mieć wyciąg z twojego konta bankowego bądź paysafecarda jako potwierdzenie zakupu jednych z gier, a nie ma bata, aby w jakikolwiek Steam ci nie pomógł z odzyskaniem konta.

Jeżeli nie masz potwierdzeń jakiś wpłat na konto możesz od razu powiedzieć sobie, że zje***eś sprawę :D Sam wymieniłem się kontami, po miesiącu "odzyskał" :D polecam zakupić, póki jest przecena. 

Ja musiałem mieć zdjęcie cd-kay. Chciałem oszukać i znalazłem innego z neta i nie przeszło ;c

@Raversonto mało w taki razie wiesz skoro miałem wykupiony tylko klucz to jest możliwość że ktoś ci zajebie konto . Ale wielkie dzięki za podpowiedź należą się @amator75z przeprowadzką i odzyskałem konto :) tyle że ten chu**** grając na moim koncie w cs go zajebał bana " VECA " oczywiście będę sie od tego odwoływać , Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc temat do zamknięcia :)

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstaliśmy w 2010 roku,aby spędzać milo czas wspólnie na serwerach jak i na forum naszej społeczności. Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana. Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)