Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ART

ZAMKNIĘTY Obiecane Szablony + Ładowanie Forum (Lektura)

Recommended Posts

Tak jak wspominałem w poście " Prace na forum! " , będę chciał dodać  Szablony Moderacyjne - automatyczna treść przy moderowaniu danym Tematem.

Tak więc, dzisiejszej nocy powstało pierwsze 8 szablonów, ta ilość pozwoli używać ich w najczęściej aktywnych działach.

Sprawią również że nie będziemy musieli pisać w kółko, czasem monotonnego "UB", "Podanie akceptuje" czy innych dobrze znanych nam tekstów.

Powiedzmy że to wersja a la BETA, w niedalekiej przyszłości chciałbym dodać tam jeszcze informacje aktualne: powód + kto moderował.

Wybierając dany Szablon do zakończenia tematu, automatycznie ustawia nam się prefix końcowy "Odrzucone", "Brak UB", "Zamknięty" czy inne + zamyka bądź wykonuje odpowiadającą jemu czynność. Także 3 w jednym.

Zapraszam do wypowiedzi, oceniania, co dodać - odjąć i czy wprowadzamy w życie.

Szablony są już wgrane, czekają na wasze opinie.

Razem z nimi, jednocześnie zostaną uruchomione prefix'y ogólne typu: ważne, ogłoszenie, przeniesiony itd.

MODERACJA + DECYZJA -> Dział Rekrutacji + Podania Serwerowe

20502938212438482804.png

Zlecenie wykonane + Temat zamknięty.

11742526567914880900.png

Propozycje; Zaakceptowana i Odrzucona (Tyczy Forum i Serwerów)

98605336151858019856.png

Black List; Decyzje UB i Brak UB.

94825685219584117983.png

Treści na powyższych grafikach można edytować. Wystarczy mi przekazać tekst "na który mamy kaprys".

Na pytania "Czy będzie obciążać dodatkowo Forum" odpowiadam - Nie.

ŁADOWANIE FORUM

Ostatniego coraz częściej wspominacie o długim ładowaniu Forum, które (czasem) się kończy błędem 503 (jak dobrze pamiętam, mogę się pomylić)

Błąd wskazuje m.in. przeciążenie serwera, dużą ilość plików do ładowania podczas buforowania strony.

Dajcie czasu, błędy są zdiagnozowane jednak nie ma możliwości wystartowania.

Chyba się trochę rozpisałem, pewnie to przez zmęczenia (siedzę nad forum w sumie od wczoraj 16(?) z małymi przerwami) ale chociaż jest ta świadomość że znamy przyczyny ładowania + parę rzeczy skończonych.

EDIT:

Tak więc, co zmienić, dodać, odjąć w tych szablonach - i czy wpuszczamy do użytku.

Jak wstanę poprawie jeszcze te prefix'y na cacy i będą do użytku.

Informacje o dostępach do działów możecie zamieszczać w komentarzach, myślę że wieczorem wezmę się za Wasze grupy i zezwolenia.

Do później, śpiący ART

Mówiąc szczerze - nie żałuje, że oddałem na Ciebie głos! widzę, że masz chęci i talent do tego :D oby tak dalej! spisałeś się na (5+) 

Super, nie mogę chwilowo pomoc ponieważ problem z lapkiem mam ale dziękuje za dobre chęci Wam 

Szablony Moderacyjne - oddane do użytku.

Uprawnienia Grup - poprawione, już jest tak jak powinno być.

Prefix'y - zrobione, jednak muszę dobrać jakieś kolory + dodać do działów.

Jakby ktoś zauważył temat/dział do którego można by było przypisać któryś z obecnych Szablonów niech pisze w komentarzach.

Jeżeli jest dział do którego taki dodatek by się przydało zrobić również można zaproponować.

16023171378408490154.png

UPS! Temat został zamknięty przez Moderatora!

Jeżeli uważasz, że ten temat został za szybko zamknięty bądź masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do Kontaktu!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)