Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

GAZETKA Wydanie 17

Recommended Posts

72715490018787687002.png.7e9870aabe14913e3c35fddb6efd80b4.png

Dzisiejsza gazetka to mała niespodzianka! Z racji tego że znalazłam trochę więcej czasu postanowiłam nie czekać do soboty 06.01.2018 i wstawić ją już dziś! Gazetka też pojawia się w innej formie w ramie testu i określeniu co jest lepsze! Miłego czytania!

 

W ostatnim czasie administracja wzbogaciła się o parę nowych osób, między innymi;


Samel                  Dr.[Joint]           ESL                     Perun

 

Gratulujemy!

 

Ja to zrobię!

Po tym jak ART został nowym administratorem forum, zmiany było widać już następnego dnia. Nasz administrator forum dzień i noc niczym maszyna pracuje na tym by ulepszyć nasze forum. Nie dawno siedząc i pijąc kawę przed komputerem i przeglądając forum zauważył on że ktoś dawno temu proponował graficzną oprawę do moderacji tematów ale nikt nie był w stanie tego dokonać. Przyjął on te wyzwanie i tak o to powstały nowe szablony które już są w użytku.

 

Kszaczek próbujący przejąć role AF?

Moderator Kszaczek od dłuższego czasu jest na sieci i był on już Administratorem Forum., ale ta funkcja została mu odebrana. Czasami bierze on na siebie zadania które nie są jego obowiązkiem, lecz administratora forum. Czyżby miał w planach odebranie tej właśnie roli ART’owi? A może próbuje on pomóc naszemu AF? To wie tylko on jedyny.

 

 

Niczym Kwitnący Kwiat

Deatmach (przedtem serwer aim-only headshot) na początku nie miał zbytnio dużej sławy na sieci, teraz gdy jest tylko 16 slotów. Co raz więcej graczy bije się o miejsce na nowym (starym) serwerze i pragnie spędzić choć chwile właśnie tam. Czy ci gracze są tam z własnej woli, a może zostali oni zaszantażowani przez Właściciela serwera Kszaczka? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne. Serwer potrzebuje więcej slotów!

 

 

DD2 nie stworzone do świątecznych klimatów?

Od początku serwer DD2 miał wstręt do zimowej mapy i ogólnego świątecznego klimatu. Najpierw problemem było to że gracze nie chcieli przebywać na serwerze gdy była mapa zimowego DD2. Potem pojawiły się dziwne lagi na serwerze. Po usunięciu zimowej mapy, lagi wciąż występowały. Po czasie zostało wyjaśnione jedno, wina nie leży po stronie samego serwera, lecz w plikach graczy.

 

Ravek na urlopie 

Raverson na urlopie a problemów co raz więcej. Czy Mordownia poradzi sobie bez niego?

Zaraz po tym jak Raverson ogłosił że będzie nie dostępny, pojawiły się problemy na serwerze DD2 gdzie jest on opiekunem. Wszystko na szczęście wróciło do normy, lecz następnym problemem jest wcześniej już wspomniany gracz oskarżony o czitowanie. Lepiej żeby szybko wrócił i rozwiązał ten problem.

 

Co ten Xabi? 

Słuch po Xabilim (Przyszłym właścicielu BB) zaginął. Był on nie aktywny przez dłuższą chwile i w momencie, gdy wystąpił problem na DD2 pojawił się. Czy to nie trochę dziwne? Czyżby to on włamał się na serwer? Pomógł go naprawić, ale skąd miał dostęp? CZY TO JAKIŚ SPISEK? Może po prostu został zmuszony do pomocy lub poproszony o pomoc w zamian za litr denaturatu? 

 

Co z BB?

Od dłuższego czasu wiadomo że na mordowni zawita serwer Basebuilder, tylko kiedy skoro na niego czekamy już dłuższy czas? Nie tylko gracze ale również administracja sieci czeka w napięciu. Co dalej?! Gorącą atmosferę w dziale BB, ochłodził Właściciel lub PRZYSZŁY Właściciel serwera Xabili Poinformował on graczy oraz administracje że serwer pojawi się już w ferie zimowe i zależy mu na tym by serwer znów był tak popularny jak kiedyś oraz żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik gdy zostanie wykupiona reklama serwera.

 

Co z serwerm GO?

Serwer Only DD2, CS:GO nadal stoi pusty. Amator75 ogłosił że prace przy serwerze rozpoczną się dopiero w nowym roku. Ale czy to nastąpi? Czy jest ktoś, kto naprawdę będzie się tym zajmował? Amator miał w planie założyć tylko jeden serwer CS 1.6 a resztę z CS:GO. Czy to się sprawdzi? Może to po prostu kolejna wtopa?

 

Sluszny czy nie słuszny ban?

Dział Blacklisted to w sumie czarna lista naszych cziterów lub graczy którzy są podejrzani. Mimo swojego mrocznego uroku, w tym oto dziale zawsze pełno żartów i dużo śmieszków. Co jest tego powodem? Kolejny gracz odwołuje się od bana, jednak administracja uświadamia owego gracza że ban był słuszny. Ten jednak wciąż walczy i naśmiewa się naszej administracji i twierdzi że się mylą. Ostateczną decyzje musi podjąć szef AC - RaVersoN który obecnie jest nie dostępny na sieci.

 

Ama jako redaktor?

Amator75 widząc napływ pytań w temacie Q&A postanowił, że będzie on odpowiadać na te pytania na bieżąco. Co prawda, pytań nie było aż tyle że by nie mógł poczekać parę dni, i odpowiedzieć na nie spokojnie. A więc co było powodem do takiego pośpiechu? Czyżby przewidział on że jego komputer dozna zgonu? To już raczej zostanie wielką tajemnicą na wieki.

 

Trochę śmiechu? 

Czyżowa dokładnie sprawdza garnitur męża po powrocie z pracy. Nie znajduje ani jednego kobiecego włoska i mówi: 
- No tak! Ty już nawet łysej babie nie przepuścisz!

 

Co to jest zielone i je myszy? 
Żaba sierota uczona przez kota!

 

Co robi cygan w salonie Subaru? 
Rozkręca Imprezę

 

Sąsiadki rozmawiają na temat Zenka:
- To bardzo pobożny człowiek...
- Skąd to pani wie?
- Nigdy nie przeklina i nie bije żony w niedzielę i święta.

 

Grupa turystów zwiedza ruiny średniowiecznego zamku. Mały chłopiec przygląda się tym resztkom muru i pyta: 
- Tatusiu, to tutaj mama uczyła się jeździć naszym samochodem?

 

Dziękuje za czytanie! 

~DArkness

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

×
×
  • Create New...