Jump to content
  • Zlot 2018

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

amator75

[w trakcie] Jaka zmiana???

Recommended Posts

Witam

serwer posiadamy juz ponad miesiac i jak widac brak zainteresowania.

Moje pytanie brzmi,jaki on powinien byc abyscie grali tutaj a nie po innych serwerach GO?

Mamy sporo stalych uzytkownikow co posiadaja GO a gdzies sie wlucza :)

Wszyscy graj Mecze turniejowe lub ligę Faceit szczerze jako zwykłemu graczowi nie chce mi się wchodzić na serwer zwykły i większość raczej ma tak samo

Dokładnie jak wyżej. To nie, że cs 1.6, że się siedzi na publicznych, tutaj gra się przeważnie matchmakingi, bądź takie właśnie takie ligi jak Faceit, ESEA. Jedynie publiczne serwery na które wejdą to typu Deathmatch, Retake, nie ma za bardzo sensu co na publicznych szukać.

Przed meczami ludzie często graja Deathmatch lub arena 1vs1 by poćwiczyć HS oraz refleks i się rozgrzać

A co Wy na to, żeby na chwilę obecną zrezygnować z serwera cs:go i stworzyć nowy serwer do 1.6 typu 4fun lub Cod mod? Nie ma już codów low lvl typu 101, więc ludzie powinni się zebrać.

Jest to serwer CS:Go, nie ukrywam, że miło by było przerobić go, ale delikatnie.

Chodzi mi o to, aby był to serwer Counter Strike 1.6 z modem CSGO Mod :)

Wówczas może udałoby się przyciągnąć graczy.

Ciężko zapełnić w 100% serwer publiczny CS:GO.

1v1 arenkaa :P LUB tak jak pisalem - przerob to na serw. do 1.6 (Przyciagniesz ludzi) tylko serwer jakis inny niz dd2, ffa np. 4funn (+Jakies fajane dodatki) DR? Czy cos.. w 1.6 teraz wiekszosc leci do nowosci typu - kosa, skin i inne duperele

Odradzam server CS:GO 90% serwerow stoi puste, a za 1.6 bys mial korzysci chociaz by ludzi nowych

Ja napisze jako gracz, nigdy nie wchodziłem i pewnie nie wejdę na prywatny serwer w CS:GO :D Więc nie wiem czy jest sens ;P

największym zainteresowaniem cieszą się arenki,

jeśli chodzi o deatchmatche nie widzę potrzeby robienie takiego moda a to dlatego, że ludzie maja mapy w warsztatach do treningu aima itp a to przekłada się na liczę ludzi grających na DM - mogę się mylić więc proszę nie hejtować może ludzi na serwer sprowadziłby unikalny mod bo takie kopiuj wklej to raczej słaby pomysł

Nasz server CS:GO jest zrobiony wedle popularnego systemu z 1.6 Only de_dust2.

Jak wiadomo jakieś 2 tyg. temu, VALVE zrobiło nową mapkę dust2 (nowe tekstury, dzwięki, inne pierdoły) wile osób nie gra dusta2 ze względu , na dalszą słabą optymalizacje mapy, ale także wielu osobom nie odpowiada klimat.

Ja osobiście kiedys grałem tylko dust2 w cs go do 2k14. Najmniej wymagajaca mapa itd. Ale kiedy zainwestowałem w sprzet kocham grać wszystkie mapy <3 A only de_dust2, nalezy tylko dla rosyjskich graczy <3 :D Teraz w nowej wersji mapy troche sie zmieniło ;D

dust2.jpg

więcej http://www.counter-strike.net/dust2

+ pisanie rzeczy typu w cs go, server nie ma sensu itd....

To prawda ,że kazdy gra mm, faceity, esea itp. ale duzo osób nie ma o tych ligach pojęcia, i wybiera właśnie servery społecznościowe, lub chce poćwiczyć aima przed meczem.

Jest też masa osób, która gra na społecznościowych tylko dla skinów. Kiedyś o tym pisałem.

Jak wiadomo była masa banów na servery za skiny, ale to dawno temu i wszystkie popularne servery dalej tego używają, najwidoczniej do odważnych świat należy.

Wile osób, gra tylko i wyłącznie na jednym serverze, bo na innym nie chce mu sie ustawiać skinów, temat rzeka, kto gra ten wie ;D

I teraz pytanie, jeżeli gracz ma setki serverów ze skinami, nożami, a nasz server, który nie ma tych bajerów, tylko ranking, kóry nie jest tak ważny jak w 1.6... samemu warto sobie odpowiedzieć

https://www.gametracker.com/search/csgo/PL/?#search

Graczy tak bardzo nie przyciaga już 128 tr :D

Musi być !ws, !knife, !gloves ;)

Sam osobiście oprócz grania różnego rodzaju faceit pykam czasami RETAKE, w skrócie bez zbędnego przedłużania i latania bez sensu po mapie, paka jest na bs, CT ja próbuje odbić, TT broni ... cała filozofia, wszystko jeest losowo, drużyna, odbijany bs itd. są też bardziej zaawansowane retake typu mamy 30 sek, musimy wbić na bs i zaplantować, ct broni.

Co w tym pięknego, można fajnie sie rozgrzać przed meczem, bez zbędnego pierdoleni** itp. mamy mało czasu i wyznaczony cel.

Tyle.

Sry, że odpowiedz mało spójna itd. pisałem na szybkooo, pzdrawiam.

A tam gadacie, że nikt nie gra na publicznych. Przede wszystkim nikt nie będzie wbijać na pusty serwer. Jeżeli nie zainwestujemy w siebie i w swój czas, poprzez granie na tym serwerze, to on zawsze będzie stał pusty. Tak samo arena czy DM. Problemem było zawsze to, że nikomu nie chciało się grać 1v1. Jeżeli udało by nam się zorganizować sobie czas i pograć wieczorem w conajmniej 6 osób, to napewno wbiło by więcej graczy.

Pozwole sobie odświeżyć temat. :)

Jako, iż serwer stoi w miejscu i nikt nic nie robi - Nie ma co na siłe go trzymać. Serwer mogę postawić i skonfigurować Ja (Serwer cs 1.6). DD2 + Deathmatch można powiedzieć, że są skończone i nic raczej już nie potrzeba, więc czemu by nie zabrać się za kolejny serwer? Osobiście myślałem nad klasycznym serwerem FFA, powoli DD2 się przejada i z chęcią pograłbym coś na czym grałem X lat temu, tuscany cpl_mille, a przy okazji przyciągnąć dużo fajnych ludzi, którzy lubią się rozluźnić na takim serwerze.

CS-Mordownia.pl [FFA] [KLASYCZNY]

Co o tym sądzicie? Zostaną dodane ciekawe bajery, przyjemność gry i dużo zabawy. :) 

Zapraszam do ożywienia tematu.

Pisalem juz wczesniej co do serwera GO

Jak tylko ogarniemy forum,zajme sie tym serwerem (przynajmniej sprobuje),w tych czasach musi byc taki serwer na sieci.

Mozna powiedziec ze forum jest w miare ogarniete,zostala kosmetyka,takze mozna zaczac promowac CsGO.

Dzisiaj postaram sie zrobic ankiete,aby znajomi ze steam ktorzy graja w GO napisali na jakich modach graja i ewentualnie sie go przerobi.

Nasz Fanpage

Nasza Administracja

amator75 amator75 Administrator
Service Service Administrator
Kszaczek Kszaczek Administrator
~DArkness ~DArkness Moderator

O nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.Każda propozycja będzie przemyślana przez administratorów. :)