Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD Perun

Recommended Posts

72356281526859306785.png.1955e3a85305446c9d89bb9c85450731.png

Pro raider czy może sportowiec?! Zapraszam na Wywiad z Perunem!

Pytająca : ~DArkness

Odpowiadający : Perun

- Witam Cię bardzo serdecznie! Na początku się przedstaw, powiedz ile masz lat, skąd pochodzisz oraz czym się zajmujesz na sieci. 

- Łukasz, 31 stycznia kończę 19 lat.  Pochodzę z Kielc a dokładnie z Okolic. Na sieci pełnie funkcje admina Only DD2.

- Dlaczego złożyłeś podanie na admina? Po to by pomagać czy tylko po to by mieć przywileje takie jak „odgrywanie” się na innych, VIP lub po prostu status?

- Złożyłem dlatego żeby pomagać, nie jestem taki żeby się odgrywać na innych.

- Oh, to dobrze! Potrzeba więcej takich osób, chętnych do pomocy. Są na sieci osoby które lubisz bardziej niż inne? Dlaczego, co je wyróżnia?

- Wszystkich lubię praktycznie jednakowo.

- To widać na sieci jak i na serwerze :D Jak narazie nie było na ciebie żadnych skarg, tak trzymaj! Nie jesteś z nami aż tak długo na sieci, mimo to możesz powiedzieć co ci się podoba a co nie podoba?

- No nie jestem, Co tu dużo mówić wszystko mi się podoba jest bardzo fajnie i przyjemnie! :D 

- Ciesze się że ci się podoba :D  Co sądzisz o pracy administracji forum? (Właściciel, AF oraz Moderatorzy)

- No cóż moim zdaniem bardzo dobrze sobie radzą, cały czas pracują żeby było jeszcze lepiej i przede wszystkim wiedzą co robią.

- Czyli w pewien sposób wyznaczają sobie jakiś cel i do niego dążą :D  Gdybyś mógł się z nimi zamienić, zamienił byś się i jakie zmiany byś wprowadził?

- Raczej bym się nie zamienił bo nie zrobił bym nic lepiej od nich.

- Aj tam, trochę wiary! Wiara czyni cuda :) Jakie zdanie masz o innych adminach? 

- Nie mam nic do adminów, Ale nie którzy ze tak powiem lecą w kulki.

- Trzeba ich może trochę naprostować :D Dobrze zostawmy sieć, myślę że większość chcę się dowiedzieć kim jesteś. Opowiedz nam o zwykłym tygodniu w twoim życiu prywatnym. Co robisz?

- Uczę się, a po szkole jeszcze chodzę do pracy. Jak kupiło się samochód to trzeba za swoje go utrzymywać :D  

- Uczysz się, jaki kierunek, dlaczego taki? Jaką wiążesz z tym przyszłość?

- Tak uczę się w zawodowce, Mechanik samochodowy. Sam nie wiem dlaczego taki kierunek wybrałem, nie będę raczej pracował w tym zawodzie :P 

- Hmm. Skoro tak to myślałeś  o tym by skończyć ze szkołą? 

- Tak myślałem nad rzuceniem szkoły, Jestem tego zdania szkoła mi na chleb nie da :P 

- Jednak ludzie mają różne poglądy na temat szkoły. W takim razie teraz trochę o przyjemnościach. Co robisz w swoim wolnym czasie? Masz jakieś hobby?

- W wolnym czasie lubię sobie trochę poćwiczyć na siłowni, Właśnie zamierzam kupić jakiś Atlas do domu żeby w domu ćwiczyć.

- Tylko pamiętaj o masie :D Czy wiążesz jakąś przyszłość ze swoim hobby?

- Raczej nie.

- No dobrze,  rozumiem. W jakie gry grasz? Grasz tylko na komputerze?

- Gram w Cs'a i czasem w Lol'a. Też gram w piłkę nożna i Siatkówkę.

O to widzę że nie tylko gry komputerowe :D Wolisz grać w domu czy na zewnątrz?

- Trochę tu i tu. 

- Takie fifti fifti :P Jakie zdanie mają twoi rodzice w związku z tym że tyle przesiadujesz na komputerze?

- Nic nie mówią. Wolą żebym siedział w domu a nie błąkał sie po wsiach itp.

- Haha mają więcej spokoju i nie muszą się tak martwić :P Mieszkasz już sam a może z dziewczyną?

- Mieszkam z rodzicami jeszcze.

- W domu najlepiej! Każdy ma jakieś marzenia, lub po prostu obiera cel. Co jest twoim marzeniem/celem?

- Jak skończę szkole chciał bym znaleźć fajna prace, a potem założyć rodzinę. 

-Poważne cele, ale za to realne :) Chciał byś zwiedzić jakiś kraj lub kontynent? A może morze?

- Nie, nie jestem człowiekiem który lubi zwiedzać lub podróżować, szkoda czasu na to.

- A gdyby ci się spodobało w innym państwie, nie chciał byś tam zostać na stałe? 

- Raczej nie, tutaj mam dużo znajomych rodzinę nie chciał bym ich zostawić.

- I znów, w domu najlepiej :D Wolał byś mieszkać w zwykłym mieszkaniu czy mieć duży dom? 

- Wole mieć Dom. Nie mowie ze jakiś duży czy coś.

- Gdzie czujesz się lepiej, w dużym mieście czy w małym lub na wsi?

- Na wsi od dziecka mieszkam wiec na wsi najlepiej. 

- Skoro jesteśmy w okresie twojego dzieciństwa, było bardziej kolorowe czy szare?

- Bardziej Kolorowe 

- To znaczy że miałeś dużo znajomych i dużo się z nimi bawiłeś na dworze?

No było ich trochę, codziennie się bawiliśmy :D

- A Jaka była twoja ulubiona zabawa?

- Hmm... Najbardziej to chyba w chowanego lubiłem się bawić.

- A ja nie lubiłam bo nigdy nie mogłam nikogo znaleźć xD Jest jakiś moment w twoim dzieciństwie którego wolał byś nie przeżyć, lub po prostu zmienić?

- Hahaha, chyba nie :P 

- Teraz tak szczerze, wolałeś dzieciństwo czy wolisz tą dorosłość do której nam się zawsze śpieszyło? Dlaczego?

- Wole dorosłość Jestem szczęśliwy ze mogę mieć prawo jazdy, jeździć gdzie chce, robić to co mi się podoba zacząć zarabiać i wydawać na co chce. Wole się sam utrzymywać niż brać od rodziców.

- Co za przemowa! Tym oto szalonym akcentem zakończymy dzisiejszy wywiad! Chcesz na koniec dodać coś od siebie lub kogoś pozdrowić?

- Pozdrawiam Całe forum a w szczegolnosci: ART'A Darkness Rehab DrHouse.

Dziękuje za wywiad! A was zapraszam na gazetkę już za tydzień!

~DArkness

Żadnych ćwiczeń w domu! na siłownię rusz dupsko :D wywiad jak najbardziej 10/10 dobra osoba na dobrym stanowisku! a nic nowego o tym nubku się nie dowiedziałem, ehh.. ale wywiad fajny :D Leci plusk.  Oby tak dalej ;) 

Długi, czytelny i dociekliwy wywiad.

Podoba mi się, brawo Wika! 

Podróże są spoko! Zawsze to mega przygody :D Ale rozumiem, że każdy ma swoje upodobania.
Fajny wywiad, przejrzysty zapis, konkretne pytania i odpowiedzi ;) +!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)