Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

QX'Y

ODRZUCONO Podanie na Admina

Recommended Posts

Imię: Mirek

Nick w grze: QX

Jak długo grasz w CS'a?: 7 lat

Znajomość AMXX (1-10): 6-10

Doświadczenie (ile razy, jak długo, na jakich sieciach pełniłeś funkcję administratora serwera bądź H@ serwera): Byłem administratorem i dobrze sobie radziłem

STEAM : Tak bez żadnego VACBANA - https://steamcommunity.com/id/sharishaxd312412/

Dostępność na serwerze (w porach dnia, w jakich dniach tygodnia): codziennie ( Środa, Czwartek, Piątek, Sobota będe zmęczony po robocie wiec tak jakos 13-14)

Ile masz przegranych godzin na serwerze: trudno określić

Coś o sobie, dlaczego Ty: Mam na Imię Mirek chodzę do szkoły zawodowej. Mój zawód to Piekarz. Lubię Grać w Piłkę Nożną, słuchać muzyki no i oczywiście Grać w Gry Komputerowe.

Kontakt: STEAM lub GG- 54729804

Składka (10zł PSC/przelew, 17.22zł smsm): tak/nie :TAK 20 zł PSC lub wyżej

P.S- Widziałem że niema żadnego Podania więc będe wam pomagał

Moim zdaniem Admin powinien być widziany również na "FORUM" jeżeli wiedziałeś jak tu trafić, aby złożyć podanie to i wiesz jak się tu przywitać, dać poznać.. jestem na nie.

1. Administratorem może zostać osoba, która przynajmniej od tygodnia ma konto na forum i udziela się na nim.

2. Administratorem może zostać osoba, która napisała przynajmniej 10-20 sensownych postów na forum.

48639454615467249847.png

Nie tym razem!  Niestety musimy odrzucić twoje podanie. 

Największy wpływ na naszą decyzję miały negatywne komentarze znajdujące się pod Twoim podaniem.

Pamiętaj! Następne podanie na to stanowisko możesz złożyć dopiero za 7 dni!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)