Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD Dr.[Joint] v2.

Recommended Posts

72356281526859306785.png.92d7f69edfacf861c11e191f3227bd33.png

Zawsze szczęśliwy, zawsze gotowy by komuś pomóc, nigdy nie spinający..

Dr.[Joint]!!

~DArkness: No hej doktorku! Co tam u ciebie słychać? Wszystko dobrze?

Dr.[Joint]: Siemanko! A no jakoś leci, trochę naspawany jestem ale mam nadzieję że nie będę plótł głupot :D 

~DArkness: Haha myśle że dasz radę :D Spróbuje cię nie zamęczyć.  Śnieg już u ciebie spadł? Jest zimno?

Dr.[Joint]: Tak, wczoraj spadł pierwszy śnieg lecz temperatura wynosi 0 stopnii i jest straszna chlapa. Nie lubię takiej zimy :( 

~DArkness: Uwierz że cię rozumiem! Ja na przykład w ogóle nie lubie zimy..chyba że pada śnieg a ja sobie siedze pod kocykiem koło kominka :D Pamiętam że już kiedyś z tobą był wywiad, ale nowi użytkownicy raczej go nie czytali. Myślę że po tym wywiadzie trochę cię poznają! Zacznijmy od przedstawienia twojej osoby. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?

Dr.[Joint]: Mam na imię Mateusz, mam 19 lat i mieszkam we Włocławku - okolice Ciechocinka, dalej Torunia

~DArkness: Fajnie :D Mamy na ciebie namiary! Więc aby cie porwać, musimy jeszcze wiedzieć co robisz na co dzień? Pracujesz czy może jeszcze się uczysz?

Dr.[Joint]: Aktualnie kształtuję się na przyszłego Protetyka w Studium Dentystycznym w Płocku oraz uczęszczam na praktyki w tym że kierunku.

~DArkness: Ooo czyli jak mi zęby wpyadną, będę wiedziała  kto mi pomoże! Ale miejmy nadzieje że jeszcze  nie będzie takiej potrzeby.  Tylko dlaczego taki kierunek a nie inny?

Dr.[Joint]:  Hmm. Jest to dość trudne pytanie, po prostu poczytałem trochę o tym zawodzie, zagłębiłem się w temacie a z racji iż posiadam zdolności manualne to nauka przychodzi mi z wielką łatwością. A co ważniejsze, Podoba mi się to!

~DArkness:  To w pewnym sensie jak spełnianie marzeń i będziesz chodził do pracy z uśmiechem na twarzy . Poza nauką co robisz? Jakie masz zainteresowania?

Dr.[Joint]:  Ojj tu się nie zmieniam  Cały czas coś smażę, spotykam się ze znajomymi, od czasu do czasu zachlam mordę no i ostatnimi czasy coś tam strzelam

~DArkness:  To dobrze, jesteś osobą dynamiczną :D Fajnie że ludzie robią różne rzeczy a nie prowadzą monotonne życie. A masz jakieś hobby? Zbierasz coś?

Dr.[Joint]: Nie zbieram :D Ale sport od zawsze był moim hobby, kopanie w piłkę od małolata, po jakiś luźny basket z kumplami. Czasem siłownia lub jakiś poranny Orlik. 

~DArkness:  Czyli prowadzisz aktywne życie gdzie dużo się dzieje! Fajnie fajnie! Wiemy jaki kierunek obrałeś, ale kim chciałeś być jak byłeś mały?

Dr.[Joint]:   Gdy byłem mały zapewne jak większość chłopców chciałem zostać piłkarzem, po paru latach miałem lekką zajawkę na informatykę ale zmieniłem plany i jestem tu gdzie jestem czyt. Młody Protetyk 

~DArkness:  Myślałam że policjant albo strażak. No ale pozory mylą..heh. A jakim kolorem opisał byś swoje dzieciństwo?

Dr.[Joint]:  Jeśli ma być to jeden kolor to wybieram czerwony, jest to ciepły, barwny kolor i takie też było moje dzieciństwo! Niczego bym w nim nie zmienił 

~DArkness:  Oh, czyli sama radość! Skoro wchodzimy już w strefę prywatną i jeszcze bliższą ciebie. Masz dużą rodzinę?

Dr.[Joint]: Dużą bym jej nie nazwał, Rodzice + Ja + Młodsza Siostra  Czyli skromna 4 - osobowa Familia

~DArkness:  No nie jest duża, ale z pewnością wystarczy. Ile lat ma twoja siostra? 

Dr.[Joint]: Siostra jest 7 lat młodsza ode Mnie więc sami wywnioskujcie.

~DArkness:  Nie lubię matmy więc nie oblicze. Za duże wyzwanie jak dla mnie.  A o co to miałam pytać...o wiem! Masz jakieś zwierzątko?

Dr.[Joint]: Aktualnie nie posiadam żadnego, siostra jedynie ma jakiegoś tam Chomika 

~DArkness: Myślałam że to co jest w domu jest wspólne..hm.  Obecnie jesteś w związku czy nie?

Dr.[Joint]: Jestem wolny lecz od lat oddany Marysi :D 

~DArkness:  No skoro tak. Byłeś kiedyś za granicą? Jak ci się podobało?

Dr.[Joint]:  A no byłem i to dokładniej w Holandii. Wyruszyłem tam zaraz po maturach w celach zarobkowych, na swoje przyszłe studia. Piękny kraj, pełen uśmiechniętych ludzi. O zapachu trawki już nawet nie wspomnę hah :D Mam zamiar tam wrócić gdy już skończę się kształcić.

~DArkness:  Widzę że masz poważne plany przyszłościowe. Trzymaj się ich, napewno daleko zajdziesz :D  Gdzie chciał byś pojechać? Co chciał byś zwiedzić?

Dr.[Joint]: W przyszłe wakacje chciałbym pojechać ze znajomymi do Chorwacji odpocząć, oraz odwiedzić chociaż na parę dni Amsterdam. Aktualnie myślę nad jakimiś górami, które odwiedzę w Ferie Zimowe.

~DArkness:  Rozumiem, każdemu się należy chwila odpoczynku. Ale wciąż jest chociaż trochę aktywności fizycznej.  To teraz trochę o sieci. Opowiedz jak znalazłeś się na mordowni i kiedy dołączyłeś?

Dr.[Joint]:  Na Mordowni znalazłem się za sprawą Dzika który posiadał kiedyś cudownego COD'a na którym grałem. Na wcześniejszej sieci doszło do pewnych kłótni przez co Dziku postanowił zmienić sieć i bum. Tak tutaj jestem od 2014 roku.

~DArkness: Czyli jesteś niczym cień! Nie no rozumiem że poszedłeś za serwerem. Zrobiłeś coś czego żałujesz w historii twojej kariery na mordownii?

Dr.[Joint]: Wziąłem sobie zbyt dużo obowiązków na głowę, co skończyło się później zniknięciem i rezygnacją z Counter-Strike'a

~DArkness: Nie przemyślane decyzje, coś o tym wiem. Może lepiej by było z niektórych zrezygnować a nie odrazu uciekać? Jest jakaś osoba z którą nigdy nie mogłeś złapać wspólnego języka?

Dr.[Joint]:  Rozumiem że mowa o jakimś użytkowniku sieci, wydaje mi się że nie.

~DArkness: To w sumie dobrze. Po co komu negatywna energia? Ale czemu zrezygnowałeś z rang?

Dr.[Joint]: Nie była to moja rezygnacja. Wziąłem sobie urlop w celu uczenia się do Matur, zaraz po ich napisaniu od razu wyjechałem do Holandii bez możliwości komunikacji, nie miałem internetu oraz kompa do czasu aż zlikwidowali roaming. Pochłonięty pracą nawet nie myślałem o grach czy innych sprawach tym bardziej że nie miałem przy sobie lapka. I tak to się skończyło 

~DArkness: "Kariera" najważniejsza :D Takie było po prostu twoje przeznaczenie. Zamierzasz wrócić na sieć jako część naszej załogi?

Dr.[Joint]: Aktualnie nic nie planuje

~DArkness: No dobrze, może jeszcze wróc:Disz do administracji   Co sądzisz o obecnej atmosferze na sieci?

Dr.[Joint]:  Według mnie wszystko jest git 

~DArkness: No i super! Krótko i na temat. Twoim zdaniem, amator zrobił dobrą robotę na sieci w ostatnim czasie? Dlaczego?

Dr.[Joint]: Moim zdaniem Arek idzie w dobrym kierunku, w końcu coś na tej sieci się zmienia

~DArkness: Oby tak dalej huh?  Jest coś czego ci brakuje na sieci?

Dr.[Joint]: Pełnego COD MOD'a Dzika 

~DArkness: COD MOD jest, ale nie Dzika. (Psst: Zawsze możesz pomóc ulepszyć)  Co sądzisz o nowym stylu?

Dr.[Joint]: Jest super! Podoba mi się :) 

~DArkness: Miejmy nadzieje że inni też mają takie zdanie :D  Chciał byś coś zmienić w samym forum?

Dr.[Joint]: Aktualnie zmiany idą bardzo dobrze, nie zmieniałbym już nic

~DArkness: Jednak myśle że trochę zmian będzie.A jak podoba ci się dział redakcji? Brakuje ci w nim czegoś? Zmienił byś coś? 

Dr.[Joint]:  Proponuję przywrócić Ankiety!  Wydaje mi się że długość wywiadu jest wystarczająca, nie za długi nie za krótki.

~DArkness:  No to mi nic więcej do szczęścia nie potrzebuje :D I na koniec już, żeby cię więcej nie męczyć..*Ciche bębenki w tle* czas na serie krótkich pytań!

Dr.[Joint]:  Nie ma sprawy 

Kebab czy pizza?

Kebsik z wołowiną i sosem łagodnym 

Piwo czy wódka?

Tylko wódka, piwo mi nie wchodzi 

Impreza czy leniuchowanie?

Impreza

Cytryna czy grejpfrut?

Grejpfrut

Jak przekąska to słodka czy słona?

Słodka

Sok czy napój gazowany?

Napój gazowany

Czujesz różnice pomiędzy wodami mineralnymi?

Tak, szczególnie pomiędzy niegazowaną a gazowaną 

Dobrze, teraz to już koniec i nie będę cię już serio męczyć! Chciał byś dodać coś od siebie lub kogoś pozdrowić?

Dr.[Joint]: Dziękuję Ci za chęć przeprowadzenia ze mną wywiadu, pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Mordowni.

Tobie Mateuszu dziękuje a was, zapraszam na  wywiad już za 2 tygodnie! A za tydzień zapraszam na gazetkę!!

~DArkness

Lepsze wywiady na żywo niż tak jak kiedyś, gdzie pytania były z góry narzucone :)

Wywiad excellent

18 minut temu, Wajder napisał:

Lepsze wywiady na żywo niż tak jak kiedyś, gdzie pytania były z góry narzucone :)

Wywiad excellent

Te pytania były z góry narzucone xDDDD

Weź ty się już lepiej nie wypowiadaj

Teraz, Wajder napisał:

Źle napisałem xD chodzi o to, że były gotowe pytania a ty tylko uzupełniałeś to :P

Tak też nie było XDD

1 minutę temu, Dr.[Joint] napisał:

Te pytania były z góry narzucone xDDDD

Weź ty się już lepiej nie wypowiadaj

Źle napisałem xD chodzi o to, że były gotowe pytania a ty tylko uzupełniałeś to :P

No i super! Wywiad fajny, w końcu nowy, lepszy początek :D 

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...