Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD AK47xD

Recommended Posts

Bombowy! Wystrzałowy! MEGA DYNAMICZNY!

AK47XD!!

Długo oczekiwany wywiad już jest! Zapraszam do czytania!

~DArkness: Hej Haj Akuś! Co ciekawego nam powiesz?

aK47xD:Witaj;p hmmm że czekam na obiad haha na mega kacuxD

~DArkness: Dobra, trzeba zacząć ten wywiad przedstawiając twoją osobę. Niestety dla ciebie a stety dla mnie, musisz zrobić to ty! Powiedz jak się nazywasz, ile masz lat i skąd jesteś?

aK47xD: Mam Na imię Patryk ,23 lata mieszkam w Głogowie :)

~DArkness: Może opowiedz trochę o miejscu twojego zamieszkania.

ak47xD: Hmm, w sumie to jest to mała miejscowość na dolnym śląsku głównie znana tylko z jednego z największych rond w europie.

~DArkness: To dobre wytłumaczenie dlaczego jesteś taki zakręcony! Powiedz mi skąd się wziął twój nick ak47xD? I dlaczego używasz różnych nicków? Czyżbyś się przed kimś ukrywał?

aK47xD:o tutaj historia tego nicku zaczęła sie od rapera <ak47>którego czesto słuchałem i tak mi wszedł w głowę że zostałem aK47</ak47>xD,co do drugiego mojego nicku (Echoo.) doszedlem do wniosku że muszę coś zmienić po powrocie na forum i do gry.

~DArkness: Czyli wiesz co dobre. Z tego co zauważyłam nie jesteś typem osoby która stara się zawsze być w centrum uwagi na sieci. Czy to forum czy serwer, po prostu jesteś. Dlaczego? Byłeś na innej sieci gdzie cię źle traktowano czy jakiś inny powód?

aK47xD:Nie nie niebyłym źle traktowany,po prostu już taki jestem nie lubie sie wychylać jak nie trzeba xD

~DArkness: To czasami lepiej :D Grunt to być sobą! Od kiedy jesteś z nami na sieci? I czy odkąd jesteś na mordowni popadłeś w jakiś konflikt z kimś z administracji?

aK47xD:Na sieci jestem jakoś od 2014 roku, ale miałem przerwy od csa. Konflikt? Kiedyś tam jakieś były na początku mojej przygody na MORDOWNI ;p

~DArkness: Masz jakiś ciekawy pomysł na rozwinięcie sieci?

aK47xD: Wole to zostawić osobą co sie na tym znają ;)

~DArkness: Rozumiem. Po co się przejmować czymś co nie jest naszym problemem :D Czytasz inne wywiady i gazetki?

aK47xD: Tylko na Naszym Forum.

~DArkness: Bardzo się z tego powodu cieszę! Miód dla mojego serca :D Grasz w inne gry prócz cs™a?

aK47xD: Tak FIFE 18

~DArkness: Achhhh, czyli standard :P Cs i Fifa. Są na mordowni osoby które bardziej lubisz lub nie?

aK47xD: Tak ale nie będę wymieniał tych osób:P

~DArkness: Hahaha! Nie z każdym można łapać motyle. Dobra dość o sieci i grach, powiedz kim chciałbyś zostać w przyszłości? A może masz już zawód, w którym będziesz pracował przez resztę lat?

aK47xD:Mam już zawód Ślusarz Mechanik,pracuje na kopalni i raczej zostanę tam do emerytury xD

~DArkness: Czyli lubisz to co robisz albo lubisz wynagrodzenie za to. Czym się interesujesz? Masz jakieś hobby?

aK47xD: Piłką Nożą i Ręczną :P to jest moim hobby;p

~DArkness: Ooo ręczna! Czyli mamy tu sportowca. Jaka była Twoja ulubiona bajka, gdy byłeś jeszcze dzieckiem?

aK47xD: Dragon Ball

~DArkness: Dragon ball? Czemu akurat ta bajka?

ak47xD: Podobała mi się ta ich siła i sztuki walki.

~DArkness: Chiałeś być jak postacie z bajki?

ak47xd: Czy chciałem? Ja nimi byłem! Były kiedyś takie różne zabawy.

~DArkness: Czyli dzieciństwo pełne wrażeń. W przyszłości planujesz gdzieś się przeprowadzić czy zostać w obecnej miejscowości?

aK47xD: Raczej zostanę w swoim mieście nie planuje aż tak życia do przodu;)

~DArkness: Jak to się mówi "W domu najlepiej" :D Na co najpierw zwracasz uwagę poznając nową osobę?

aK47xD: Charakter to podstawa:P

~DArkness: Zgadzam się z tobą. Masz może dziewczynę/chłopaka?

aK47xD: NIe niemam. Wolny Strzelec xD

~DArkness: Jedyna rzecz lepsza od miłości to jedzenie! Lubisz sobie pojeść? Jaka jest twoja ulubiona kuchnia?

aK47xD: Uwielbiam! Zdecydowanie kuchnia Polska :P

~DArkness: Czyli mamy coś wspólnego, też lubie! Jakie jest twoje ulubione danie?

aK47xD: Pierogi z grzybkami ;P

~DArkness: Jakby to było bez pierogów :P W twojej diecie dominuje głównie zdrowa żywność czy raczej fast foody?

aK47xD:Hehee uu tutaj zależy od czasu ale najczęściej jest fast foodxD

~DArkness: Sportowiec a jednak opycha się fast foodami. Kto by pomyślał. Lubisz gotować? Umiesz czy nie za bardzo?

aK47xD:Za leniwy jestem hehe umiem jajka usmażyc :P

~DArkness: Masz jakieś zwierzątko? Ewentualnie rodzeństwo?

aK47xD: ta 2 małpy

</braci>xD

~DArkness: Haha, czyli w sumie jedno i to samo. Czy jest jakieś miejsce na świecie gdzie pragniesz pojechać?

aK47xD: Tak do honelulu hehe nie no na poważnie to na Karaiby:P

~DArkness: Ach, piękna pogoda, czysta woda i opalanko. Czego chcieć więcej? Byłeś już za granicą? Może wolisz przebywać w Polsce?

aK47xD:Byłem w paru miejscach ale zdecydowanie wole swój kraj.

~DArkness: I znów "W domu najlepiej" Twierdzisz że marzenia się spełniają?

aK47xD: Jak sam będziesz do tego dążył.

~DArkness: Czyli bardziej jakiś cel a nie marzenie :P A jakie jest twoje największe marzenie?

aK47xD:hehe wygrać w totka. żeby nie trza było pracowaćxD

~DArkness: Marznie nie jednej osoby :P Wywiad zbliża się końca, lecz przed tobą jeszcze seria krótkich pytań. Gotów?

aK47xD: Tak!

Morze czy Góry?

aK47xD:Morze

Morze czy Jezioro?

aK47xD:Jezioro

Fanta czy Cola?

aK47xD:piwo hehe;P

Cola czy Pepsi?

aK47xD:Zdecydowanie PepsixD

Włoskie czy Chinskie? (Jedzenie)

aK47xD:Włoskie.

Koszykówka czy Piłka nożna?

aK47xD: Piłka nożna xD

Książka czy film?

aK47xD:Film.

~DArkness: Dziękuje że zgodziłeś się udzielić wywiadu. To już koniec końca. Chciałbyś dodać coś od siebie i kogoś pozdrowić?

aK47xD:Niema za co :D Pozdrawiam wszyskich Mordowników Echoo. :P

Dziękuje bardzo za przeczytanie oraz dziękuje tobie Patryku że udieliłeś wywiadu!

Ciebie czytaczu przepraszam za lekki poślizg z wywiadem, ale nastąpi lekkie komplikacje!

Zapraszam też do Q&A ---> #30 ~DArkness

Oraz do gazteki która pojawi się już w sobote!

~DArkness

Poprawę w twoich wywiadach widać i to na pewno, szkoda, że zostały dawane takie krótkie odpowiedzi, bardzo ci to na pewno podcinało skrzydła :( Staraj się nie zmieniać tematu o 180 stopni tylko powoli przechodź do rzeczy :P

Piwko za poprawę - dla Ak47 nic, bo się leń nie wykazał xD // aha, nawet postawić nie mogę, bo nie działa.

haha co ty chcialeś na kacuxD pisarzem nie jestem a co do lenia to sie zgodzexD

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...