Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD Art

Recommended Posts

WYWIAD

Dziś możemy z radością powitać starego wyjadacza i legendarnego grafika Mordownii - ART'a!

~DArkness: No Hej ART! Jak leci?

ART: A nawet, powoli wychodzę na plus po dawnych wydarzeniach...

~DArkness: Hm, dobrze że do przodu :) Może zaczniemy od tego jak się nazywasz, ile masz lat, co robisz na co dzień i gdzie mieszkasz?

ART: Niektórzy wiedzą, nie którzy nie. :D Patryk, 22 latek, do niedawna jako kierowca międzynarodowy... od nie dawna Dania, budowlaniec. Jestem z Zachodnio-pomorkiego :D

~DArkness: Zachodnio-Pomorskiego? To widzę że mamy trochę wspólnego. Ale wiesz co? Do życia prywatnego jeszcze wrócimy. Teraz opowiedz nam kiedy pierwszy raz zawitałeś na Mordowni i czemu akurat tutaj.

ART: uuu, to chyba przez Xabiliego a dokładniej przez jego serwer - BaseBuilder.. Początkowo grałem tylko na serwerze, później by otrzymać admina na wspomnianym serwerze musiałem dołączyć do Forum. Później już szło - wzloty , upadki. Z czasem zrobił się sentyment do tego miejsca, i tak do dziś się trzyma, inne sieci / społeczności mnie nie kupują. Może mnie nie być przez miesiąc, dwa a nawet pół roku ale w końcu wejdę z powrotem ;p

~DArkness: A więc długa historia z Mordownią :D Mam nadzieje że będziesz tutaj częściej zaglądał! A czy masz jakieś plany w związku z Mordownią? Myślałeś nad jakąś rangą?

ART: Plany? Aktualnie brak, jak posiedzę tutaj dłuższą chwilę może jakiś pomysł wpadnie.

Ranga? Miałem rangi, różne. Od adminów do grafika, poprzez jH@. I tak jak wyżej, aktualnie nie chce wracać na jakiekolwiek stanowisko.

~DArkness: Rozumiem, to potrafi być męczące. Choć może kiedyś jeszcze się zdecydujesz :) Wiem że lubisz bawić się w grafika i że twoje pracę są faktycznie przyjemne dla oka. Jak długo się tym zajmujesz i co zainspirowało ciebie do „bawienia” się w grafika?

ART: Do grafiki trafiłem w sumie przez przypadek, dawna gierka Football*eam, robiło się opisy graficzne. Zawsze chciałem żeby mój opis był najlepszy i do tego dążyłem. Tak już zostało, leci około 3-4 rok (?). Później polubiłem krytykę, następnie chciałem zamknąć usta wszystkim tym krytykom np: "SoniC", do dziś pamiętam jak zrobiłem MOTD na serwer Only5Maps, a on sam przyznał że nie ma co krytykować :D

"...że twoje pracę są faktycznie przyjemne dla oka." <- w życiu :D

~DArkness: Nie żartuj. Twoje prace podobają się nie jednej osobie na tym forum. Naprawdę są świetne! Ostatnio na czacie ktoś ciebie poprosił o awatar na forum a ty odpowiedziałeś „Nie jestem grafikiem” dlaczego? Nie chciałeś pomóc tej osobie czy po prostu brak weny twórczej?

ART: Wybacz, nie przywykłem do sytuacji kiedy osoba której w ogóle nie kojarzę (pewnie przez to że mnie nie było) pisze do mnie na dzień dobry od razu o grafikę, ani "cześć", ani "pocałuj mnie w dupę". Wspomnę jeszcze że z tą osobą nie wymieniłem nigdy żadnego zdania. Chyba... Chyba że ten ktoś zmienił po prostu nazwę na inną, jak tak to sorry ;p

Po drugie od "zleceń" jest odpowiedni dział, nie chat.

~DArkness: W sumie masz racje, nie pomyślałam o tym. Dostałeś kiedyś jakieś większe zlecenie za które dostałeś zapłacone czy robisz wszystko dla zabawy?

ART: Staram się wszystko robić dla zabawy, straty czasu ale nie powiem, czasem się zdarzało przytulić jakiegoś "grosza", raz od Szprot'a.

~DArkness: Jakby nie patrzeć, przez dzięki tworzeniu tej grafiki mógł byś nawet nawet zarobić, ale wracając do sieci. Są jakieś osoby na forum które podziwiasz lub w jakikolwiek sposób darzysz większą sympatią? Dlaczego?

ART: Ja nie "wróciłem", bo nie odszedłem. Zrezygnowałem z funkcji grafika i zniknąłem , teraz się pojawiłem :D Czy są jakieś osoby? No jest jedna, Yepa - ale czy na forum... no nie wiem, nie wiem :D

~DArkness: Jak to nie wiesz? Ostatnio wrócił i co raz częściej go widuje na forum jak i serwerze. Aż się miło robi Powracając do tematu, masz jakieś pomysły na rozbudowanie forum i przyciągnięcie graczy?

ART: Brak, ewentualnie więcej serwerów, pewnie z czasem dojdą..

~DArkness: Miejmy nadzieje, podzielam twoje zdanie. Im więcej serwerów tym więcej użytkowników. Powiedz mi, gdzie byłeś jak cię nie było? Na sieci już trochę jesteś i nagle zniknąłeś, masz jakieś wytłumaczenie? Czy wolisz by to zostało tajemnicą?

ART: Lekko mi się posypało, po dwóch latach za "fajerą" jako kierowca w końcu nadszedł czas zmiany. Żabojady (Francja) zaje*ali mi prawo jazdy, do dziś czekam na odbiór "platisku"... I tak wyjechałem do rodzinki do Danii .. :D Dziś widzę w tym zmianę na lepsze, w sumie na "plus" mi to wyszło ;p.

Nie było mnie bo musiałem pozałatwiać sprawy w życiu prywatnym.

~DArkness: To widzę był lekki poślizg :P Ale jak już jesteśmy na temacie życia prywatnego, opowiedz coś o sobie, masz jakieś hobby poza komputerem?

ART: Mechanika Samochodowa i moje "cztery kółka" :D

~DArkness: O to widzę lubisz oponki :D Uwaga! Proszę o bębenki! Najważniejsze pytanie wywiadu, jakiej muzyki słuchasz?

ART: Przeważnie Rapu, czasem Pop'u ogólnie to wszystko co wpadnie w ucho... :D Szmitek, Auuu!

~DArkness: Rozumiem, czasami jeden typ muzyki może być męczący. Dobra a co z rodziną? Masz dużą rodzinę?

ART: Nie mieszajmy w to rodziny :D Ale mam taką sobie.

~DArkness: Okej, szanuje to. Ważne że masz "kogoś" Mieszkasz sam czy może ze swoją drugą połówką?

ART: Racja, z "połówką" czasem Żubrówka albo "ruda". Ogólnie jestem po rozstaniu ;p

~DArkness: Przykro mi. (Dziewczyny! Nic tylko brać!) Ale jak wiadomo mordownia to jedna wielka beczka piwa, dużo pijesz? Masz może jakieś inne używki?

ART: O używkach na forum nie rozmawiajmy :D Ale wypić lubię. Piwko, dwa, siedem. Teraz na przykład odpowiadam na pytania po 7 drinkach i 3 Perełkach Chmielowych :D

~DArkness: Czyli standard :D Masz jakiś cel, do którego dążysz czy raczej robisz z nich marzenia?

ART: Człowiek bez marzeń to nudny człowiek. Mam, jednym z nich jest turystyczny wyjazd do Stanów. Resztę zostawię dla siebie.

~DArkness: Piękny cytat :D Jest jakiś kraj, do którego chciał byś pojechać? Co sprawiło, że ten kraj cię tak urzekł?

ART: Stany Zjednoczone, a co mnie urzekło? Może to że 95% Europy zaliczam do zwiedzonej, kilometry prawie wszystkie wyjeździłem, zostały mile. Mam 22 lata, jeszcze jest szansa przejechać się słynną "66-tką"

~DArkness: Myśle że nie tylko ty chciał byś tam pojechać! Już się trochę o tobie dowiedzieliśmy, czas na serie krótkich pytań by dowiedzieć się jeszcze więcej!

Coca-Cola vs Pepsi?

Obojętnie, ważne by było czym popijać (dobra flacha)

Pizza vs Kebab?

Pizza

Rosół vs Pomidorówka?

Rosół

Praca vs Wolne?

Praca, człowiek by się zanudził bez niej :D

Psy vs Koty?

Psy

Wika vs Wika?

A po polsku?

Zimno vs Ciepło?

Zimno

~DArkness: Dobra koniec żartów i śmieszków. Chciał byś kogoś pozdrowić lub powiedzieć coś mądrego na koniec?

ART: W sumie to dzięki, fajnie jest (chyba) po 2 latach znów trafić jako ten "pytany" do działu Redakcji. Oczywiście Pozdrowienia dla Yepki i innych ludzi z forum. A dla Ciebie DArkness, wytrwałości :D

Może kiedyś wrócę jako "grafik", a to co miałem Ci wysłać to Ci wyślę tak jak wspomniałem w wiadomości, wcześniejszej :D

I ja tobie dziękuje! Miło mi było przeprowadzić z tobą wywiad i mam nadzieje że nie będziesz już od nas uciekać. Co do wiadomości prywatnych to ciiii, ściany mają uszy :D

Za tydzień zapraszam do przeczytania gazetki!

~DArkness

Też chciałbym odwiedzić kiedyś Stany :)

"Ale wypić lubię. Piwko, dwa, siedem. Teraz na przykład odpowiadam na pytania po 7 drinkach i 3 Perełkach Chmielowych :D" - jest zawodnik dla mnie :D

W końcu coś się tu rusza na forum. Czekamy na więcej!

"i legendarnego grafika Mordownii - ART'a! " - No nie przesadzajmy :D Trochę do "legendarnego" mi brakuje :D

Większa sympatia.. po rozstaniu. Człowieku ja już zajęty jestem haha :D Ty drinkusie światowy! Stany na Ciebie czekają i to pewnie już wkrótce.

Ale zbyt mało czasu na strzelanie hedów, musisz się trochę poprawić.. zresztą ja tym bardziej. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...