Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD Samel

Recommended Posts

72356281526859306785.png.1955e3a85305446c9d89bb9c85450731.png

Dzisiejszy wywiad odbędzie się z moim lustrzanym odbiciem, mianowicie "Aniołem ciemności" Czy jest coś, co jest w stanie rozgrzać jego ciemne jak noc serce? Przeczytaj i dowiedz się sam! 

DArkness:  No cześć! Zacznijmy wywiad od przedstawienia twojej osoby. Mógł byś powiedzieć coś o sobie? 

Samel: No cześć! Mam na imię Adrian i nie jestem alkoholikiem. :D 
Za to dużo palę, szczególnie, gdy mnie zabijają. 
Mam 19 lat, jestem z Poznania i z dumą o tym mówię. :D 

~DArkness:  No hej Adrian! Miło mi że nim nie jesteś,  chyba jako jeden z nielicznych. No ale cóż, każdy ma jakieś uzależnienia. Lubisz swoją miejscowość? Czemu?

Samel: Kocham moje miasto. Za wszystko. Lubię jego historię i od zawsze mam tu korzenie. Jestem rodowitą pyrą. :D 

~DArkness:  Rozumiem, a myślałeś kiedyś o tym by się przeprowadzić czy raczej chcesz zostać tu gdzie jesteś?

Samel: Chyba tylko druga połówka mogłaby sprawić, żebym się stąd wyprowadził. :) 

~DArkness:  Ooo to słodkie :D Do takich tematów jeszcze wrócimy, a teraz trochę o sieci. Ostatnio dużo osób cię chwali że masz dobrą aktywność na serwerze, ale skąd tyle tego czasu na grę? Co robisz na co dzień?

Samel: Fakt, z administratorów jestem prawdopodobnie najczęściej na serwerze, co nie oznacza, ze najwięcej robię. Serwer jest zazwyczaj pełny i nie zawsze można upilnować tych 30 graczy.
Aktualnie "zmieniam" pracę, czyli po prostu siedzę na zwolnieniu chorobowym i mam czas. :D 

~DArkness:  Aaa no chyba że tak! A uczysz się jeszcze czy już skończyłeś?

Samel: Skończyłem szkołę w tym roku, po wielu zmianach kierunków, między innymi technik informatyk, w końcu zostałem elektronikiem. 

~DArkness:  O to fajnie, ja jeszcze z 5 lat..hehe. Powiedz, co robisz gdy masz wolne? Jakie masz zainteresowania i co robisz w swoim wolnym czasie?

Samel: Na pewno najwięcej czasu spędzam słuchając muzyki czy oglądając filmy, lubię i posiadam tatuaże, jednak moim największym zainteresowaniem od dziecka jest mój zabytkowy pojazd.
Nie chodzę na imprezy i rzadko zdarza mi się wypić, co nie znaczy, że nie lubię się dobrze bawić! :D 

~DArkness:  Widzę że mamy dużo wspólnego. A ile tatuaży masz? I jakie mają znaczenie? 

Samel: Na a calym lewym przedramieniu mam wytatuowane moje auto, które nie jest tylko tatuażem auta. Tak jak to widać  z kogoś perspektywy. Tatuaż oznacza moje dziecinstwo, zloty, miejsca, ludzie wspomnienia, no i rowniez samo auto ktore kocham. :x 

~DArkness: Nawet nie wiesz jakie to dla mnie jest słodkie. :x  Takie inne i ta miłość to pasji..ahh. Ta miłość..zakręcona. Zbliżamy się powoli do teamtu sieci, ale przed tym jeszcze powiedz, grasz w jakieś inne gry prócz csa?

Samel: Hmm, jedyne co mogę na szybko wymienić to na pewno GTA, dużo było tych gier, najdłużej jestem z CS'em.

~DArkness:  No tak, te GTA. Chyba większość ludzi miała styczność z tą grą, ale do życia prywatnego jeszcze wrócimy. Zacznijmy może od początku, jak znalazłeś się akurat u nas?

Samel: Szczerze? sam nie wiem. Skończyłem z 1.6 kilka dobrych lat temu, zacząłem dużo grać w CS:GO, stary znajomy z ligi esl mnie wyszukał i tak wspomnienia z tą wersją wróciły.
Pierwszym serwerem na jaki wszedłem po tej kilkuletniej przerwie był właśnie Only DD2 i tak zostałem, dostałem kilka banów, a teraz sam je rozdaję. :D

~DArkness:  Hahaha, pamiętam i rozumiem :P Mocno się zdenerwowałeś po tym jak 2 razy z rzędu dostałeś bana u nas na serwerze?

Samel: Bliżej do zdenerwowania było mi, gdyż odcięto mnie wtedy od wspinaczki w rankingu serwera. 
Drugi ban był nieco irytujący. Bez powodu i przedstawienia dowodów. Strata czasu.

~DArkness:  Tak, też mnie to zdziwiło. Ogólnie trochę dziwina sytuacja i dziwny okres..  Jakie miałeś wtedy myśli?

Samel: Zacząłem wtedy myśleć o adminie. Nie o odejściu od Was.

~DArkness:  Jesteś niczym wygranie w totolotka! Większość by raczej nie traciła czasu i szukała nowego serweraOpowiedz nam skąd nick „samel”?

Samel: Od samaela w religii. Jakiś aniołek śmierci, panno Ciemności. Jednak nie chciałem być sama, wiec sam, ,,samel''. :D 

~DArkness:   Jeszcze więcej wspólnego niż myślałam! :D W przyszłości planujesz składać podanie na jakieś wyższe stanowisko czy mam zamiar pozostać tylko adminem?

Samel: Nie myślę o tym, robię swoje, ale przydałoby się prócz dawać banów, także móc je ściągać. 

~DArkness:  To raczej nie nastąpi, za duże ryzyko że będą lewe ub :P Może coś prócz tego jest co byś chciał zmienić na serwerach lub forum?

Samel: Wiele odnośników nie działa. W liście adminów brakuje mojego nicku. :D 

~DArkness:   Hmmm. Co sądzisz o pracy amatora? Czy twoim zdaniem dobrze się sprawuje?

Samel: Nie znam go tak jak większość, widać, że zna się na tym co robi i stara się, żeby wszystko dobrze grało.

~DArkness:  To dobrze, czasami potrzeba opinii tych co patrzą od zewnątrz a nie tylko od wewnątrz . Są na forum osoby które ci nie przypadły do gustu? Jest tak że od początku z kimś się nie lubisz? 

Samel: Nie przypadło mi kilka sytuacji, w których punt regulaminu był ważniejszy niż pomoc graczowi, ale osoby takiej nie ma.

~DArkness:  Regulamin niczym biblia..ale wiem coś o tym. Nie zawsze jest używany poprawnie. Prócz tego twoim zdaniem, na forum są osoby które zawsze pomogą?

Samel: Krótko, tak, według mnie są. Sam staram się być dla innych pomocny. :) 

~DArkness:  I bardzo dobrze, bądź dobry dla innych to inni będą dobrzy dla ciebie. :D Jest coś czego oczekujesz od reszty załogi sieci?

Samel: Chyba jedynie większej aktywności niektórych z administratorów dd2, bo ostatnio jest z tym problem.

~DArkness:  Hej admini! Mam nadzieje że to czytacie :P  Gdybyś mógł zostać właścicielem na jeden dzień, co byś zmienił na sieci?

Samel: Zaczynając od tego, że nie dałbym rady z obowiązkami, które by mnie dotyczyły, to i tak nic bym nie zmienił. :D 

~DArkness:  Hah! To fajnie i bardzo miłe :D Cieszy mnie to bardzo.  Jest coś co ci się nie podoba na naszej sieci?

Samel: Aktywność adminów i trochę mało "żywotności" na forum.

~DArkness:  Jak wiesz, sieć niedawno ruszyła na "nowo" może z czasem coś się zmieni..chociaż wiesz jak to teraz jest z cs'em. Miejmy nadzieje że amator też czyta te wywiady i może pomyśli nad aby zmienić coś co nie podoba się naszym graczom. Ale może wrócimy do twojego życia prywatnego?

Samel: Z przyjemnością. 

~DArkness:  Myślę że tak będzie najlepiej. A więc, wiemy już jak się nazywasz, ile masz lat i co robisz w swoim wolnym czasie. A co z rodziną? Mieszkasz jeszcze z rodzicami? Z rodzeństwem?

Samel: Rodzice mają własny domek, ja mam własne mieszkanie, rodzeństwa niestety nie mam. 

~DArkness:  O to już tak na swoim, czyli prowadzisz dorosłe życie. Chciał byś mieć rodzeństwo? 

Samel: Tak, chciałbym mieć starszego brata.

~DArkness:   Ja mam, ale bardzo rzadko go widzę. Jednak jednak jest tak samo denerwujący jak młodszy :P Masz jakieś zwierzątko w domu?

Samel: Mam 2 koty, kiedyś miałem jeszcze żółwia, ale mi uciekł.. brzmi komicznie.
Zabierałem go na działkę i chyba pociągnęło go do jeziorka, ale może teraz mu lepiej. :D 

~DArkness:   Miejmy nadzieje że wciąż żyje..heh..  Chciał byś założyć rodzinę?

Samel: Chciałbym, nie w najbliższym czasie, ale tak.

~DArkness:  A  znalazłeś już swoją drugą połówkę z którą chciał byś założyć tą rodzine?

Samel: Temat rzeka, ale może rzeka ma ujścia..

~DArkness: Ah, rozumiem. Patrząc na to jaką jesteś osobą, myśle że sobie poradzisz. Dużo się rozmawia na temat marzeń, niektórzy traktują je jako obraz szczęścia a inni jako cel do którego dążą. A co z tobą? Masz marzenie czy cel?

Samel: Mam marzenie i dążę żeby się spełniło i żeby się spełniło może nie będę go wyjawiał.

~DArkness: Tym bajecznym akcentem zakończymy twoją męczarnie i moją ciekawość. Seria krótkich pytań została już tradycją wywiadów z DArkness więc ciebie nie może pominąć. Jesteś gotowy?

Samel:  Na wszystko. :) 
Dziękuję za wywiad, ciekawe pytania i zainteresowanie, mimo że jestem z Wami od niedawna.

~DArkness:  To ja dziękuje że się zgodziłeś! :D Nareszcie "świeże mięsko" :P Ale teraz dobrze się zastanów na odpowiedziami! 

Dmuchany zamek czy basen z kulkami?

Dmuchany zamek.

Szampan czy Wino?

Wino.

Grill czy ognisko?

Ognisko.

Czekolada mleczna czy biała?

Z orzechami.

Cola czy pepsi?

Pepsi.

Drzewo czy krzaczek?

Kszaczek.

~DArkness: Jaka marka samochodu jest twoją ulubioną?

Samel:  Volkswagen, ale nie żaden passat, tylko najstarszy z Volkswagenów. Protoplasta Porsche 911. Zaprojektowany przez samego Ferdka Porsche - stary Garbus. 
A o to mój własny:

5a3402bcd88c1_zdj1.thumb.JPG.e470effd7e1c5399e081709765067b2f.JPG.1b364390964c64d92f186928be8161b3.JPG

5a3402c1c4de0_zdj2.thumb.jpg.61d6487afb0be3fcb16208e6a93bbfbc.jpg.5eb64a928d3372425c91b6064b5dd3ed.jpg

5a3402c78c5cf_zdj3.thumb.jpg.a3fbd2a30965e733dfbc20fddc2f82e0.jpg.80b0dd3303e89d3a71db17f77b699ae8.jpg

5a3402cae7e25_zdj4.thumb.jpg.0860b67e7785a62fed532cf400e3677e.jpg.70a4a65f5e624d73e0aba97283e96746.jpg

~DArkness: Autko świetne! A pierwsze zdjęcie bomba! Przypomniało mi film "Footloose" :P Jeszcze raz dziękuje za wywiad i może w przyszłości pojawi się kolejny? kto wie? Chciał byś może kogoś pozdrowić? 

Samel:  Wszystkich użytkowników sieci! Dziękuje :) 

Wywiad też mi się spodobał, przechodzenie z tematu na temat nie było losowe co jest chyba najważniejsze

Leci +

Fajnie.
DArkness chyba flirtuje zamiast przeprowadzać wywiad :D
Volkswagen ulubiony? Pracuje w VW i nawet byłem w Waszej fabryce na delegacji :)

Fajny wywiad :)

Propsy za tatuaże, sam jestem ich miłośnikiem i wiem, że są uzależniające :D mogłeś się pochwalić swoimi dziarami :)

2 godziny temu, DrHouse napisał:

Fajnie.
DArkness chyba flirtuje zamiast przeprowadzać wywiad :D
Volkswagen ulubiony? Pracuje w VW i nawet byłem w Waszej fabryce na delegacji :)

Ale tylko mój volkswagen :D
ew. inne klasyczne vw typu scirocco, czy t1/t2/t3 które również mam

Ostatnio widziałem scirocco w Chemnitz, ale t1 t2 czy t3 to u nas juz rzadkość.

14 godzin temu, DrHouse napisał:

Ostatnio widziałem scirocco w Chemnitz, ale t1 t2 czy t3 to u nas juz rzadkość.

a u mnie codzienność :D
garbi 71, scirocco mk2 z 83 i t3 z 80
btw volkswagen często sponsorował moje zloty

Wywiad konkret, a pierwsze zdjęcie to ujęcie jak ze sceny przed odpłynięciem Titanica :D

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...