Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

m1ςhu

WYWIAD DrHouse v2

Recommended Posts

03243021893156247350.png

Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie, zresztą pierwszym moim wywiadzie po przerwie. 

Miałem tak duże szczęście że wywiadu udzieliła mi naprawdę świetna, i otwarta osoba.

Tą osobą jest nikt inny jak @DrHouse

michu: Cześć , dziękuję że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu!
DrHouse: Witam, dziękuję za zaproszenie 

michu: Standardowo. Przedstaw nam się, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz.
DrHouse: Mam na imię Krzysztof, w marcu kończę 26 lat, pochodzę z niedużej miejscowości pod Chojnowem.

michu: To było bardzo dawno, ale opowiedz nam historie twojego dołączenia do Mordowni, jak trafiłeś na tę wspaniałą sieć.
DrHouse: W poniedziałki w Liceum Wojskowym do którego uczęszczałem mieliśmy jako pierwsze dwie lekcję j. polski i dosyć rozrywkową nauczycielkę, która
pozwalała nam grać. Koledzy pokazali mi CS'a i od tamtej pory zaczęła się moja historia najpierw z cs-kotek, a później mordownią. 

michu: Co ma w sobie takiego Mordownia, że jesteś na niej tak długo wyjaśnij pokrótce.
DrHouse: Przede wszystkim grono wspaniałych, ciekawych  ludzi  oraz niepowtarzalny klimat.

michu: Zawsze widzę Cię w roli multi-admina, lub admina dd2. Nie chciałbyś spróbować czegoś związanego z forum? 
DrHouse: Uważam, że nie sprawdził bym się w tej roli. Nie czuję potrzeby ciągłego przebywania na forum, choć staram się wchodzić tam codziennie. Miewam też
przerwy.

michu: Jest ktoś lub coś denerwującego Cie na sieci? Jeśli tak to dlaczego.
DrHouse: Zamykanie tematów zaraz po ich rozpoczęciu i brak możliwości wypowiedzi często w jakiejś sprawie. Denerwują mnie bany za mikro od naszych
administratorów, które są nieadekwatne do popełnionego wykroczenia oraz podpowiadanie sobie na u@ na serwerze. Gra ma być uczciwa, a serwery są dla
graczy, bo bez nich czym była by Mordownia?

michu: Słyszałem że byłeś na wszystkich zlotach który wspominasz najlepiej, i dlaczego? 
DrHouse: Tak, to prawda. Najlepiej wspominam chyba pierwszy zlot. Odbył się on w dziczy i mieliśmy problemy z dojazdem, za to bawiliśmy się super. I chociaż
preferuję jak największą liczbę uczestników, to wtedy ta kameralność pozwalała na większą integrację, nie tworzyły się tzw. "grupki".

michu: Jest coś co utkwiło Ci w pamięci, jakaś zabawna historia lub ciekawostka związana ze zlotem i czy zechciałbyś nam opowiedzieć? 
Może być kilka 
DrHouse: Było tego wiele i wiele litrów wódki temu  Każdy zlot ma takie swoje zabawne historie. Stojąc w korku na autostradzie piliśmy sobie piwko i graliśmy
miłym Paniom na akordeonie 

23588477826492181573.jpg

michu: Właśnie.. Byłeś na spotkaniu w Warszawie, pobawili się:D ?
DrHouse:  Naj na na na na na ło ho naj na na na na! Oj zdecydowanie tak. Zdecydowanie za dużo alkoholu 

michu: Odjedźmy już może od pytań dotyczących sieci. Wiemy że lubisz napoje wysokoprocentowe co preferujesz i polecasz najbardziej piwo, wódka, wino, whiskey etc ?
DrHouse: Polecam dobry bimber z dobrego źródła i najlepiej "czysty". Whisky nienawidzę.

michu: Wiemy że masz mocną głowę czemu to zawdzięczasz, czy może to talent wrodzony ? :D:D
DrHouse: Napewno najważniejszą sprawą jest nawodnienie organizmu oraz staż w piciu  Będąc młodym chłopakiem, wyprowadzając się do obcego miasta,
mając kolegów 20 lat starszych, szybko nauczyłem się przy nich tego rzemiosła  Taka ciekawostka: spożywać alkohol zacząłem dopiero po 18-stce.

michu: Jakbyś mógł opisać dotychczasowe życie w trzech słowach jakie by one były?
DrHouse:  Praca, matka, trzeciego Wam nie zdradzę 

michu: Jesteś kawalerem czy masz już swoją drugą połówkę? Nie chodzi mi o tą w lodówce ;);)
DrHouse:  Preferuję jednak 0,7. Jestem kawalerem. Żaden związek mi się nie ułożył.

michu: Masz może jakiś ulubiony numer? Chodzi mi o muzykę. 
DrHouse:https://www.youtube.com/watch?v=PNTXSajgg-M

michu: Ulubiona broń w cs 1.6?
DrHouse: AWP

michu: Grywasz w inne gry oprócz tej pixelowej strzelaninki Counter Strike :D:D ?
DrHouse: Nie, jakby nie CS to bym nie grał w nic. Jakby nie Mordownia to bym nie grał w CS.

michu: Masz jakiegoś pupila?
DrHouse:  Został mi jeden samiec pyszczaka w akwarium o pojemności 450 litrów, i skutecznie pozbywa się każdej ryby którą mu dokupię 

michu: Ulubione potrawy, przekąski?
DrHouse: Z potraw to spaghetti, a z przekąsek to piwo.

michu: Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach?
DrHouse: Brak szczerości.

michu: Kibicujesz Polakom na mundialu? Jak myślisz co osiągniemy. 
DrHouse:  Nie interesuję się w ogóle piłką nożną.

michu: Filmy czy seriale?
DrHouse: Zdecydowanie filmy, z seriali jedynie Gra o Tron oraz pierwsze 2 sezony Dr House.

michu: Wiemy że jesteś fanem serialu Dr House, a powiedz nam jakie filmy preferujesz chodzi mi o gatunek.
DrHouse: Nie, nie jestem fanem tego serialu (już). Po prostu jak zaczynałem swoją przygodę z CS'em to ten serial wchodził na antenę. Preferuję natomiast filmy
Sci-Fi.

michu: Używasz innych social mediów niż facebook?
DrHouse: Używam Twittera, lecz jedynie do obserwacji osób i organizacji, które mają wpływ na moje obecne zajęcie. Nie udzielam się tam w żaden sposób. 

michu: Ulubiona marka samochodu?
DrHouse: Posiadam BMW, lecz jako takiej swojej ulubionej marki nie mam. Napewno chciałbym mieć kiedyś jakieś sportowe Porsche 

michu: Nasz super wywiad niestety dobiegł końca. Dziękuję jeszcze raz że się zgodziłeś na wywiad ze mną :D:D
Jeżeli chcesz możesz pozdrowić kogoś z tego miejsca  Żegnam
DrHouse: Również dziękuję za wywiad. Pozdrawiam całą społeczność Cs-mordownia.pl, szczególnie zlotowiczów 

Dziękuję wszystkim czytelnikom za aktywność w dziale redakcji, oraz zapraszam przy okazji do ankiety !

przy okazji mam wiadomość do niektórych osób nie traktujcie naszej pracy jak profesjonalnej redakcji, bo nią nie jesteśmy. Mam nadzieje że stanę się lepszym redaktorem metodą prób i błędów.

Wywiad fajny! Długi i fajny na dobranockę :D niestety nic „nowego” się nie dowiedziałam ale i tak gut! 

Brawo Michu, jednak coś tam umiesz :D

Tyle razy się już widzieliśmy i gadaliśmy, że wszystko już wiedziałam wcześniej, a wiem pewnie i więcej :D

Wywiad miło się czyta, połowa tematu krąży wokół alkoholu  :DxD ale to cały House hah. 

W dniu 6.02.2018 o 21:21, michu napisał:

michu: Jest coś co utkwiło Ci w pamięci, jakaś zabawna historia lub ciekawostka związana ze zlotem i czy zechciałbyś nam opowiedzieć? 
Może być kilka 
DrHouse: Było tego wiele i wiele litrów wódki temu  Każdy zlot ma takie swoje zabawne historie. Stojąc w korku na autostradzie piliśmy sobie piwko i graliśmy
miłym Paniom na akordeonie 

Tak,gralismy Pania na autostradzie :) tylko zapomniales dodac ze,ta mala chora dziewczynka podeszla do nas z garscia drobnych pieniazkow i chciala nam je dac bo myslala ze my zbieramy jakis grosz :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...