Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Whaaaaataaaaa.!

Ping

Recommended Posts

Ciągle mam takie skoki pingu co się oczywiście odzwierciedla w samej grze.

Jak z tym walczyć? Mój komputer znajduje się jakieś 50 centymetrów od routera... 

skoki.jpg

Przede wszystkim pierw uderz do dostawcy swojego neta dla porównania u siebie zrobiłem i wyszło mi od 11ms do 20ms gdzie jakimś cudem na serwerze dd2 czasem mi skacze do 300 z niewyjaśnionych okoliczności :)

Miałem ten sam problem co wyżej. Dostawca nic nie poradził, lecz wina leżała po stronie antywirusa, który nie wiadomo czemu blokował dostęp do internetu i pingował jakieś strony. Zmiana antywirusa przywróciła wszystko do normalności.

Dodam parę informacji:

router: Asus RT-AC51U

PC: MacBook Air, early 2015 z procesorem i5 i 4GB DD3 na pokładzie. Wersja systemu: High Sierra 10.13.2

Co zrobiłem do tej pory: zeskanowałem os pod względem wirusów, zresetowałem router do ustawień fabrycznych, update firmware na routerze, analiza otoczenia sieciowego i zmiana kanałów na mniej uczęszczane. Wszystko na nic.

Teraz najważniejsze: router kupiłem około 2-3 miesięcy temu, nie było żadnych problemów. Nagle ping z dnia na dzień po prostu zaczął skakać. UPC umywa ręce, skoro na innych urządzeniach i połączeniu kablowym jest okej.

ping3.jpg

Nie wiem czy juz probowales, ale sterowniki karty sieciowej zaktualizuj, jezeli zaś po kablu jest ok to moze sprobuj poprostu router przenies w inne miejsce, moze cos blokuje wifi, wylacz zabezpieczenie wifi i wylacz na probe antywira.

Spróbowałem podłączyć się pod internet mobilny - zupełnie inne urządzenie. Problem jest dokładnie taki sam, więc wnioskuję, że gdzieś leży wina po stronie mojego komputera a nie samego Internetu 

2 godziny temu, Frytka napisał:

Jak najbardziej.

Zrobiłem zgodnie z radą, znalazło i usunęło koło 600 MB jakiegoś syfu, ale problem jak występował, tak występuje

A moze system Ci sie zaktualizowal lub wymaga aktualizacji, jakies rozwiazanie musi byc, probuj i daj znac.

Przeprowadziłem kupę działań samodzielnych i ostatecznie i nie wiem, które z nich pomogło.

Nie mniej jednak, nikt ani tutaj ani gdziekolwiek indziej nie potrafił sensownie wskazać rozwiązania problemu.

Najważniejsze, że mogę już grać ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)