Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD [Wywiad] Skrzyp3k

Recommended Posts

Osoba która zawsze walczy o swoje! Osoba która nie da o sobie zapomnieć! Osoba która dąży do swego!

ZAPRASZAM

Do wywiadu z nikim innym jak SKRZYPKIEM! 

~DArkness: Cześć Skrzypku! Jak się czujesz?

Skrzyp3k: Wspaniale! Zdrowy i to najważniejsze  Moje uszanowanie.

~DArkness: Cieszę się! Chociaż ty jesteś :) Bo ze mną trochę gorzej. Na początek może opowiedz nam coś o sobie?

Skrzyp3k: Mam na imię Patryk, nie piję od kwietnia, dużo palę. Mam 22 lata, mieszkam sam z dziewczyną, pracuję, studiów nie zrobiłem. Po szkole średniej mam tytuł Technik ekonomista. Lubię grać w siatkówkę, a ostatnio mam ochotę dużo czytać i oglądać na temat podzespołów komputera, interesuję się tym. Czasami sobie poćwiczę, czasami się poobijam. Dzień jak co dzień

~DArkness: Czyli trochę się dzieje :D Jeszcze trochę i będziesz informatyk :o Ale do twojego życia poza siecią jeszcze wrócimy. Ale teraz muszę popytać trochę o sieć. Powiedz nam, od kiedy z nami jesteś i jak się tu znalazłeś?

Skrzyp3k: Jestem z Wami od 15 października tego roku, a trafiłem całkiem przypadkiem. Zabawna historia  Przez zdecydowaną większość mojej przygody z cs'em byłem raczej przeciętnym graczem. Wszedłem na serwer mordowni i na dzień dobry irytacja, bo wszyscy kucają i nie mogę ich zabić. Doszedłem do wniosku, że trzeba kucać przy strzelaniu  Po 9 latach gry. Okazało się, że staty lepsze i gra mnie przez to bardziej satysfakcjonowała. Udało mi się nawet w pół miesiąca dojść tuż przed resetem do top 10 bodajże. Doszedłem do wniosku, że nie ma sensu co chwilę zmieniać sieci i stwierdziłem, że zakładamy konto na forum. Pierdu pierdu i tak dalej. Dalej okazało się, że był teamspeak mordowni. Zawitałem kilka razy, poznałem kogo warto  I tak sobie siedzę teraz u Was, mam nadzieję, że nie przeszkadzam

~DArkness: No co ty! Pod żadnym pozorem. Im nas więcej tym lepiej i bardzo chętnie poznamy jeszcze więcej nowych osób. Mam nadzieje że z nami długo zostaniesz! Doszły mnie słuchy że robisz serwer cs 1.6 :D Cod mod, zgadza się?

Skrzyp3k: Tak, dokładnie!

~DArkness: Opowiedz mi historie tego pomysłu! Jak wpadłeś na to żeby zrobić postawić własny serwer? Jakie były komplikacje przy robieniu go?

Skrzyp3k: Serwer stoi już wykończony, w mojej ocenie pozostały detale oraz naprawa błędów, których jeszcze nie wykryłem. Było wiele komplikacji. Z racji tego, że to cod mod, było z nim dużo roboty. Poszczególne klasy bugowały się z perkami, przykładowo traciły niewidzialność, posiadały niewłaściwe przebranie oraz inne rzeczy. Również z amxbansem były problemy. Plugin dawał bezpodstawne bany. Na chwilę obecną wszystko zdaje się działać dobrze, a wszelkie błędy można oczywiście zgłosić do odpowiedniego działu :) Skąd pomysł? Z początku robiłem serwer dla siebie. Obecne cod mody na rynku mi nie odpowiadają z różnych powodów, więc postawiłem taki, który mi odpowiada. Teraz dołączyłem z nim do mordowni i serdecznie zapraszam do gry :)

~DArkness: Ciekawe ciekawe! Czyli jak nie znajdzie się czegoś co nam odpowiada to robimy to samo sami, tak by nam odpowiadało. Fajnie :D Bardzo mnie ciekawi jedna rzecz, a mianowicie twój nick. „Skrzypek” skąd się wziął właśnie ten nick? Czyżbyś na nich grał?

Skrzyp3k: Nick, na którym gram do dzisiaj (Skrzyp3k) powstał po kilku miesiącach gry w cs'a (czytaj pod koniec 2008 roku), a z racji tego, że jest tak stary i ma jednocześnie powiązanie z moim nazwiskiem, darzę go wielkim sentymentem i nie zamierzam zmieniać.

~DArkness: Rozumiem, każdy ma do czegoś sentyment. Czasami nawet do najmniejszych rzeczy. To tak jak amator do Mordownii. Powiedz mi, co podoba ci się najbardziej na mordownii?

Skrzyp3k: Nie ma czegoś co jakoś bardzo mi się podoba. Dołączając do mordowni nie było efektu WOW i fajerwerków. Wszedłem, pogadałem ze społecznością, a że ludzie są w porządku a sam amator bez problemu służy pomocą to zostałem.

~DArkness: No tak, forum już od dawna nie ma efektu ŁAAŁ ale może będzie lepiej. Ważne że my jesteśmy na sieci i ją ładnie zdobimy. A gdybyś mógł zmienić co tylko byś chciał na sieci, co by to było?

Skrzyp3k: Zmieniłbym właściciela  Oczywiście taki żarcik kosmonaucik  Chciałbym, żeby dużo się działo. Setki graczy online, duża ilość tematów, poruszanych kwestii, aby mordownia tętniła życiem!

~DArkness: Hahaha, poczekaj aż to przeczyta! Będą baty :D A co do tego „Marzenia” może to się spełni już niedługo, kto wie? Jesteś zadowolony z obecnego właściciela?

Skrzyp3k: Jestem jestem, tylko czasami się ociąga z niektórymi kwestiami

~DArkness: A no jak każdy. Niezły z niego leniuch, taki typowy amator :D Masz jakiś pomysł co by mogło przyciągnąć więcej użytkowników na naszą sieć?

Skrzyp3k: Kreatywność. Mam wrażenie, że obecnie reklama jest mniej ważna od kreatywności. Trzeba stworzyć coś, czego gracze jeszcze nie widzieli i co będzie unikalne. Będzie tylko u nas, to przyjdą tylko do nas. Obecnie nie mam pomysłów co mogłoby to być.

~DArkness: Fajnie by było, tylko trzeba by było wymyślić coś naprawdę EXTRA! Tylko co? Ale cóż lepiej zostawić ten temat. Teraz będziemy stopniowo cię poznawać, jesteś gotowy by otworzyć się przed światem?

Skrzyp3k: Otworzę się a co mi tam.

~DArkness: Dobrze! Lubię to :D Jakie masz zainteresowania? Masz jakieś hobby? Czy raczej tylko leniuchowanie i granie?

Skrzyp3k: Tak jak już wspomniałem, lubię zagrać w siatkówkę, majsterkować przy komputerach, ale dni wolne to u mnie raczej mało produktywne są

~DArkness: Czyli też lubisz po leniuchować :D Większość z nas ma w domu jakiegoś pupila, na przykład psa, kota, brata lub siostrę z którymi też można leniuchować, a ty masz jakieś zwierzątko w domu?

Skrzyp3k: Mam dziewczynę, ale nie traktuję jej jak zwierzę

~DArkness: Skoro nim jest, to nie trzeba jej tak traktować hehe :P Nie no, taki żarcik suchy. Ale skoro pytam już o członków rodziny, masz rodzeństwo?

Skrzyp3k: Mam, dwie młodsze siostry.

~DArkness: A chciał byś mieć jakiś braci lub/też starsze rodzeństwo?

Skrzyp3k: Raczej nie, dobrze jest jak jest.

~DArkness: Rozumiem, mieszkasz wciąż z rodziną czy sam?

Skrzyp3k: Jeśli chodzi o członków rodziny to tak, sam.

~DArkness: Czyli już na swoim :D Jesteś już sam z dziewczyną, lubisz gotować?

Skrzyp3k: Na co dzień, żeby siedzieć i gotować to nie, ale mam czasami takie przebłyski, że biorę sobie przepis, idę na zakupy i pichcę

~DArkness: Mam nadzieje że przynajmniej jesteś dobry w to co robisz :P Jaka jest twoja ulubiona kuchnia? I jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Skrzyp3k: Kuchni jako takiej nie mam ulubionej , prawie wszystko mi smakuje  Ostatnio mieszam sobie chili w proszku z curry i w sumie to dobre jest

~DArkness: Też lubię takie połączenie :D ale jak wiadomo, do jedzenia musi być też piciu. Jaki jest twój ulubiony napój? Jesteś fanem alkoholi?

Skrzyp3k: Ulubiony napój niestety już niedostępny  Był to hortex pina colada robiony specjalnie dla Tesco. Z alkoholi to łomża radler, ale muszę mieć ochotę. Cała reszta odpada.

~DArkness: Niestety nie miałam okazji spróbować :( Odrywając się od dorosłego życia, przeniesiemy się do twojego dzieciństwa. Jaka była twoja ulubiona zabawa gdy byłeś jeszcze dzieckiem?

Skrzyp3k: Ale trafiłaś z tym pytaniem. W dzieciństwie miałem - jak każdy - swojego najlepszego przyjaciela. Dzień wolny bez niego był dla mnie praktycznie stracony. Częste jęczenie rodzicom, że jeszcze pół godziny, albo chociaż 15 minut. Coś wspaniałego. Ulubiona zabawa? Zbieraliśmy się w grupkę około 10 osób i wybieraliśmy się do takiego małego lasku (był na osiedlu) i tam sobie rzeźbiliśmy miecze z gałęzi, łuki, strzały się zrywało, a później odgrywaliśmy sobie klimaty Władcy Pierścieni. To był najlepszy okres w moim życiu.

~DArkness: Ach, czasami aż się przykro robi myśląc o dzieciństwie. Szkoda że dzieci już się tak fajnie nie bawią jak my kiedyś. Byłeś częściej na dworze czy w domu?

Skrzyp3k: Teraz jestem częściej w domu, za dzieciaka to do domu tylko po to, by się przespać.

~DArkness: I ten moment kiedy zapalają się lampy i te przerażenie że trzeba się śpieszyć do domu bo będzie kara na wychodzenie na dwór..ale wracając jeszcze do jedzenia..Była jakaś potrawa której nie lubiłeś?

Skrzyp3k: Zupa krupnik, żurek, mielone i pomidorowa - dania, na widok których wymiotowałem, bo były co kilka dni.

~DArkness: Sporo tego było, ale teraz pewnie eksperymentujesz w kuchni :D  Powiedz jak to było ze znajomymi? Częściej byłeś u nich czy oni u ciebie?

Skrzyp3k: Raczej ja u nich. Nie miałem zbyt wielu zabawek, więc u mnie było nudno.

~DArkness: A lubiłeś chodzić do szkoły? Jaki był twój ulubiony przedmiot?

Skrzyp3k: W dzieciństwie lubiłem matematykę. Mnożenie cyfr od 1 do 9 wykonywałem szybciej, niż koledzy z kalkulatorem. Byłem z siebie dumny wtedy.

~DArkness: Żywy kalkulator :D Byłeś spokojnym chłopcem czy dużo rozrabiałeś?

Skrzyp3k: Z tego co pamiętam to byłem spokojny. Mentalnym idiotą byłem w okresie 14-16 lat, ale było, minęło.

~DArkness: Myślę, że w tym okresie każdemu odbija. Wróćmy do czasu teraźniejszego. Chciał byś mieć dużą rodzinę czy jeszcze nie planujesz? A może już masz?

Skrzyp3k: Nie planuję. Kiedyś zaplanuję planowanie, jednak wątpię, że przed trzydziestką.

~DArkness: No tak, jeszcze dużo może się zmienić. Twoim marzeniem jest wielki dom z dużym ogrodem i szczęśliwą rodziną czy bardziej jakieś mieszkanie w mieście?

Skrzyp3k: Dom z ogrodem. Cisza i spokój, strumyk obok, ćwierkające ptaki, wybite szambo u sąsiada - to jest to

~DArkness: Spróbowałam to sobie wyobrazić, mmmm fajny klimacik! Ale skoro już jesteśmy na temacie marzeń, gdybyś pewnego dnia był na rybach i złapał byś złotą rybkę, jakie były by twoje 3 życzenia?

Skrzyp3k: Mieć nieskończoną liczbę życzeń

~DArkness: Rozumiem nie chcesz się nimi dzielić :P Wierzysz w to że marzenia się spełniają?

Skrzyp3k: Marzenia, a co to jest marzenie? Chcenie? Nie wierzę w marzenia. Jeśli czegoś chcesz to musisz do tego dążyć. Nic nie dzieje się samo, a my mamy wpływ na wszystko co dla nas istotnie, więc walczmy o to, czego nam potrzeba.

~DArkness: Jestem takiego samego zdania :D Jest tylko cel do którego trzeba dążyć! Za to że byłeś grzeczny i dzielny przez cały wywiad przejdziemy już do ostatniego etapu. Czyli do serii szybkich pytań! Gotów?

Skrzyp3k: Oczywiście, czekam z niecierpliwością

Flinstonowie czy Tom i Jerry?

Flinstonowie, za kotem i myszą nigdy nie przepadałem.

McDonald’s czy KFC?

KFC zdecydowanie <3

Polsat czy TVN?

Kiedyś TVN, teraz Polsat.

Filmy czy Seriale?

Raczej filmy, z seriali to the walking dead i kiepscy

Samochód czy Rower?

Rower lepszy, ale warto mieć obie pozycje, bo się wzajemnie uzupełniają

~DArkness: I tym o to zakończymy nasz dzisiejszy wywiad! Bardzo ci dziękuje że zgodziłeś się udzielić wywiadu. Chciał byś kogoś pozdrowić albo dodać coś od siebie na koniec?

Szkrzyp3k: Również Ci dziękuję, to był dla mnie zaszczyt udzielić wywiadu przy tak krótkim stażu na sieci. Pozdrawiam Szo., z którą świetnie mi się grało na only dd2. Jest dojrzała i wie co to znaczy wyczucie smaku i przyzwoitości podczas żartowania. Podrawiam Sykusia, który teraz ma dziewczynę swoją i mnie zlewa. Podrawiam Rivivę, tą frajerkę. Pozdrawiam Raversona i dziękuję za pomoc przy cod modzie. Pozdrawiam amatora i dziękuję za pomoc z amxbansem. Podrawiam Ciebie i dziękuję za wywiad. Pozdrawiam tych, o których zapomniałem i tych, których nie było mi dane poznać. Sprzedam Opla.

To tyle od Skrzypka! Dziękuje bardzo za przeczytanie oraz przepraszam że nie było gazetki! Gazetka będzie może dopiero za 2 tygodnie ponieważ narazie nie będę mieć czasu na większą pracę i na dodatek nie ma aż tylu tematów by ją napisać! Poczekam aż będzie się więcej dziać i napiszę trochę dłuższą! Dziękuje za chwilę uwagi :) 

~DArkness

Wywiadzik całkiem całkiem.

@Skrzyp3k widzę, że lubisz pograć w siatkę, może uda Ci się wyrwać na zlot i pogramy razem?

Widzę też, że tak jak ja masz taki sam tytuł technika i tak jak ja studiów nie zrobiłeś xD

Widać progres? Widać! Czytania dużo, informacji więcej, elegancko. Długie odpowiedzi, przez co było można bardziej się zagłębić w wywiad i widać, że to było wykorzystane.

Plusik!

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...