Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

GAZETKA Wydanie 19

Recommended Posts

72715490018787687002.png.7e9870aabe14913e3c35fddb6efd80b4.png

Gazetka nie ma na celu nikogo urazić a rozbawić!
Miłego czytania!

Nowi członkowie administracji

Moderator: ~DArkness

Redaktor : Michu

JH@ CS:GO MOD : Rehab

Nowi admini CS:GO MOD : Etos, Cykam Sie007 oraz ESL

Teamspeak : Michu

 

Nowe twarze na forum!

W ostatnim czasie na nasze forum dołączyło trochę nowych użytkowników! A część z nich wróciła na „stare śmieci”. Serdecznie witamy na forum i mamy nadzieje że zostaniecie z nami jak najdłużej!

 

Prace na forum trwają!

Na forum z dnia na dzień wciąż trwają prace! Może nie wszyscy je zauważają, bo prace dzieją się też od „środka”. Nie dawno doszła nowa zakładka na forum, „Galeria”. Co to takiego?
„Aplikacja” ma na celu umożliwić dodawanie różnego rodzaju zdjęć na nasze forum. Od zdjęć zwierząt po widoki czy też nasze zdjęcia. W galerii można już zobaczyć zdjęcia „testowe” czy też z 3 i 4 zlotu Mordownii! Zapraszamy do przeglądania oraz wstawiania swoich zdjęć!

 

CS:GO MOD

Na Mordowni pojawił się nowy serwer, CS:GO MOD! Serwer już po tygodniu cieszył się sławą! Nowy serwer sprawił również że na Mordowni zawitało sporo nowych użytkowników! Co zrobił właściciel serwera ART oraz JH@ Rehab że serwer aż tak przyciąga graczy? Może to przez to że jest to serwer „Only 5 maps” co oznacza że jest wgrane tylko 5 map czy może to że Można zbierać, wymieniać się lub kupować skiny? Koniecznie wejdź na serwer i sprawdź jest powodem tej wielkiej sławy!

 

Czy to ptak? Czy to samolot?! Nie!! To Ravek!

Szef AC od zawsze był osądzany o czitowanie..Nie dość że patrzy po ścianach, nigdy nie pudłuje to jeszcze jego „latanie” po serwerze także zwane „BH” (Bunnyhop) Gdy wchodzi na serwer, inni z niego wychodzą bo jak twierdzą „Już nie pograją” Ostatnio coraz częściej gracze burzą się na serwerach że RaVersoN czituje. Czy to prawda? I jak z tym czuje się sam Ravek? Administracja oraz redakcja mordownii dokłada wszelkich starań by każdy się u nas czuł dobrze, więc postanowiliśmy zapytać się jego jak to wygląda.

~DArkness: Jak się czujesz z tym faktem że większość ludzi na serwerach cię nie lubi?

 

RaVersoN: Powiem tak, pani Redaktor. Serce mi wręcz krwawi przez tą całą nienawiść od ludzi kierujących w moją strone. Jest to bowiem niegodne zachowanie w ten sposób traktować ludzi wyjątkowych i ich poniżać. Administracja powinna w tę stronę zrobić krok, aby temu zaprzestać.”

 

Czy administracja z tym coś zrobi?

 

Spiny spiny spiny..

W ostatnim czasie użytkownicy forum mogli doświadczyć kłótni na naszym forum. Co takiego się działo?

Kszaczek (Moderator) chciał dobrze i postanowił napisać post gdzie wyszczególnił komu kiedy wygasa admin by był porządek. Administrator Forum – Art, stwierdził że to nie należy do jego obowiązków i czy ktoś wydał mu polecenie by taki temat utworzyć. Nie miał on oczywiście niż złego na myśli pytając o to, ale jednak nie zawsze wszyscy się rozumieją! Więcej osób trzecich stwierdziło że Art odkąd został AF (Administratorem Forum) się wywyższa i chcę by każdy robił tak jak on chcę..tylko czy to prawda? Może po prostu wykonuje swoją pracę a inni nie rozumieją że jednak jego stanowisko jest dość ważne i dużo robi dla sieci? Nie wiemy co myślą inni..na szczęście wszystko wróciło do normy i żadnych sporów w administracji nie ma!
Oby tak dalej!

 

Mordownia czy trójkąt bermudzki?

Jak wiadomo, każda osoba która złożyła podanie na grafika na Mordownii po krótkim upływie czasu znikała lub od razu odchodziła. Nigdy nie wykryto przyczyny tego problemu. Czy to zleceniodawcy byli za surowi i wymagali za dużo? Czy może po prostu nasi graficy nigdy nie byli wystarczająco dobrzy? Nie dawno pojawiło się nowe podanie na grafika Mordownii, jednak po krótkim czasie on też zrezygnował. Dlaczego? Bo zbyt dużo wymagamy? Co jest przyczyną tej o to rezygnacji? Czy kiedyś się dowiemy? Czy to jakiś spisek?

 

Coś kosztem czegoś?

Whaaaaataaaaa.! Postanowił zrezygnować i zrobić sobie przerwę od Mordownii przez Administratora Forum ART’a. Co znów? Po ich lekkiej „spinie” Łata stwierdził że nie będzie współpracował z taką osobą jak on i że może kiedyś wróci jeśli ART zakończy swoją przygodę na mordownii lub będzie mieć „niższą” rangę od niego. Może coś się jeszcze zmieni? Jak na razie Łata postanowił zostać multiadminiem.

 

 Nie zapomnij zagłosować w naszej Ankiecie! Który serwer na Mordownii twoim zdaniem jest najlepszy?

 

Trochę śmiechu! 

27661306_2000642133537534_2059964525_n.j

205ef84c66d6ed4d4078d2e0a84496c6.png

d03781c403bc2894ba4a9e597d1bd852.jpg

5732464cfa2f55eeb54829c970726bba.jpg

 

 

Z góry dziękuje za czytanie! Już niedługo wywiad!

 

~Redakcja Mordowni 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna gazetka krótka szybko się czyta :P Lubię takie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! W końcu! Teraz tylko 30 dni i kolejna :D

Dobra robota jak zawsze! Liczę ze te miesięczne gazetki będą dłuższe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spiny, spiny, spiny :)
Whata to drugi raz już tak zrobił, bo jak dostałem moda to też parsknął śmiechem i uciekł. Ale przynajmniej jest szczery :D

 

Gazetka naprawdę dobra :) Podoba mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
  • Create New...