Jump to content
  • Zlot 2019

Nowa informacja !!!

Czytaj więcej
  • Aktualizacja Regulaminu !

Przed opublikowaniem reklamy zapoznaj się ze zmianami!

Czytaj
  • Masz serwer? Dolacz do nas

Dolacz do nas z serwerem !

Czytaj
  • Pomagamy!!!

Cs-Mordownia pomaga

Czytaj
  • Śledź nas na bieżąco na Facebooku!

Obserwuj nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

Przejdź na FanPage

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

~DArkness

WYWIAD [Wywiad] Agaa:*

Recommended Posts

A dzisiaj trochę z innej beczki! Od dawna nie było żadnej gazetki ani żadnego wywiadu.

Więc skoro pojawiła się okazja to czemu nie.

ZAPRASZAM

Do wywiadu z Agnieszką! Znaną jako @Agaa\:\* na forum jak i serwerze. Miłego czytania.

~DArkness: Dziś w wywiadzie, pozwoliłam sobie dać kolor pomarańczowy by łatwiej było rozróżnić. No to na początek przedstaw się nam i powiedz coś o sobie. Ile masz lat? Skąd jesteś? Co robisz na co dzień?

Agaa:*: Hej, Mam na imię Agnieszka. Mam 16 lat. Jestem z województwa Lubuskiego. Mieszkam w Brojcach. Jestem miłą osobą I lubię poznawać nowych sympatyczny ludzi. Na co dzień się uczę, bo szkoła najważniejsza. Gram w cs, słucham muzyki.

~DArkness: O to takie standardowe życie. Masz racje, szkoła najważniejsza. A powiedz nam jak znalazłaś się na mordowni? Czy pełniłaś kiedyś jakąś funkcje na jakiejś sieci?

Agaa:*: Na mordowni znalazłam się przez przypadek. Wbiłam na serwer z ciekawości I nie, nie pełniłam żadnej ważnej funkcji. Zawsze miałam rangę Kobieta.

~DArkness: Rozumiem. Czasami najłatwiej jest najlepiej :D Kiedy zaczęła się twoja przygoda z Cs’em?

Agaa:*: Moja przygoda z Cs'em zaczęłam się 3 lata temu, ale miała rok przerwy.

~DArkness: O no to już trochę grasz co widać też po twoich statach na DD2. Czy grasz jeszcze w jakieś gry oprócz Cs’a?

Agaa:*: Zaczynam grać właśnie w Lola, ale coś mi to nie wychodzi zobaczę do będzie dalej haha.

~DArkness: Haha rozumiem. Myśle że sobie poradzisz :D To może powiesz jak długo jesteś z nami na forum? I jak długo zamierzasz z nami zostać? Myślałaś o jakimś stanowisku na sieci?

Agaa:*: Z wami jestem od 26. 09. 2017 roku. Nie wiem jak długo będę z wami. Zobaczę jak się ułoży. Odejdę wtedy gdy będę miała poważne problemy jakieś. Ale i tak będę odwiedzić wtedy was. Szczerze nie myślałam nad stanowiskiem na sieci. Wolę mieć rangę Kobiety.

~DArkness: O To nie jesteś z nami długo, ale może zdążyłaś poznać już może jakieś ciekawe osoby na forum?

Agaa:*: Tak zdążyłam poznać kilka ciekawych osób. Jest to Zdybson, ~DArkness, Kszaczek. Ale mam nadzieję, że dalej będę poznawać nowe również sympatyczne osoby.

~DArkness: O dziękuje! Na pewno poznasz jeszcze nie jedną miłą i zabawną osobę na naszej sieci! A gdybyś mogła coś zmienić na forum, co by to było?

Agaa:*: Nic bym nie zmieniła na tym forum. Podoba mi się takie jakie jest.

~DArkness: O jak miło! Jesteś chyba pierwszą osobą która tak mówi! A jak często zaglądasz na forum? Ile czasu na nim spędzasz oraz co na nim robisz?

Aga:*: Staram się często zaglądać na forum. Najczęściej jestem popołudniu. Jestem od 1-3 godzin zależy o której szkole kończę. Najczęściej piszę z osobami na czacie. Czasami czytam co tam nowego i różne działy o ile mam czas.

~DArkness: No tak, najlepiej poznawać nowe osoby :D zapraszam też do brania udziału w różnych zabawach i grach w dziale OffTopic! Dobra, dość o sieci, co robisz w wolnym czasie? Masz jakieś hobby?

Agaa:*: W wolnym czasie trenuje unihokej. Trenuje ogólnie 5 lat. I od tych 5 lat zdobyłam 5 medali srebrnych na finałach wojewódzkich. Mam również puchar jeden za rozgrywki. I dużo dyplomów za unihokej, ping ponga i za badmintona. Czasami ćwiczę jak mam wenę. I gram oczywiście w Cs'a.

~DArkness: O to widzę że wolny czas bardzo aktywnie :D To dobrze, trzeba dbać o zdrowie. .Jakie masz plany na przyszłość?

Agaa:*: Najpierw chce skończyć szkołę. Napisać dobrze maturę. Chce znaleźć dobrą prace, a później się zobaczy.

~DArkness: I znów, szkoła najważniejsza bo to od niej dużo zależy nasza przyszłość. A czy znalazłaś już swoją drugą połówkę? Czy jednak wciąż szukasz?

Agaa:*: Tak znalazłam swoją połówkę. Jestem już z tą osobą rok dokładnie.

~DArkness: Życzę wam dużo lat ze sobą i szczęścia! Masz dużą rodzinę? Masz rodzeństwo?

Agaa:*: Mam rodzeństwo. Dwóch braci. Jeden starszy, a drugi młodszy który czasem bywa naprawdę męczący.

~DArkness: Wyobrażam to sobie, wierzę że czasami może ci z nimi być ciężko! A masz może jakieś zwierzę? A jakie jest twoje ulubione?

Agaa:*: Mam psa wabi się Farcik. Moje ulubione zwierzę jest to leniwiec, bo bardzo jest leniwy tak jak ja.

~DArkness: Haha, tyle aktywności fizycznej a jednak leniwiec :P Każdy ma jakieś marzenia. Jakie są twoje?

Agaa:*: Mam marzenia dużo ich jest. Ale najważniejszym jest to żeby mi się ułożyło w życiu i aby nie było problemów dużo.

~DArkness: Dobrze, rozumiem że dążysz do szczęścia. Jakie jedzenie jest twoim ulubionym?

Agaa:*: Ulubionym jedzieniem jest to co mama przygotuje na obiad. Robi najlepsze obiadki.

~DArkness: Ah no tak. Domowe jedzenie najlepsze. Jakiej muzyki słuchasz? Byłaś kiedyś na jakimś koncercie?

Agaa:*: Słucham electro house, trap i shuffle dance. Tak byłam na koncercie Czadomena, Pięknych i młodych, mig.

~DArkness: O to fajnie. Widzę że naprawdę masz co robić w wolnym czasie :D Spędzasz czas bardzo aktywnie jak i socjalnie. A czy mimo wieku masz jakieś używki?

Agaa:*: Jedynie alkohol, bo palenie rzuciłam i nie palę już.

~DArkness: I dobrze, zdrowie najważniejsze. Czy byłaś kiedyś za granicą? Podobało ci się? Jest jakieś miejsce, w które pragniesz pojechać?

Agaa:*: Tak byłam za granicą. Bardzo mi się podobało. W Czechach byłam w Czeski Cieszyn. Podobała mi się tam hala i treningi z innymi. W Niemczech w Berlinie i ogólnie mi się podobało. Pragnę pojechać na Karaiby.

~DArkness: Wcale ci się nie dziwie :P Czy zdarzyło ci się przeklinać do nauczyciela?

Agaa:*: Kilka razy tak, ale to tam później problemow nie miałam.

~DArkness: Ostatnio coś pisałaś o biciu na Shoutboxie. Brałaś kiedyś udział w bójce?

Agaa:*: Tak brałam. Kilka razy nawet.

~DArkness: Haha, mam nadzieje że tylko z chłopakami. Jesteś raczej spokojną osobą czy bardziej agresywną?

Agaa:*: Jestem osobą spokojną, ale gdy trzeba potrafię być agresywna.

~DArkness: Spokojną i miłą. Dobra myślę, że to już koniec męczących pytań. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić albo dodać coś od siebie?

Agaa:*: To co chciałam to powiedziałam. Pozdrawiam całe forum, wszystkie osoby. Miło mi, ze trafiłam akurat do was.

Ja tobie również dziękuje za wywiad jak i też za pomoc. Dziękuje również czytaczom :D

Do następnego!

~DArkness

Proponuje nie pisać co chwile "O" o to, o to, o to, o dziękuję, itp na początku zdania. Za dużo tego oooooo.

Proponuje nie pisać co chwile "O" o to, o to, o to, o dziękuję, itp na początku zdania. Za dużo tego oooooo.

Nie czepiaj się, gdybyś tego nie wypomniał, nawet nie rzuciło mi sie w oczy.

Ciekawy wywiad, plus za chęci.

Całkiem przyzwoicie to wygląda.

Może i jest parę rzeczy do poprawienia, ale to czysta kosmetyka !!

Aga <3 fajnie, że udało się z Tobą przeprowadzić wywiad !!

Guest
This topic is now closed to further replies.

O Nas

Powstalismy w 2010 roku,aby spedzac milo czas wspolnie na serwerach jak i na forum naszej spolecznosci.Nasze Serwery są wzorowo przygotowane dla potrzeb graczy. Dokładamy wszelkich starań, aby gra u Nas dawała Tobie jak najwięcej przyjemności. Zaawansowany system banów AmxBans zapewnia wysoki poziom ochrony przed oszustami.Staramy się sprostać potrzebom graczy i szybko reagujemy na ich postulaty. Każda z modyfikacji naszych serwerów jest bardzo starannie przygotowana.

Nasz Fanpage

• Create New...