Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD V3nom'

Recommended Posts

72356281526859306785.png.1955e3a85305446c9d89bb9c85450731.png

Stały bywalec Mordownii....V3nom'!!!

Pytająca: @~DArkness

Odpowiadający: @v3nom'

-No witam ciebie ja! Na początek było by najlepiej gdybyś się przedstawił.

-Cześć! Mam na imię Tomasz M. Mieszkam w warszawie jak i również się tam urodziłem. Mam 25 lat i robię się już stary

-Prawda. Powiedz mi, jak się czujesz? Słyszałam że ostatnio masz jakieś tam swoje problemy, czy wszystko zmierza w dobrym kierunku?

-Są chwile słabości, jak zawsze u każdego człowieka ale na chwilę obecną wszystko jest już ok.

-Powiem ci że już zdzyłam się o tym przekonać :P Zacznijmy może jak zawsze od pytań o naszej skromnej Mordownii. Opowiedz nam kiedy i jak znalazłeś się akurat tutaj? Dlaczego postanowiłeś zostać?

-Szczerze? Hmmm, ciężkie pytanie... Po tym jak zniknął mój serwer, na którym grałem od 2003r nie mogłem sobie
znaleźć miejsca  wchodziłem na rożne serwery i próbowałem się przyzwyczaić.. Z większości serwerowni próbowali mnie się pozbyć za grę wiec traciłem wenę do zaprzyjaźnienia się z jakąkolwiek serwerownią, w międzyczasie znalazłem Bhz-game  ,na której trosze się zasiedziałem ale co z tego jak i tak się mnie z niej pozbyli...wstawili na AC BL i znienawidzili mnie  Przeszedłem na Esl.eu , tam była powtórka z rozrywki  pograłem trochę aż w końcu mnie zbanowali na 20 lat  Oczywiście na czity  w tym czasie, na eslu poznałem kogoś (nie pamiętam kogo) podał mi ip mordowni ,wszedłem raz drugi trzeci i tak żem został...Miło mi się grało z Gorbaczowem,plisa czy tez z innymi graczami, można było się pośmiać i serwer w miarę prosperował i pomimo wielu banów na mordowni , ludzie mnie polubili i do tej pory mnie pamiętają. Dla tego jestem tu i teraz z wami

-Naprawdę długa historia..ale to też teraz pokazuje jak duże doświadczenie ludzie mają na innych sieciach jeśli chodzi czity :P  Czy to mógł być powód dla którego wróciłeś na Mordwonie czy może jednak co innego?

-CS GO... za duzo nerwów ta gra mnie kosztuje. Zwykły nastolatek ,który uczy się programowania ,może  napisac sobie bez problemu czita, poniewaz silnik tej gry jest z 2009r i jest dla nich banalny w obejściu. I co sprawiło ze wróciłem? Na 5 meczy 3 są z czitami, na tą grę szkoda czasu bo ten czas jest marnowany , wiec wole sobie wejść na Mordownie , ubić 80 fragów i być szczęśliwym ze 1.6 sprawia mi satysfakcje.

-Wracając do tematu, jesteś na mordowni już 6 lat, jakie funkcje pełniłeś? I która ci się najbardziej podobała?

-Byłem tylko adminem ,który mało co się udziela ale bylem  Nie mam ulubionej funkcji ale lubię mieć admina ze względów oczywistych "czity bluzgi czy tez inne kwestie"

-Czyli trzymasz się tak bardziej z tyłu..bardziej tajniak :D Jaki serwer na mordownii podobał/podoba ci się najbardziej?

-Kiedyś typowe FFA z mała ilością map ale teraz to oczywiste ze Only DD2.

-Takie orginalne :D A co z forum? Jest coś co szczególnie zwróciło twoją uwagę?

- Z forum wszystko jest ok, jest to co potrzeba, przejrzyste i łatwe. To zwróciło moja uwagę.

-Wszystkie działy i tzw. Widgety są dokładnie dobrane pod styl, więc mamy takie wrażenie że jest porządek! Jakie masz zdanie na temat administracji na Mordownii?

-Jezeli chodzi o Amatora , podziwiam go za to ze ma cierpliwość i wytrwałość. A do reszty nie mam nic do zarzucenia.   

-Rozumiem. Czy chciał byś coś zmienić?

-Taaaaaaaaak ale jest to niemożliwe Boli mnie to ze te serwery nie są hostowane prywatnie i przez to strzela się gorzej  ale rozumiem pewna kwestie ,ze za duzo pieniędzy poszło w jedno żeby teraz zmieniać na drugie.

-Coś w tym jest. Tyle inwestycji by poszło na nic. Ale jakby tak popatrzeć to tak czy siak nie ma z tego takich dochodów jak niektórzy myślą, może by to nie miało żadnego znaczenia? Wystarczy już pytań o sieci, teraz trochę o twoim życiu poza komputerem. Opowiedz trochę o twoich zainteresowaniach!

-Nie mam zainteresowań , dostosowuje się do każdej sytuacji pracy czy też życia. Mnie to wszystko obojętne

-Jak to tak? Serio nic nic? :o Hmm, to może..czy kiedykolwiek coś zbierałeś? Np. znaczki, kapsle, karty?

-Kiedyś dostałem 3 albumy znaczków ale czy coś zbierałem ? Hmm, niech ja pomyślę . Taaaak, kapsle pokemony żeby w podstawowej szkole mieć czym grać na przerwach, miałem tego cała siate bo albo wygrywalem albo kupowałem dziennie parę paczek chipsów dla trzosów.

-A masz jakieś hobby?

Zbieram muzykę , praktycznie codziennie coś nowego wyszukuje i dodaje do listy utworów. To robiłem od małego i trochę się tego już uzbierało

-Kurde! Ja przez parę miesięcy uzbierałam z 500 piosenek..a tu mówimy o latach :o Zróbmy teraz skok w czasoprzestrzeni. Czy jako dziecko miałeś ulubioną zabawę? 

-Oczywiście że tak  iż ponieważ, ze na moim podwórku było 5 klatek plus przedzielone podwórko z 4 klatkami i oczywiście z dziurą do przechodzenia, wiec mieliśmy duże pole do popisu bo to wszystko było ogromne. Mieliśmy się w co bawić , nasze zabawy były 2 standardowe, chowany i podchody. Zbierało się nas z każdej klatki po 2,3 osoby i zabawa trwała całe dnie

-Nie wiem dlaczego wszyscy tak lubili chowanego! Ja nie lubiłam xD Nie będę się tłumaczyć. Jaką bajkę lubiłeś najbardziej? Może lubiłeś tak dużo że nie jesteś w stanie się określić?

-Oj, było tego i w sumie jest cały czas, ja chyba nigdy nie wyrosnę z tego  moja kobieta się denerwuje jak widzi że oglądam bajki

-Może musisz ją zmuszać by oglądała z tobą? Miałeś dużo znajomych czy raczej nie bardzo?

-Jeżeli chodzi o znajomości podwórkowe to owszem ,było tego dużo ale z czasem się wypalało powoli  nic nowego, standard ale za to więcej znajomości nabyłem poprzez csa  i nie żałuję tych czasów. 

-Czyli internet nie jest taki zły jak mówią :D Czy utrzymujesz kontakt z jakimś znajomym z dzieciństwa? 

-Tak, tylko z jedną, od przedszkola.

-To słodkie :D Ale skoro zbliżamy się z powrotem do dorosłości, wróćmy do teraźniejszości. Jaki sport lubisz najbardziej? 

-Ogółem zrobiłem się leniwy  ale często dopadaja mnie myśli żeby znów zacząć grać w piłkę. Ogółem nie interesuje się sportem , mecz obejrzę raz na rok , jak już trzeba albo nie mam co robić . 

-Ej czyli mamy coś wspólnego! Wole leżeć xD Możesz powiedzieć coś o twoim zwykłym tygodniu? Różni on się czymś od większości innych ludzi? 

-Myślę że ze, życie w Warszawie jest monotonią, praca dom, dom praca , utrzymaj dom i pracuj jak murzyn. 

-No nie wiem czy jak murzyn..nie bądźmi rasistami. Nie publicznie.. :D Ale rozumiem metaforę, tylko czy to tak dokońca prawda? Ale, dobrze, pogadajmy trochę o świecie. Które państwo najbardziej się tobie podoba? Dlaczego? 

-Muszę pierw zwiedzić żeby móc się określić na te pytanie . Byłem tylko w Grecji i do tego wyladowalem na najbrudniejszej wyspie w całej Grecji,która jest okupowana przez jebanych paskudnych Anglikow. 

Brazylia , myślę że tam chciałbym się udać.

-Ach te emocje! Może to był jakiś znak? xD Co chciał byś tam zobaczyć? 

-Te wszystkie slamsy i ich kulturę 

-Rozumiem że ludzie mają różne upodobania.. Chciał byś tam ze sobą kogoś zabrać? Dlaczego akurat tą osobę?

-Oczywiście że tak, kobietę mojego życia  a dlaczego? Bo inaczej się nie ruszę

-Życzę ci powodzenia i abyś miał możliwość by to spełnić. Chciał byś tam zostać na zawsze, czy może mimo wszystko chcesz być w Polsce?

-Raczej nie, wolę Polskę. 

-Czy jesteś w stanie wymienić powody dlaczego wolisz Polskę?

-Taaaaaak, kuchnia polska , moje bloki, Warszawa! Slamsy i klimat. 

- :D Mieszkasz już sam czy wciąż z rodzicami? 

-Mieszkam z kobieta. 

-Planujesz w przyszłości założyć rodzinę?

-I to w niedalekiej przyszłości

-Fajnie :D Znalazłeś już „tą jedyną” czy może wciąż szukasz? 

-Mam  i znalazłem ją przez CS’a. 

-Kurcze, szczęścia! Jesteśmy na dość poważnym temacie zwanym miłością..którą kuchnie najbardziej lubisz?  

-Oczywiście że Polska , nie ma nic lepszego od schabowych czy rosołu..

-Haha miejmy nadzieje że też pomagasz gotować! Jakie danie jest twoim ulubionym? I jaki napój do tego?

-Jest parę dań ale wymienię jedno 

Bitki w sosie chrzanowym  mmm coś pysznego.

Hahaha xD Powiedzmy, że uciekasz przed niedźwiedziem i wpadasz do rzeki, prąd znosi cię na drugą stronę i niedźwiedź stwierdza że nie da rady. Ty zatem wychodzisz, jednak w kieszeni coś się rusza. Złota rybka. W zamian za to że ją wypuścisz, spełni twoje 2 najskrytsze marzenia. Jak one brzmią?

-Domek gdzieś na jakiejś wsi  może jakaś kura czy cuś  jeść za 3ech ,oczywiście nie przejmując się ze przytyjemy i ważyć wiecznie 85/90kg. 

-Dlaczego akurat te marzenia?

-Bo one siedzą mi w głowie i czasem myślę o tym . 

-Marzenia marzeniami. Mieć marzenia to nie grzech! Ale chciała bym się dowiedzieć o tobie parę szczegółów, więc przed tobą seria krótkich pytań! Jesteś gotów?

-Boję się.

Jaki jest twój ulubiony film/serial?

The walking dead i how high

Twój ulubiony kolor?

Nie mam ulubionych kolorów . Aby nie czerwony czy zielony 

Ulubiona czekolada?

Nie przepadam za czekoladą 

Jesteś na tyle duży więc mogę spytać; jaki alkohol preferujesz?

Ogółem piwo to moje paliwo a jak już mam pić coś z większym % to whisky ,broń cie panie Boże wódkę. Nie lubię wódki ,

jak już ja piję to jest to raz na rok.

Palisz?

Palilem 9 lat . Obecnie od dwóch lat pale elektryka 

Chciał byś skoczyć na bungee?

Nie!!! Wolę spadochron 

Słodkie czy słone?

Słone , nie mam zębów na słodkie

Lody czy frytki?

Hmmmm i to i to. W sumie frytki mógłbym jeść dzień w dzień

Las czy góry?

Goooooooryyyy , tylko i wyłącznie , las lubię tylko zima i to przejeżdżając bo jest pięknie 

Miasto czy wieś?

Wychowałem się w Warszawie ale mam już jej dosyć, chciałbym się przeprowadzić może gdzieś pod Warszawę lub dalej , coś z wioską jakaś mała 

-Dobrze, to koniec. Niestety, bardzo mi przykro..alee chciał byś jeszcze powiedzieć coś od siebie? Może kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam Henia , Gienka Janka i Haline

I całe radio trwam

-Hahaha xD Okejki. Ja dziękuje za wywiad i pozdrawiam twoją dziewczynę która od niedawna też ma konto na forum! Życzę wam dużo szczęścia! 

A was czytaczów zapraszam także do : 

~DArkness

Cytat

Taaaak, kapsle pokemony żeby w podstawowej szkole mieć czym grać na przerwach, miałem tego cała siate bo albo wygrywalem albo kupowałem dziennie parę paczek chipsów dla trzosów.

Czuję się staro :(

Kiedyś to były czasy... :D Fajnie było, też dużo bawiłam się w chowanego i podchody z ekipą, która w sumie do dziś się jakoś trzyma! Miłość z cs'a też nie jest mi obca ^^.

W dniu 22.01.2018 o 11:17, ~DArkness napisał:

Pozdrawiam Henia , Gienka Janka i Haline

I całe radio trwam

hahahaha ;D 

Fajne, fajne ;) aż Ci dam serduszko !

Dziękuję za pozdrowienia .! ;D

również pozdrawiam.

tak ogółem myślałam , ze dowiem sie cos nowego .:D ale chyba juz nic mnie nie zaskoczy.

ŻEBY ON BYŁ TAKI ROZMOWNY NA CODZIEŃ .!

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...