Jump to content
  • Ważne!

Szablony, prefix'y i wasze uprawnienia do działów na Forum!

Czytaj więcej
  • 1% Podatku

Oddaj swój 1% podatku!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage
Sign in to follow this  
Rehab

ZAMKNIĘTY Cheat, a może taki skill?

Recommended Posts

Nick oskarżonego: ")"

IP/SteamID oskarżonego: STEAM_6:1:14649324  37.47.9.183  Steam

Data i godzina zdarzenia: Zacząłem grać jakoś 00:50 - koniec mapy ok. 01:00 

Nazwa serwera: ONLY DD2

Mapa: ONLY DD2 

Dowody: W HLTV, wyświetla mi się tylko i wyłącznie to demo http://661087.node41.pukawka.pl/hltv-1801102329-de_dust2-1515623340-1515626040.zip jeżeli to nie to, to przepraszam. 

Opis sytuacji: Gracz, który wie gdzie, kto wyjdzie.. potrafi AWP bez zooma wystrzelić każdą miejscówkę, BH profesjonalisty, info od boga. Jak można to nazwać skillem, a może cheatem? prosił bym o ocen sytuacji przez @Raverson niech spojrzy na to fachowym okiem! 

Edited by Rehab
  • Lubie To! 1

34:30-35:30 "no scope cały czas, celne"  36:30-37:18 "Sprawdzanie po ścianach, no scope znów nie chybione.. reflex niczym pro-player" nie znam się, ale nie tylko mi on nie pasował.. wypisałem tylko 2 takie momenty lepsze, może to sprawdzisz, a może nie :D chciałbym się tylko upewnić, czy oby na pewno on jest czysty. 

Link do dema - http://661087.node41.pukawka.pl/hltv-1801110015-de_dust2-1515626100-1515628740.zip

Edited by Rehab

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

O nas

www.Cs-Mordownia.pl Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Istniejemy dla Was od 2009 roku i ciagle modyfikujemy i urozmaicamy forum,abyscie na nim milo spedzali czas.

Dolacz do Nas